Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

darksaga reče pred 3 urami:

A je res? Si igral mount and blade? To pomeni da bo strategija spremenjena v arkado ...

Mislim da tudi trenutno ni nič starteškega v PDX bitkah razen v HOI mogoče, drugače je bolj prvenstvo v čizanju AI.

Itak da ni idealno ampak izdelek izgleda res ambiciozen - tudi se da v M&B težavnost precej prilagodit da igralec ni op. CK3 bo poskrbel za balansirane party compe... Malo optimizma mislim da je dovoljeno.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 16 urami:

The Keighley Awards: GOTY nominiees:

  • Deathloop
  • It Takes Two
  • Metroid Dread
  • Psyhonauts 2
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Resident Evil Village

 

Kul igre ampak sem sad panda ker ni Returnala... Deathloop naj bi bil v USA za MF znižan celo na 30$ tak da upam da kul deal tud na tej strani atlantika, Psycho2 bom počakal na deep sale ker ni PS5 verzije It Takes Two pa mislim da je sedaj že v EAplay?

Povezava do prispevka

verjetno bi lah bil Returnal tu namesto Rift Apart, drugače pa kr v redu lista

 

edit: whoa, brt, ne veš za Psychonauts? Back in the day najboljši platformer, ki ni iz AAA studia. Sicer ne vem kolkrat igraš stare špile, mislim da je iz leta 2005, meni je še zdej zakon, tud če je mal clunky at times.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 48 minutami:

Zanimivo, da 3 igre s tega seznama niti ne vem kaj so, mogoče le približno zvrst.

 

A kaj hudega zamujam, se mi splača katero od teh 3 (It takes 2, Metroid, Psyho 2) sprobat, kdo, ki je igral mi lahko kaj več pove čisto na kratko?

Vse tri so vrhunske, It Takes 2 je CO-OP only. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 urami:

 

Kul igre ampak sem sad panda ker ni Returnala... Deathloop naj bi bil v USA za MF znižan celo na 30$ tak da upam da kul deal tud na tej strani atlantika, Psycho2 bom počakal na deep sale ker ni PS5 verzije It Takes Two pa mislim da je sedaj že v EAplay?

je bilo pričakovat da ne bo Returnala na seznamu. Kar je ultimativna škoda, ker gre za brez dvoma najjači špil 2021.

Deathloop pa naj najprej FOV slider dajo notr, pol naj pa kandidira za GOTY. Mrbit bo, ko ga bodo na XSX dali ven el oh el

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...