Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

Pač forumaši so mal brezveze triggered in edgy, nič drugega. Boli te kurac za NFT kozmetiko čist isto kot te za plačljivo kozmetiko, skine itd... v obstoječih špilih.

 

nah, k pol delajo slednje

pri 20€ skinu  "je pa tm pr iron sightih čist mal drgač" in to just happens to be full on improvment od vseh drugih skinov in  kar naenkrat 4/4 projev samo še ta skin fura

ampak ni pay to win eyyyy, to je samo skin ti vsi  lastniki zatrjujejo

dokler ti po sreči ne droppa tega skina free in  pol vidš da si mel ves čas res

 

it was the jews

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 minutami:

Fino bi blo, da bi ti med igranjem lahko dropalo take fine random skine! Ki bi jih potem lahko kar preko igre dal na trg in prodal mulcem, ki si full želijo in ne morejo živeti brez tega :D Če ti nič pametnega ne dropne pa tudi nič ne izgubiš. 

 Samo veš, da nekateri tudi nekaj zaslužijo zgolj na račun teh skinov? Zame sicer res brezvezne zadeve, ampak mi je DaPubec ravno pred kratkim nekaj kazal. Pozabil sem sicer za katero igro (ali več njih) je šlo, ampak ja.. Obstaja kar celi "market" za te zadeve. Cene sicer skačejo gor in dol, ampak če imaš nekaj res unikatnega in prodaš v pravem trenutku, lahko kar zaslužiš... Jaz se sicer ob tem vedno samo nasmehnem, ampak take to mamo dandanes. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Lmao, saj ne rečem nič, samo nekako si ne predstavljam, kako bodo Far Cry 6 devi delali rimejk igrice, kjer prideš v novo sobo in najprej 5 minut stojiš na miru, ko opazuješ gibanje sovražnikov, potem pa se v naslednjih treh minutah v tišini odplaziš ven iz sobe :D 

 

Sicer igrici želim samo najboljše, ker kot pravi Galko je Chaos Theory res mojstrovina in gladko Ćamir hall of fame, ampak imam svoje doubte.jpg :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 18 minutami:

Fak postanem živčen, ko se omenja Chaos Theory

 

Galko, zelo mi je žal, da nisi nikoli igral :(. Čeprav glede na to, da si razlagal, koliko ste nažigali PS2, mi je prav noro, da CT oziroma katerega koli Splinter Cella nisi

 

Pa sej Chaos Theory se da bp še zmer igrat al neki. Zdej sm na hitr pogledu prvih 10 min playthroughja in zgleda zelo proper. Spomnm se kok mi je to sranje štekal, tko da na PCju kot tud na PS2 :D Takrat sm bil masiven šar, k ni mel za proper PC.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

Pa sej Chaos Theory se da bp še zmer igrat al neki. Zdej sm na hitr pogledu prvih 10 min playthroughja in zgleda zelo proper. Spomnm se kok mi je to sranje štekal, tko da na PCju kot tud na PS2 :D Takrat sm bil masiven šar, k ni mel za proper PC.

Pa s tem, da je bila PS2 verzija konkretno okleščena (celo manj sovražnikov in podobne scene), pa je še zmeri laufala v kurcu

 

Ko so bili kakšni posebni efekti smo pomoje igral na 15 FPS :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Fak postanem živčen, ko se omenja Chaos Theory

 

Galko, zelo mi je žal, da nisi nikoli igral :(. Čeprav glede na to, da si razlagal, koliko ste nažigali PS2, mi je prav noro, da CT oziroma katerega koli Splinter Cella nisi

 

Mah Tekken 5 sem nažigal kompetitivno, aka vsak dan po dve uri nažigal combote, setupe in mixe ter probal čimveč RL igrati s folkom. Sej zarad istega razloga (in Soul Calibur 2 in SF 4) nisem igral nobenega Ratcheta in še polno enih drugih old school hitov :(

 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 minuto:

Točno to so razlogi, zakaj ta stvar ni tako nedolžna kot random DLC skini. 40 milijonov pred izidom, založniki bodo šli v to full force 

 

Ampak dobro, bomo videli, kaj bo s tega :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Mah Tekken 5 sem nažigal kompetitivno, aka vsak dan po dve uri nažigal combote, setupe in mixe ter probal čimveč RL igrati s folkom. Sej zarad istega razloga (in Soul Calibur 2 in SF 4) nisem igral nobenega Ratcheta in še polno enih drugih old school hitov :(

 

Ja, gaming je kar kurac hobi kar se fomo tiče - filme pogledaš lahko vse, muziko lahko poslušaš vse, kar te zanima - za igre pa rabiš ful več časa. :(

Backlog v glavi je kar dolg, vsaj pri meni - dostikrat sem kar žalosten zaradi tega, samo nimaš kaj...pri igričarskem hobiju je skoraj boljše bit brez keša - si mogoče nekako lažje dopoveš, zakaj ne moreš vsega igrat.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...