Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jaz tudi vedno jokam v sebi, ko je treba ubijati živali v igrah, razen če ni res dobro narejen boj z zmajem ali medvedom ali divjo svinjo.


Po drugi strani mi je pa ljudi v igrah prav noro cool ubijati. Če imam možnost nekoga ubiti ali pustiti živeti ga vedno ubijem. Večji kot imam na koncu igre bodycount bolj sem srečen.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 urami:

Jaz tudi vedno jokam v sebi, ko je treba ubijati živali v igrah, razen če ni res dobro narejen boj z zmajem ali medvedom ali divjo svinjo.


Po drugi strani mi je pa ljudi v igrah prav noro cool ubijati. Če imam možnost nekoga ubiti ali pustiti živeti ga vedno ubijem. Večji kot imam na koncu igre bodycount bolj sem srečen.

 

To si že večkrat omenjal, nisem pa nikoli vprašal - zakaj pa to?

Meni sicer sploh ni všeč nobeno pobijanje v igrah, niti horror žanra ne igram več sploh, ker mi je z leti postalo neprijetno - ampak vseeno, sej ni da ponavadi v igrah pobijaš živali iz sadizma, ali?

Povezava do prispevka

Firaxisov Marvel Midnight Suns, ki ga dela ista ekipa / šef kot noro dobri XCom 2, je na solidnih 83 na Metacritic. https://www.metacritic.com/game/pc/marvels-midnight-suns/critic-reviews. Gameplay naj bi bil noro hud, zgodba in liki, ki so tokrat ful bolj v fokusu kot v XComih, pa malo manj :D

 

Vseen IMO dosti must play roba za fane poteznega boja in marvela.

 

 

 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...