Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 2 minutama:

Ti maš neke hude veze, če dobivaš retail verzije PS+ iger. :D

Itak da imam veze, ampak napisal je" če imam PS4 U4 na disku" Uncharted 4: A Thief’s End, ki je bil v PS+
"Na disku" je za moje pojme prenešena digital verzija iz PSN na disk v konzoli, lahko je pa PS+, promo ali pa kupljena v Store, "na ploščku/BRju"  je pa fizična kopija... 
Vsaj jaz vedno mislim na HDD/SSD..., ko rečem, da imam na disku nekaj :nicjasno:

Povezava do prispevka

Saj s strani Šimše ni bilo točno navedeno ali gre za disk (plošček) ali za trdi disk v PS. ;)  Pač malce dvoumno. 
Tudi jaz ob omembi diska najprej pomislim na HDD/SSD. Drugo je če bi napisal "imam na CD-ju", "imam retail" itd .. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 24 minutami:

Itak da imam veze, ampak napisal je" če imam PS4 U4 na disku" Uncharted 4: A Thief’s End, ki je bil v PS+
"Na disku" je za moje pojme prenešena digital verzija iz PSN na disk v konzoli, lahko je pa PS+, promo ali pa kupljena v Store, "na ploščku/BRju"  je pa fizična kopija... 
Vsaj jaz vedno mislim na HDD/SSD..., ko rečem, da imam na disku nekaj :nicjasno:

Ajaaaa. Vidiš, jaz sem pa štekal na disku, kot na Blu-Rayju. Veliko bolj smiselna je tvoja verzija. My bad. :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Pa še sweet rejp, da če si kupil DIGI PS5, nea moraš aktivirati Unchartedne kolekcije po znižani ceni sploh 

 

Fak no, sramota

Res ne vem kako bi ti BR disk vtaknu v Digi PS5 al pa XSS ker je v obeh primerih isti špas. Kdor je kupil te naprave pač mora vedet da retail zbirka ne more bit več uporabna za nič drugega kot smeti na polici al pa denar na bolhi/ebayu/gamestopu itd.

Povezava do prispevka
fric reče pred 7 urami:

Ne. Avgusta so govorili, da je "in the works". Sam pomoje bodo naredili nek Snowrunner 2 al neki prej kot pa ta patch.

Z vsako sezono dobiš novo območje (ZDA, Rusija, Kanada,...) potem imaš 2-3 mape. Primer v vanilli si imel Aljasko(območje) znotraj pa 4 mape. Takole.

Map_alaska.png

 

Fora je pa, ko vsakič dodajo neko novo stvar. Recimo v vanilli si imel skladišča in si robo fural od tam do gradbišča. V eni sezoni si imel "gradbene jame":lol: pa si moral tam "nabrat" surovine in peljat na gradbišče. Potem v eni si imel tako, da si moral naprej hlode peljati na žago in potem šele deske na gradbišče.

 

 

 

Evo to vanillo zdj js pa stomic igrava. Js mam rusijo prakticno narejeno, on pa  tricetrt michigan. A ce kups year pass se k tem obmocjem mape dodajajo al kako? A se splaca kupt year pass preden se ne obrne vanilla

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

 

 

Evo to vanillo zdj js pa stomic igrava. Js mam rusijo prakticno narejeno, on pa  tricetrt michigan. A ce kups year pass se k tem obmocjem mape dodajajo al kako? A se splaca kupt year pass preden se ne obrne vanilla

Nope.  Zgoraj kot imaš zdaj michigan, aljasko, pa rusijo se ti dodajo nova območja. Year 1 bi tako ocenil Season 1 (če maš ultra rad neprevozne ceste in led - ultra ruska vukojeb*na), season 2 kul, season 3 kul, season 4 še nisem igral. Season 3 je kul k vzpostvljaš papirnico, nato železnico (vlečeš lokomotivo in popravljaš progo top zadeva). Season 4 baje pomagaš rusom zgraditi raketo.

