Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

  

Galko reče pred 6 urami:

1. Metroid Dread: Coming 10/8/21
2. Legend of Zelda Skyward Sword HD: Coming 7/16/21
3. Mario Golf Switch: Coming 6/25/21
4. Pokémon Brilliant Diamond/Shiny Pearl: Coming 11/19/21
5. Mario Party Superstars: Coming 10/29
6. Marvel’s Guardians of the Galaxy: Coming 10/26
7. Far Cry 6: Coming 10/7/21
8. Dungeons & Dragons Dark Alliance: Coming 6/22/21
9. Madden NFL 22: Coming 8/20/21
10. Pokémon Legends: Arceus: Coming 1/28/22

:avadodo:

 

Metroid Dread zgleda kot ne preveč dobro izgledujoča gameboy advance igrica

 

Skyward Sword je low effort remake s pazi to fizičnimi DLC-ji, skratka amibo ti bo dal quality of life DLC prehajanja med skyworldom in dungeoni, kar je bila ena izmed osrednjih kritik originala, v rimejku pa so popravek zaklenili za amibota :avadodo: 

 

Mario Golf je Mario Golf

 

Pokemon Diamond/Pearl je remake

 

Mario Party Superstarts je kompilacija starih MP-jev

 

Pokemon Legends: Arceus je sicer izviren špil, ampak bo pokemone in mapo vzel iz zgoraj navedenega rimejka, mehanike pa iz DLC-jev zadnjih Pokemonov, tako da v bistvu bi težko rekli, da je karkoli izvirnega, pri Ubisoftovih Assassin's Creedih ti dajo vsaj novo mapo :D 

 

Skratka res kup low effort, game boy advance-looking igric, rimejkov, rimasterjev, kompilacij. A preorderje razvaljivajo huje kot DaCapo denarnico, ko se zagleda v nov gadget. Pizda da znajo, jebemti kako jim ratuje

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 18 urami:

Kvaj pa Unreal 2? Enko si mi tako zahypal, da sem jo prešpilal in mi je top, a dvojka je za kaj? (Če smo že pri takšnih igricah)

 

Ni vredno. Mislim da je v Jokerju dobila 75 pa še to je blo preveč.

 

Od teh starih shooterjev Halo:Combat Evolved, Elite Force 2 in Soldier of Fortune so taki k se ne sme falit. 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 urama:

  

:avadodo:

 

Metroid Dread zgleda kot ne preveč dobro izgledujoča gameboy advance igrica

 

Skyward Sword je low effort remake s pazi to fizičnimi DLC-ji, skratka amibo ti bo dal quality of life DLC prehajanja med skyworldom in dungeoni, kar je bila ena izmed osrednjih kritik originala, v rimejku pa so popravek zaklenili za amibota :avadodo: 

 

Mario Golf je Mario Golf

 

Pokemon Diamond/Pearl je remake

 

Mario Party Superstarts je kompilacija starih MP-jev

 

Pokemon Legends: Arceus je sicer izviren špil, ampak bo pokemone in mapo vzel iz zgoraj navedenega rimejka, mehanike pa iz DLC-jev zadnjih Pokemonov, tako da v bistvu bi težko rekli, da je karkoli izvirnega, pri Ubisoftovih Assassin's Creedih ti dajo vsaj novo mapo :D 

 

Skratka res kup low effort, game boy advance-looking igric, rimejkov, rimasterjev, kompilacij. A preorderje razvaljivajo huje kot DaCapo denarnico, ko se zagleda v nov gadget. Pizda da znajo, jebemti kako jim ratuje

 

pizda pol je vse skupaj še slabše kot sem si mislil :D:D od naštetega bi mi bil potencialno zanimiv edino Mario Party Superstars, samo kaj, ko vem, koliko efforta daje Nintendo v svoje "remake" :D:D

 

evo da Nintendo fani pojejo Apple fane ko keks ko pride do tega, kdo požre večji shit od Božjega podjetja. Ma sploh ni primerjave IMO. 

Povezava do prispevka

Holy shit pa še 60$ je ta Skyward sword port lol  :avadodo:

 

Svaka čast Nintendu da takole z levo roko odirajo svoje fane. Sem ful fan Zelda iger ampak tole je dobesedno rop pri belem dnevu in grem raje nalašč zarad tega v nakup odklenjenega Switcha in vse njihove igre dam dol iz travnika kot pa da požrem tako govno. 

 

Sam za primerjavo! Grdi grdi EA je naredil odličen remaster Mass Effect trilogije z vsemi DLCji za isto ceno!!! Ki ga boš seveda čez leto dve dobil v EAplay/Gamepass Ultimate oz za 20-30$  Skyward sword port bo pa kvečjemu v kaki akciji 50$

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

a si ti potem obrnil celotno zadevo? Tudi ME3 z DLC-ji? Kakšen je vtis okrog celotne trilogije?

