Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 44 minutami:

:panika:

 

r/Frostpunk - HEAR ME,HEAR ME, THE CONSOLE DLC HAS BEEN SPOTTED

 

It's been 84 years | Its been 84 years, Memes, Laughing so hard

 

sem sprobal igrico ker jo je hypal moj gaming soulmate @kemik, s katerim si deliva okus in občasno tudi posteljo, pa mi igrica v prvo ni potegnila

 

ampak evo dobro da sem videl to objavo, definitivno jo še enkrat sprobam :) spada v isti tier špilov kot Streets of Rage 4, Resident Evil 7, HZD... torej da te špil na začetku odbije, ampak mu preprosto moraš dati še vsaj eno šanso glede na peer / review ocene :) 

 

če mi daš kake tipse kako se lotit tega hudiča oz s kakim mindsetom, kaj so kakšni začetni tricki, v kero smer moram iti itd...  bi bil zelo hvaležen, ker je špil precej zafukan in ti na začetku ni dosti jasno, če se prav spomnim:)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

 

sem sprobal igrico ker jo je hypal moj gaming soulmate @kemik, s katerim si deliva okus in občasno tudi posteljo, pa mi igrica v prvo ni potegnila

 

ampak evo dobro da sem videl to objavo, definitivno jo še enkrat sprobam :) spada v isti tier špilov kot Streets of Rage 4, Resident Evil 7, HZD... torej da te špil na začetku odbije, ampak mu preprosto moraš dati še vsaj eno šanso glede na peer / review ocene :) 

 

če mi daš kake tipse kako se lotit tega hudiča oz s kakim mindsetom, kaj so kakšni začetni tricki, v kero smer moram iti itd...  bi bil zelo hvaležen, ker je špil precej zafukan in ti na začetku ni dosti jasno, če se prav spomnim:)

 

Ni napačne/pravilne smeri  :)   Mogoče priporočam samo ogled kakega youtube filmčka za osnove kako delujejo stvari.

Kako zajeban ali pa lahek špil je ultimativno odvisno od tebe in tvojih moralnih odločitev. Pač osnovno vodilo je da mora mesto preživeti. Vprašanje je predvsem kako to doseči in posledično kakšna nova družbena ureditev bo nastala. Fašizem ? Verski fanatizem ? Nekaj vmes ?

 

Igra te tako prisili v soočenje s problemi in z iskanjem morebitnih rešitev. Nekatere so lahko zelo drastične in težko je v apokalipsi biti good guy :D

 

Premalo delavcev ? Otroke v tovarne.

Lačni ? Naj jejo trupla.

Nezadovoljstvo in opozicija ? Čas, da jih obišče gestapo.

 

Pa končno dobimo na konzole še obe razširitvi :limona: Predvsem hvalijo Last Autumn, ki se dogaja pred zmrzaljo !

 

 

Povezava do prispevka

ja sej sem gledal včeraj dva Beginners tips filmčka mal za pogum :D 

 

en komentar je da moraš špil jemati kot rogue-like strategijo hehe, torej da probaš zgurat vsakič čim dlje... in evo, se bom lotil s tem mindsetom.

 

Drgač špil ima "konec", kajne? Lahko prideš do določene faze, ko "zmagaš" oziroma končaš špil? Namreč nisem največji fan never-ending builderjev...

Povezava do prispevka

 

Ima konkreten konec in vse. Preživet moraš določeno število dni oziroma prebrodit vihar.

 

Igra namreč vsebuje več načinov igranja in scenarijev/zgodb !

Imaš to osnovno zgodbo o tvojem mestu. Potem odkleneš še par drugih. Recimo zgodbo o padcu mesta Winterhome katerega ostanke najdeš v osnovni zgodbi. Pa spet druga zgodba o inženirjih in pripravljanju zalog za prihodnje generacije...

 

Potem pa imaš še sandbox načine igranja. Tu maš lahko recimo infinite ali dokler pač preživiš...

Te tri razširitve katere pridejo na konzole so pa:

 

The Rifts -> Dodatne mape za sandbox način

The last Autumn -> Prequel osnovne zgodbe. Dogaja se pred zmrzaljo. 

On The Edge -> Nadaljevanje osnovne zgodbe po viharju. 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

o hudo, torej na nek način "SP" celoten main del, potem ločene SP zgodbe, potem pa še dva SP DLC-ja, wery nice.

 

pizda upam da mi v drugo potegne špil no. V prvo mi je bil res težek in depresiiiiiiiiiiiiveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnn, kera tuga od vzdušja omggggggggggggggggg :D:D 

Povezava do prispevka
  • Dragon Quest XII: The Flames of Fate
  • Dragon Quest Treasures, a treasure-hunting RPG starring characters from Dragon Quest XI
  • A remake of Dragon Quest III in a similar “HD-2D” visual style to Square Enix’s Octopath Traveler
  • The next major expansion to Dragon Quest X, the Japan-only MMO
  • Dragon Quest X Offline, a top-down version of X that doesn’t require an internet connection
  • Dragon Quest Keshikeshi, a mobile puzzle game
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...