Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

 

meni se zdi Cyberpunk 2077 za PS5 v Q1 '22 še prekmalu. Komot počakam do Q1 '23, samo naj izdajo najboljšo možno verzijo špila...

 

Ej za Cyberpunk mi skor dol visi ker mi je ves hype, ki ga že tko ni blo neki veliko, šel v podn ob izidu. Sam res sem pa upal da jim rata vsaj PS5/XS verzijo Witcher 3 letos ven spravit ker konec koncev ne pričakujem od te verzije nič druzga ko silky smooth 60fps z višjo resolucijo ter insta loadanjem. Sam tud to jim ni ratal letos narest... Kar mi je kar mal tuga ker sem obsojen na igranje D2R ki mi gre počas na kurac ker imam občutek ko da delam drugi šiht :rofl: 

 

Leto 2021 je kar se mene najslabše leto v gamingu po letu 2014 in kaj imata ti dve letnici skupnega? Jah prvo leto novih konzol ane... Sam da tokrat je bolj kriv pofukan Covid ko pa nova generacija konzol...

Povezava do prispevka

Dosti nenavdihujoče leto yup, čeprav nekaj v redu zadev je izšlo.

 

Par res dobrih zadev:

Resident Evil 8
Hitman 3
It Takes Two
Returnal
Monster Hunter Rise
Psychonauts 2
Metroid Dread
Tetris Effect: Connected

 

Par midrange zadev:

Deathloop
Bowser's Fury
Ratchet & Clank
Life is Strange: True Colors

 

Pol pa še Mass Effect Legendary Edition pa kup dobrih native indijanskih igračkic.

 

Tako da tudi "drugo najslabše leto" je v bistvu čisto proper. 

 

Sem pa jaz količinsko letos igral najmanj po letih pred Bloodbornom in Witnessom, torej najmanj od leta 2015 dalje nisem igral igric tako malo. Lih včeraj sem neki pospravljal predale pod TV-jem in sem razmišljal, da sem PS5 naenkrat res minimalno pokoristil :D.

 

Se mi zdi, da tako AAA ygrice kot indij igračke rabijo spet nek preboj, malo se vrtimo na mestu no, tudi lanski The Last of Us 2, sicer dobra igrica, ni bil neki res edinstvenega

Povezava do prispevka

Se povsem strinjam. Tole leto sicer res ne bo šlo v zgodovino kot best ever, ma ima za Y1 ekstra veliko proper naslovov. PS4 je imel Y1 za bruhat slab nabor, mogoče je imel Xbox360 / PS3 boljše. Vsekakor 2021 pa za prvo leto ni bilo bad.

 

Zgornjemu Čamir seznamu bi dodal še

- Yakuza: Like a dragon in

- Lost Judgement,

ki dobivata zelo visoke ocene in naj bi bila tudi top špila. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...