Jaz sem igral tako Michigan pa Aljasko potem Season 1, season 3, Rusijo in Season 2. Bedno je edino, ker skoraj vse upgrade dobiš v Vanilli.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 8. 12. 2021 at 12:30:

 bom Uncharted Legacy itak vzel za PC.
 

tudi jaz imam vse fizične igre za ps4 in razmišljam, da bi zadnji dve vzel za pc, že ko imam grafično tekoče generacije. Ampak nikjer nisem zasledil, če bodo porti izkoristili zmogljivosti rtx 3000. z druge strani pa bo ps verzija verjetno vsaj novi controller znala izkoristiti.

Povezava do prispevka

Evo vsi zmagovalci letošnjih TGA nagrad

 

Game of the Year — It Takes Two
Best Game Direction — Deathloop
Best Narrative — Marvel's Guardians of the Galaxy
Best Art Direction — Deathloop
Best Score and Music — NieR Replicant
Best Audio Design — Forza Horizon 5
Best Performance — Maggie Robertson as Lady Dimitrescu, Resident Evil Village
Games for Impact — Life Is Strange: True Colors
Best Ongoing Game — Final Fantasy XIV Online
Best Indie Game — Kena: Bridge of Spirits
Best Mobile Game — Genshin Impact
Best Community Support — Final Fantasy XIV Online
Innovation in Accessibility — Forza Horizon 5
Best VR/AR Game — Resident Evil 4 VR
Best Action Game — Returnal
Best Action/Adventure Game — Metroid Dread
Best RPG — Tales of Arise
Best Fighting Game — Guilty Gear Strive
Best Family Game — It Takes Two
Best Simulation/Strategy Game — Age of Empires 4
Best Sports/Racing Game — Forza Horizon 5
Best Multiplayer Game — It Takes Two
Best Indie Debut — Kena: Bridge of Spirits
Most Anticipated Game — Elden Ring
Best Esports Game — League of Legends
 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Toti Keighley je pa mojster rajcanja pred showih. Na koncu pa naredi za kurac 3 ure in 30 min dolg event z veliko večino za kurac napovedi. Hvala bogu, da je to pri nas blo ob 2h zjutraj in da sem spal ko angelček.

 

Sicer pa nimam nič proti zmagovalcem. Samo vsaka čast človeku, da s tako slabimi eventi tako mainstream. :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sicer še nisem gledal ampak folk si je sam kriv če od tega showa pričakuje kako top of the top najavo. Te so pač rezervirane za E3 oz Xbox in Playstation konference ter Nintendo E3 directe. Je pa včeraj vseeno bilo nekaj dobrih trailerjev (Forspoken, Hellblade 2, Horizon2 itd) Celoten šov si bom pa verjetno pogledal čez vikend. Slabši event od Oskarjev pa skor ne more več bit ali pač? :D 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz od Keigley eventov ne pričakujem nič in sem vedno razočaran. Še posebej TGA. Event je nek Oscar wannabe. Razvlečen res kar se da ampak ne zaradi nagrad in napovedi špilov. Zaradi reklam. 90% časa so reklame. Zmagovalce res večinoma po hitrem postopku dajo skozi, da niti nominirancev ne preberejo. Lani celo so jih par podelili off-screen. Gledal sem lanskega in se upekel kot berem je letošnji bil isti. Letošnjega pa niti ne bom gledal. Sem v 5ih minutah na Googlu pogledal vse kar je bilo zanimivega na eventu dolgemu 3 ure in 30 min.

 

Je pa bilo par dobrih trailerjev ampak res velika večina špili, ki so že dolgo znani in imajo za seboj že par dobrih trailerjev.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 39 minutami:

Sicer še nisem gledal ampak folk si je sam kriv če od tega showa pričakuje kako top of the top najavo. Te so pač rezervirane za E3 oz Xbox in Playstation konference ter Nintendo E3 directe. Je pa včeraj vseeno bilo nekaj dobrih trailerjev (Forspoken, Hellblade 2, Horizon2 itd) Celoten šov si bom pa verjetno pogledal čez vikend. Slabši event od Oskarjev pa skor ne more več bit ali pač? :D 

 

 

si boš večjo uslugo naredil, če boš šel za par ur ven na frišen zrak, kot pa gledal to MSjevo oglaševalsko kampanijo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...