Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

ajde je pa tud treba napisat, da so bili tisti Baldurs Gate remasterji narejeni nekje z Nintendo stopnjo efforta :D  Sem gledal malo BG 2 "remake" gameplay pa sem samo odroflal do ctrl+F4.

 

Sem prejle malo googlal in dejansko že obstaja par remasterjev. Day of the Tentacle (ki je tudi sicer top pustolovščina) sploh izgleda cool.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Plus plačaš za multi-player... Igre so bonus 😁


Jaz že celo večnost "gonim", da bi multy moral biti zastonj na vseh platformah in vseh igrah. To je sramota, da je potrebno posebej plačevat. Ampak sem vseeno razumel tvojo šalo. :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 11 urami:

bonus je tud sonyjev kurac v riti, ocitno imamo tukaj veliko pedrulj 

Vse lepo in prav ampak še večji nateg je Xbox Live Gold in da ne pozabmo donedavnega si rabil to plačevat za igrat F2P igre online in cel kup Xbox insiderjev je več ko eno leto bullshitalo da bo Microsoft skenslal to naročnino nakar so jo hoteli celo podražit lol. :rofl:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 33 minutami:

Vse lepo in prav ampak še večji nateg je Xbox Live Gold in da ne pozabmo donedavnega si rabil to plačevat za igrat F2P igre online in cel kup Xbox insiderjev je več ko eno leto bullshitalo da bo Microsoft skenslal to naročnino nakar so jo hoteli celo podražit lol. :rofl:

Čisto ista natega sta. Na Xboxu si moral plačeavti za F2P igre, ampak so ti Gold free igrice ostale po koncu naročnine, na PSN+ pa ne. Oboje je bullshit in Xbox Live Gold definitivno ni "večji nateg" :D 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 minutama:

Čisto ista natega sta. Na Xboxu si moral plačeavti za F2P igre, ampak so ti Gold free igrice ostale po koncu naročnine, na PSN+ pa ne. Oboje je bullshit in Xbox Live Gold definitivno ni "večji nateg" :D 

 

Kdaj si nazadnje gledal kake igre dobiš z GOLD naročnino? PS+ ima krepko boljše igre že več ko eno leto, za PS5 lastnike pa sploh ni primerjave.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...