Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Julija je Atlus najavil, da bo od septembra 2021 do septembra 2022 predstavil 7 projektov za 25 obletnico Persone.

 

Danes sem opazil, da so prvega že predstavili in to je seveda blo: Digital Wallpaper in to ne 1 ampak 25.

 

 

Naslednja najava je v decembru. Toti so res trolli. 

Povezava do prispevka

Pač men so Atlus res epic trolli. Sprva že nekaj let vsako leto dajo ven njihove klasične spletne raziskave za izpolnjevat in v njih valda vprašanja na temo multiplatform za Persono. Folk itak vsako leto navalo izpolnjeval, prosil, gnjavil in vse živo za Persono na PCju etc. No lani pa iznenada dajo ven P4Golden za PC po 8ih letih odkadar je Golden verzija prišla na Vito in so bili šokirani in presenečeni nad prodajo in navalom folka.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
oca reče pred 2 minutama:

Glede efootballa jaz teh zadev nisem  videl na ps5😅 bolj se pritožujejo za pc  verzijo. Je pa  jasno da je to dalec od kakšnega koncnega izdelka🙈😅

Sva pol potestirala s kolegom local MP. Vse manual brez unih vizualnih gadgetov pod nogami playerjev (varianta čim bolj legacy PES mode), itd.

Zadeva se igra nehumano dobro. Predvsem fiziko odboja žoge (od igralcev in tal) in trkov med igralci so izpilili na polno. Tole ima vse kar sva pogrešala že leta in leta pri prejšnjih verzijah. Poleg tega je ful velik plus, da je težje tako braniti kakor napadati.

Minus so streli, ki so preveč assisted. Ful bolj manual bi morala biti zadeva.

All in all je tole huuuge napredek in komaj čakam končno verzijo. Mogoče bodo izpilili tudi strele (lani je imel demo/lite verzija ful lažje strele od končne).

Povezava do prispevka

KeKit a je to kak parody prispevek al ti to resno? :nicjasno:

 

Ker meni fizika zoge deluje katastrofalno, hitrost zoge cist prenizka in nerealna, hitrost igre kot bi bili vsi krepko gassed, da ne omenjam tek jebenih glitchev, ki jih je polno na gameplay posnetkih, ko igralca trkneta in rabi AI 1s da odreagira in nadaljuje z igro. 

 

Iskreno sem se veselil, da ubodem PS5ko in po 5 letih spet nazigam fuzbal igrico, ampak trenutno samo bruham v usta ob ogledu gameplay footage posnetkov. :sick:

Povezava do prispevka
Smoki reče pred 23 minutami:

KeKit a je to kak parody prispevek al ti to resno? :nicjasno:

 

Ker meni fizika zoge deluje katastrofalno, hitrost zoge cist prenizka in nerealna, hitrost igre kot bi bili vsi krepko gassed, da ne omenjam tek jebenih glitchev, ki jih je polno na gameplay posnetkih, ko igralca trkneta in rabi AI 1s da odreagira in nadaljuje z igro. 

 

Iskreno sem se veselil, da ubodem PS5ko in po 5 letih spet nazigam fuzbal igrico, ampak trenutno samo bruham v usta ob ogledu gameplay footage posnetkov. :sick:

Mislim, da je poanta v tem, da midva igrava full manual. Kar sem videl na posnetkih je zelo drugače od tega kar sem doživel ob igranju.

Na posnetkih so podaje poooočasne za popizdit. IRL pa vse teče dokaj podobno kakor pri prejšnjem PESu. Kot sem zgoraj napisal, me motijo predvsem streli. Delujejo malo cheap. Mogoče ni sam fora v tem, da jih je prelahko zadevati, ampak je tudi fizika mal čudna. Kot, da bi žoga letela prehitro al neki.

 

Drugače pa pač probaj. Je free na PS Store.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Fifo se kupi za Božič ko je vsaj 22bet EUR manj, pa še to se ne da vsako leto denarja zanj, ker je isti špil

 

To ni res ane, ampak ja sem testiral Fifo 22 in moram priznat da je za mene pod vsakim nivojem 21 in 20 precej boljši... škoda keša za ta šuder

uredilo bitje Matic33
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

samo ne sprašuj naslednje leto isto

ako se bodo stvari drastično spremenile ti bodo vsi reviewerji to zagotovo povedal, pri takih špilih lah komot kak teden zamudiš preden kupiš

 

ja sej sem ti napisal, da so se stvari drastično spremenile na slabše... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...