Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Očitno zdaj pretirano henganje na mn3njalniku že name pušča posledice. Sanjal sem, da sem na hrvaško/madžarski meji nabavil od nekega cigota ps5 za 500 evrov. Tip spizdi, jaz odprem škatlo, notri pa zlizan joypad in ps3 fat verzija. Potem sem celo pot do doma pizdil, da me je sfukal Čamir:rofl: 


Na srečo sem se potem zbudil ves prešvican in šel objemat svoj xbox, da se malo pomirim.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

Očitno zdaj pretirano henganje na mn3njalniku že name pušča posledice. Sanjal sem, da sem na hrvaško/madžarski meji nabavil od nekega cigota ps5 za 500 evrov. Tip spizdi, jaz odprem škatlo, notri pa zlizan joypad in ps3 fat verzija. Potem sem celo pot do doma pizdil, da me je sfukal Čamir:rofl: 


Na srečo sem se potem zbudil ves prešvican in šel objemat svoj xbox, da se malo pomirim.

Če ne rabiš PS3 FAT, ti ga odkupim za 50€ :fun:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 12 minutami:

ja in kdo misliš da je delal te komade?  Direkt Activision al kaj?

 

Yes :ermm: Nisem vedel, da je bil community tako hudo razširjen v času, ko še niti ni bil internet tako hiter in razmahnen. Noro!

 

Berbasecks reče pred 14 minutami:

in nikakor ne uspem uštimat, da bi FoF in kitara delovala na win10, čeprav winsi sami kamot zaznajo kitaro

 

Še dobro, da imam na prenosniku originalne Windows XP gor, na katerih sem pred toliko in toliko leto igral to mojstrovino :) samo preko USB ključa zaženem tipkovnico in akcija! :devil:

Povezava do prispevka

@Kočevc

muchos gracias, bom malo pogledal kaj vse se dobi :)

bi z veseljem še kdaj mal zalavfal plastično kitaro

 

@XEcutIor

pa ne morš na tipkovnico no :sick:

lahk pa doma mal pogledam, kere packe še kej mam in ti probam kam uploadat

sam sem žal res ogromno večino zgubil

sem pa vse dobival prek linka, ki si ga dal ti. So pa bili pol downloadi večinoma mediafire in podobno

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 minutama:

Rabim nasvet.

Fotru bi za božič (spet :P ) podarila en single player FPS, preferenčno takega z več kot sam zametki zgodbe, na Steamu. Mora stat okrog 20€ in mora se ga dat pognat na GTX 560. Ful je fan Bioshock serije recimo.

Direkt nekaj zanj, če mu je BioShock všeč: https://store.steampowered.com/app/42670/Singularity/

 

Tudi Prey je ZELO proper izbira 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Da bi mu kupila 10 let staro igro? :D No saj mogoče ni občutljiv na to, ampak grafika pa res izgleda nikakva, ko sem pogledal. Po moje ne moreš tega primerjat s Prey, Titanfall 2, Fallout...

 

A ste sploh vidl na kteri grafi mora igra delat? GTX 560 je zeloooo stara. To je še krepko švohnej od moje GTX670 na kateri tud že par let nič novga ne dela.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Da bi mu kupila 10 let staro igro? :D No saj mogoče ni občutljiv na to, ampak grafika pa res izgleda nikakva, ko sem pogledal. Po moje ne moreš tega primerjat s Prey, Titanfall 2, Fallout...

model ni nikol prerasel Duke Nukem 3d

10 let star špil je čist v redu :D

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 23 minutami:

 

A ste sploh vidl na kteri grafi mora igra delat? GTX 560 je zeloooo stara. To je še krepko švohnej od moje GTX670 na kateri tud že par let nič novga ne dela.

 

Ups ja... spregledal sem malo gelde grafične. Ker sem se spomnil, da je enkrat vmes Fuksija nekaj spraševala glede nakupa novega računalnika za fotra in sem avtomatično mislil, da so mogoče nabavili kaj.

 

Fuksija reče pred 20 minutami:

model ni nikol prerasel Duke Nukem 3d

10 let star špil je čist v redu :D

 

 

Potem pa itak super, če ni izbirčen :D Mu lahko za 20€ kupiš cel kup starejšin špilov na Steamu.

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

Rabim nasvet.

Fotru bi za božič (spet :P ) podarila en single player FPS, preferenčno takega z več kot sam zametki zgodbe, na Steamu. Mora stat okrog 20€ in mora se ga dat pognat na GTX 560. Ful je fan Bioshock serije recimo.

 

 

Prey, Titanfall 2, Dishonored 1 ali 2.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...