Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

tudi ne vem kok je v 2022 kej politično korektno nažigat slatttke male XXS rumene reveže, ki so v resnici dobesedno kmetje potegnjeni iz vasi in vrženi pred strojnice tbh. IMO ne tok.

 

naciji so tko res najbolj safe na svetu kar se antagonistov tiče. Če nisi ziher jih daš komot za nasprotnike v vsak špil, pa magari v Dark Souls, Tony Hawk al pa Gran Turismo :D 

Povezava do prispevka

Black and White 1&2 (2001, 2006) in Fable 1&2 (2004, 2008).  Potem pa se je spustil v nateg vode s Kickstartejem (Godus) in nagradno igro Curiosity: What's in the Cube?, pri kateri na koncu zmagovalcu niso dali obljubljene nagrade, Molyneux se je potem zgovarjal na interno birokracijo podjetja. Kakor sem slisal je potem Molyneux bil mentor ene studentske game-dev skupine na univerzi na Skotskem in je slucajno bil v tisti skupini nesojeni nagrajenec, tako da je bil konkreten awkward moment. :lol:

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 19 urami:

Fak no. Že itak mi je ta style season DLC, mikrotransakcijskih, always online, game as a service ogaben, ideja NFT igric pa mi je sam depresija. 

 

 

 

potem ti bo tole nadcarsko

 

 

video je bil zaradi negativnega odziva unlistan, trenutno je like/dislike ratio 1.6K/41.1K

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 25 minutami:

 

do vceraj so bili se vidni z youtube enhancerjem, danes jih ne vidim vec

 

degenerirana firma, ki si zasluzi kruto smrt

Ma youtube skos sfuka addone, njihov uraden app pa je smeti

 

Jaz sem imel nek hide watched videos addon. Imam nekaj subscriptionov, ki jih spremljam oziroma pogledam vse videe, ampak včasih se mi jih nabere za nazaj in potem moram scrollat in ugotavljat, kaj sem že gledal in kaj ne, pa še to Youtube prikazuje neki na pol. Ta addon mi je bil fantastičen, ko sem si video ogledal, sem imel en smooth gumb, ki sem ga kliknil in je izginil iz subscription taba

 

Ampak nekega dne je preprosto nehal delat. Potem sem probal uporabit nativno funkcijo "hide video" v Youtubu, pohidal ene 30 videov, kao za nazaj, ostalo bom pa sproti. Nakar so bili videi odsotni 1 dan, potem pa so se randomly pojavili nazaj :rofl: 

 

Saj vem, da je ful specifična funkcija, ampak če jo ponujajo, potem naj deluje. Youtube mi je smeti in hočem gledat sam subscriptione plus videe, ki mi jih kdo predlaga, zato si res želim imet porihtan Subscription tab

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...