Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Eh ja sliši se brutalno dobro, samo dejstvo je, da akcijske strategije nikakor ne pašejo na konzole, controle so preprosto preveč lesene. Halo Wars je pravzaprav edina strategija, kjer so se nakaj trudili s kontrolami za konzole pa je bilo bolj tako tako vse skupaj. Imaš sicer odlični C&C 3 ter solidni RA3 na xboxu 360, ampak spet, kontrole so svinjsko slabe v primerjavi s PCjem. Ne vem, ko da bi igral Bloodborne na tipkovnico in CRT monitor - špil postane takoj ene 50% slabši. 

Povezava do prispevka

Ti verjamem ja. Kompleksnejši ISO rpg-ji tipa Divinity OS se sicer igrajo zelo dobro tudi na konzolah, ampak imajo pač aktivno pavzo, da lahko v miru pritisneš trikotnik, držiš R1, vrtiš gobico, z nogami pristaviš ponev in pritisneš X :D 

 

ampak še vedno bi kupil vse našteto za konzole ko šus. In ti tudi :D:D 

Povezava do prispevka

mene se kr bega zakaj se devi izogibajo impementacije kb+m za iso rpgje al pa strategije. mislim a je res tok bad met izbiro?

 Jaz npr ne morem igrat crpgjev ala PoE2 na Tv ker zaspim v sekundi. Prevec udoben (lezeci) polozaj, nezna muzika, veliko branja. Zato veliko raj igram tko da remote playam na komp in sem veliko bolj engagan v sam spil. Zdej ce bi le lahko mel se kb+m za tak spil direkt prek kompa bi dozivel mali orgazem. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Hahahahahaha meanwhile lani dobil $111 MIO bonusa, tip je heroj ki ga ne potrebujemo ampak si ga zasluzimo :avadodo: :ododava:

 

*funtov

 

drugi sourci pišejo tudi do 200 mio usd

 

medtem ko so v istem obdobju skenslali nekaj sto jobov ker je "teško", pa konc 2019 slabega jurija odpuščenih in v istem mahu rekordne gainse

 

nothing to see here, the machine works

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...