Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ff7 R mi je bil top shit, vse kar sem hotu od remake spila. @Galko mal prevec hejta tbh. 

 

Spremembe v zgodbi me ne motijo tok, ker so feel igre res dober prenesl. Je pa res da je Jesse bla waifu materijal :( ceprov sem mislu da je moski k sem igral original 🏳️‍🌈👨‍❤️‍👨

 

Chrono Cross mi je tam tam z FF7 in res upam da bojo sli na podobno noto kot so sli z FF7. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Ja ampak Levine nima nič s tem, tako da bomo vidli

 

  • First, it is set in a new-to-franchise isolated dystopian city
  • Unreal Engine 5 is the development engine
  • Veterans from Irrational Games are part of the team.
  • Developers that have worked on titles like Watch Dogs: Legion, Shadow of the Tomb Raider, Mafia 3, Deus Ex: MD are also involved.
  • They are targetting an early 2022 annoucnement
  • The game will features an open world, but linear main story 
  • Almost no backtracking :D open world ampak ni backtrackinga, bravo res
  • “Innovative” sandbox combat
  • Factions system, and “immersive” sound effects
  • Interactive world that will changed based on your actions
  • It isn’t a PS5 exclusive
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 minutami:

what, celeste je speedrun gold, kje si dobil idejo da ni?

 

drugač hyper je treba uporabit v vsaj enem C levelu, itak pa ful pomaga že prej

 

celeste moveset je got-tier

Pri svojem playtrough kjer sem rabil po par h na level da sm ga naredil in po tem da nisem poznal teh advanced prijemov :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Kingdom of Amalur: Re-reckoning bo dobil expansion. Sem kar presenečen.

 

Ma so ga najavili že pred enim letom oz. takoj, ko je prišel ven remaster, si celo lahko kupil vnaprej DLC z nekim fate version.

 

Timing so zadeli v nulo, kajti ravno je celotna igra free na ps+, pa še december je in grozna suša pri konkurenci (aka ni skoraj nič dobrega zunaj do februarja).

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 46 minutami:

Sem probal igrat to igro pa je letela v pol ure dol iz diska... Že takrat ko je originalno prišla ven nisem prišel do konca zdej mi je pa enostavno preveč lesen nadzor. Pač ene igre se dobro postarajo nekatere pač ne.

Isto. Sem bil ful vesel za igro na PS+, ampak sem obupal res hitro. Enostavno se ne da it iz nekih souls iger na tole in pričakovat vsaj neki zabave. :D

Povezava do prispevka

Ayyy, želim sprobat par pinball miz, ki se jih spomnim iz RL otroštva. @VIPER SVB, @Bessie in ostali znanci. A obstaja kak "emulator", kjer bi fani rekonstruirali stare real life pinball mašince? Moral bi tudi malo pobrskat po kakšnih bazah, da bi se spomnil, katere smo nažigali v igralnicah v otroštvu. Edino, kar se spomnim ziher, je Indiana Jones and the Last Crusade. 

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

Ayyy, želim sprobat par pinball miz, ki se jih spomnim iz RL otroštva. @VIPER SVB, @Bessie in ostali znanci. A obstaja kak "emulator", kjer bi fani rekonstruirali stare real life pinball mašince? Moral bi tudi malo pobrskat po kakšnih bazah, da bi se spomnil, katere smo nažigali v igralnicah v otroštvu. Edino, kar se spomnim ziher, je Indiana Jones and the Last Crusade. 

https://pinballarcade.com/

 

Po moje je to to.

Povezava do prispevka

Thanks, bom načekiral. Moram kakšne baze poglejat, da se mal spomnim, ker to sem bil res mega otrok in se stvari zares ne spomnim :hmm: 

 

A se kdo slučajno spomni, če je blizu Term Čatež bil kak arcade place? Pač spomnim se, da smo enkrat v otroštvu se šli kopat s starši v Terme Čatež, potem pa so me nekam zapeljali in sem nažigal arcade igrice še eno uro v nekem lokalu, starša pa sta šla na pijačo. Ampak zares ne vem, možno da smo se vozili 1h, ker imam čisto medle spomine, starša pa se tudi ne spomnita točno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...