Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Pleya reče pred 36 minutami:

Nice, tole uncharted upgrade tudi jaz nabavim. Se pravi bundle prvih delov in 4ka bo 20 eur skupaj z dodatki vred? 


Kolikor sem jaz razumel bosta samo Uncharted 4 in pa Uncharted The Lost Legacy. 
Preorder za PS5 je 50 €. Datum izdaje: 28.1.2022.
EDIT: Za tiste, ki so na PS4 že kupili omenjeni igri pa bo cena 10€ za upgrade. Dodatno: vsi, ki so kupili retail verzijo bodo med igranjem morali imeti plošček v pogonu (torej: če si za PS4 nabavil retail in zdaj nimaš PS5 z diskom, potem ne moreš "claimat" popusta; izvzete so tudi verzije nabavljene preko PS+ !).  

Za PC pa žal še nisem našel cene (in ravno ta varianta me najbolj zanima :) ). Pomoje bo max. 60 € ali pa kar enako kot za PS5. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ful mi je smešno, kako Sony se baha oz. dela neke PR fore, ko sešteva ''vrednost'' iger, ki jih dobiš na Ps Plus. Tam vedno nabijejo kako dobiš za 60 $ čez leto igre v ''vrednosti'' 400+ EUR. Pol pa za čisto vse upgrejde pa verzija iz PS Plus kar naenkrat ne velja nič in moraš kupit retail. 

 

Mortal Shell, Godfall in zdaj Uncharted remaster lepo pokažejo kako je ta servis dejansko plačilo za multiplayer oz. za PSN in nič drugega.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Mortal Shell, Godfall in zdaj Uncharted remaster lepo pokažejo kako je ta servis dejansko plačilo za multiplayer oz. za PSN in nič drugega.

 

sej nikol niso skrival da je ta servis kar koli drugega kot to. 

 

Igre k jih dobis zraven so samo incentive/podkupnina da placujes service . 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Ful mi je smešno, kako Sony se baha oz. dela neke PR fore, ko sešteva ''vrednost'' iger, ki jih dobiš na Ps Plus. Tam vedno nabijejo kako dobiš za 60 $ čez leto igre v ''vrednosti'' 400+ EUR. Pol pa za čisto vse upgrejde pa verzija iz PS Plus kar naenkrat ne velja nič in moraš kupit retail. 

 

Mortal Shell, Godfall in zdaj Uncharted remaster lepo pokažejo kako je ta servis dejansko plačilo za multiplayer oz. za PSN in nič drugega.

Pa še sweet rejp, da če si kupil DIGI PS5, nea moraš aktivirati Unchartedne kolekcije po znižani ceni sploh 

 

Fak no, sramota

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 minutama:

IMO misli, da če imaš PS5 brez BRja in imaš fizično kolekcijo...

Če imaš retail kolekcijo in nabaviš PS5 Digital, pol je to

Hernier reče pred 16 minutami:

Fak no, sramota

Ne glede na Sony prakse. :D

 

Ne štekam kako točno bi lahko aktiviral fizično igro na digital only konzoli (brez možnosti zlorab).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Hja, jaz imam vse Uncharted igre v retail verziji (tako za PS3 kot seveda za PS4). Torej, če bi imel PS5 digital ne morem uveljaviti nobenega popusta za ta upgrade. Na srečo se ne sekiram, ker nimam PS5 in bom Uncharted Legacy itak vzel za PC. Dejansko se že veselim, ampak kaj, ko bo šele enkrat naslednje leto. Zaenkrat sem dal samo na wish-listo (prednaročilo za PC še ni možno). 

 

Povezava do prispevka

Pizda prov ne znam dekriptirat teh Sony upgrejdov in budnlov in izjem pa razlik. A prov štekam, če imam PS4 U4 na disku lahko za 10€ upgrejdam na Uncharted: Legacy of Thieves Digital Version, kar pomeni da dobim za 10 evrov PS5 verzijo U4 in The lost legacy? K to se mi zdi sweet deal. Da pa dam 10€ samo zato, da lahko gledam 4k sliko pri 30fps v igrici, ki jo že imam je pa ponudba iz Tel Aviva.

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 10 minutami:

a je že 60fps za ps5?

Ne. Avgusta so govorili, da je "in the works". Sam pomoje bodo naredili nek Snowrunner 2 al neki prej kot pa ta patch.

Hernier reče pred 10 minutami:

A dodajo tudi nove mape na sezono? 

Z vsako sezono dobiš novo območje (ZDA, Rusija, Kanada,...) potem imaš 2-3 mape. Primer v vanilli si imel Aljasko(območje) znotraj pa 4 mape. Takole.

Map_alaska.png

 

Fora je pa, ko vsakič dodajo neko novo stvar. Recimo v vanilli si imel skladišča in si robo fural od tam do gradbišča. V eni sezoni si imel "gradbene jame":lol: pa si moral tam "nabrat" surovine in peljat na gradbišče. Potem v eni si imel tako, da si moral naprej hlode peljati na žago in potem šele deske na gradbišče.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 6 minutami:

Pizda prov ne znam dekriptirat teh Sony upgrejdov in budnlov in izjem pa razlik. A prov štekam, če imam PS4 U4 na disku lahko za 10€ upgrejdam na Uncharted: Legacy of Thieves Digital Version, kar pomeni da dobim za 10 evrov PS5 verzijo U4 in The lost legacy? K to se mi zdi sweet deal. Da pa dam 10€ samo zato, da lahko gledam 4k sliko pri 30fps v igrici, ki jo že imam je pa ponudba iz Tel Aviva.

Players who purchased Uncharted 4: A Thief’s End, Uncharted: The Lost Legacy, or Uncharted 4: A Thief’s End & Uncharted: The Lost Legacy Digital Bundle have the option to pay $10/€10 to upgrade to Uncharted: Legacy of Thieves Digital Version. The upgrade will be available starting at launch on January 28, 2022.

Owners of PS4 disc copies must insert them into the PS5 every time they want to download or play the PS5 digital versions. PS4 game disc owners who buy the PS5 Digital Edition disc-free console will not be able to get the PS5 version for the discounted price.

 

PlayStation Plus members who claimed Uncharted 4: A Thief’s End via their PlayStation Plus subscription are not eligible for the $10/€10 digital PS5 upgrade.

 

51728813547_009dd31431_h.jpg

Če si kupil katerokoli on treh navedenih, je OK.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...