Ne še ker sem vmes igral R&C pa itak še zmer dnevno igram Genshin napolnagice... Tako da sem zdej v prvi tretjini tretjega dela. Remaster je men res na nivoju, sploh prvi del je igralno čist druga igra ker je poštiman nadzor makota in tud gunplay. Vizuelno je pa tud zelo na nivoju, sploh prvi del je krepko nadgrajen, tretji del mi pa v marsičem zgleda bolje kot Andromeda, ki ima seveda več grafičnih bonbončkov, samo kaj ko so animacije likov in obrazov dobesedno za kozlat.  ME Trilogija je  men itak najboljše kar so kdaj naredil Bioware pod EA.

 

Povezava do prispevka

Meni je ME 2 v top 5 špilov predprejšnje generacije (DkS 1, ME 2, GTA 4, TLOU 1, Gearsi 2 / U 2) in razmišljam, da bi vsekal trilogijo zdaj ko ni nič pametnega za špilat, zato sprašujem. Sej za ME 2 me itak ne skrbi, ker je še OG špil zdaj IMO zelo kul za igrat. Bolj me skrbi, ali je ME 1 kul in fun (OG se je ful slabo postaral) in pa ali mi bo ME 3 potegnil. ME 3 me je ob izidu precej razočaral, ker je bil preveč podoben ME 2 po strukturi in IMO je na nek način preveč posilil klasični "RPG" način igranja. Uno konec sveta se dogaja, uničenje celotnih galaksij se dogaja... tvoj tipček pa zbira neko mikro druščino devetih modelčkov, dela neke nepomembne queste, level upa skillse, kupuje orožja in ne jebe 5%, da po planetih harajo evil ancient mehanska polbožanstva :D 

Povezava do prispevka

Mislim, da se mal preveč obadate s temi cenami. Itak je vrednost čisto subjektivna. Komur se zdi vredno naj plača, komur se ne zdi naj ne. Glasovanje s denarnico. 

 

Zanekrat kar mamo informacij se meni noben od teh top 10 preorder špilov ne zdi vreden polne cene in tudi nobenega nebom nabavil. Samo tole s grafiko je lahko pa tudi isto za drugo smer. Maš tudi špile ala Anthem, ki je špil zgledal noro preden je vun prišel, grafično na vrhuncu. Isto Cyberpunk 2077. Na koncu sta pa vun prišla s celim kupom težav in s manj contenta kot so obljubali. Nekaterim se je zdelo vredno, večini ne. Kaj češ. Kakor komu paše.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

pizda pol je vse skupaj še slabše kot sem si mislil :D:D 

Najslabše je pri Zelda: Skyward Sword HD. V glavnem ima SS ogromno backtrackinga, kjer se moraš vračat v sky overworld, do tja pa vodi nadležna animacija, letenje s ptičem itd. No v glavnem, to so izpostavljali praktično vsi opisovalci originalne različice kot konkreten minus. Dobri fantje pri Nintendu so se odločili ta minus odpraviti, nato pa ga v epski potezi zaklenit za 15 € vredno amibo figurico :avadodo: 

 

Razlog, da se folku ni sfukal, je pomoje sam v tem, da je Nintendo. Da bi EA ali pa Bethesda oziroma kdorkoli sploh zaklenil opcijo fast travela za 15 € vreden DLC ob izidu, bi bil po forumih itd. tak kažin, da bi pomoje založniki čez 3 dni backtrackali te načrte :D 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Die hard fani, ki so itak edini ki ga radi fasejo s takimi remasterji, mislijo itak kupit te kipce ker so COLLECTABLEs (cudi me da par neimenovanih uporabnikov tukaj ze ni prednarocilo vsaj 3 :D) in jim je vseeno. IMO. Ce bi slo za DLC bi folk ziher jezno pihal. 

Povezava do prispevka

Lol, do zdaj si mi čisto vsakič nazaj neki v stilu "ne bom ti podajal odgovorov, keri tak ne boš sprejel", niti enkrat v zgodovini mn3 pa mi nisi dejansko odgovoril.

 

Klasičen sovica fake news torej :rolleyes: Upam da te še kdo drug vpraša, da vidim če bo enak odgovor :D 

 

 

Povezava do prispevka

Teško opišem, koliko keša sem pripravljen zmetat za proper 4K remake legendarnih 90's pustoloviščin v physical obliki (Indy, Monkey Island, Broken Sword, Discworld, Flight of the Amazon Queen, Day of the tentacle, Sam and Max, Simon the sorcerer, I Have No Mouth itd itd).

 

Sicer je tko 1% šanse da se to uresniči - premalo zanimanja za preveč dela - ampak vseeno :D

 

Aja pa še vedno čakam na Starcraft 1 in Starcraft 2 remake GOTY bundle za PS4. Oz zdaj že za PS5 :D:D:D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...