Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 29 minutami:

Clone Hero, sm se v kasnejsih poastih spomnu

Ups, spregledal post.

 

Bessie reče pred 20 minutami:

rabiš edino pravi kabel, ki gre na USB, dela na XB/PS/PC.

V bistvu se da tudi brez oriđiđi kabla, sam se moraš kar zajebavat, pa velika verjetnost je, da boš imel motnje pri igranju (brnenje, echo,...).

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

pa ne morš na tipkovnico no :sick:

lahk pa doma mal pogledam, kere packe še kej mam in ti probam kam uploadat

sam sem žal res ogromno večino zgubil

sem pa vse dobival prek linka, ki si ga dal ti. So pa bili pol downloadi večinoma mediafire in podobno


Seveda se da! :) Saj pravim: "poor man's version Guitar Heroja".
Evo, sedaj sem spravil ven mojo že arhaično USB tipkonico in jo temeljito spihal.
Zdaj moram samo še CD z FoF (nekje v predalu mora biti) najdit.
Se pa priporočam za tale link, če ga boš kdaj kje uploadal! ;)
Lahko se tudi preko ZS zmeniva.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 15 minutami:

A ni bil dva dni nazaj v suverenem vodstvu TLOU2? A se je angažiral twitter mob? :D

Drugače mi je tudi ta rezultat kul tbh. GOT :avadodo:

 

Druckman je twitnu "neumnost" ki je razpizdila haterje ki so se preko 4chana organiziral in so glasoval k zmešan.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Ma tale tweet je res neumnost, da ni večje. Kjer debil no. Tle tudi, če nisi užaljenček ali hater igre, te zadeva triggera, ker tip nastopa tako high and mighty.

Čisto prav je, da je kasiral drek po faci lol.

 

No joke eni ki so delali TLOU2 so res polni samega sebe. Ko imaš game kjer je poudarek na high production story je pač mal bogo če je ta story tko 8/10 namesto 10/10 ker so same kontrole in gameplay dokaj MEH. Valda bo folk jezen ce zajebes the 1 thing that you're famous for doing right. ND ima vedno predpotopne kontrole ki jih pac ignoriramo ker je ostali del igre fenomenalen. Same with Rockstar. Mislim da ta igra ne bi bila niti nominirana če ne bi obstajal TLOU1 in bil takšen masterpiece. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 26 minutami:

 

Jah ker je zbrisal :)

 

2020.12.07-08.38-boundingintocomics-5fce

 

Dokoncno sem spoznal da sem prestar za gaming svet oziroma vsaj za razumivanje ciljne publike.

 

Namrec 5x sem prebral tale post, tudi od spodaj navzgor, tudi kot sonetni venec, pa ne najdem 1% razloga, da bi bil kdorkoli zaradi tegale uzlajen. Evo, I dont get it. Pa spim v SS uniformi in sem tak nemcur, da ze vec let ne uporabljam sumnikov. Preprosto ne razumem

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Dokoncno sem spoznal da sem prestar za gaming svet oziroma vsaj za razumivanje ciljne publike.

 

Namrec 5x sem prebral tale post, tudi od spodaj navzgor, tudi kot sonetni venec, pa ne najdem 1% razloga, da bi bil kdorkoli zaradi tegale uzlajen. Evo, I dont get it. Pa spim v SS uniformi in sem tak nemcur, da ze vec let ne uporabljam sumnikov. Preprosto ne razumem

 

ma fora je da je kle neka cela drama zadi, ko te neki hejterji, ki niso sploh igral TLOU2 praisajo GoT kot nek revelation (gre za povsem povprečen špil), ker očitno so PRAVILNO pogruntal, da to Druckmanna ful boli, ker je model očitno mega ufuran v to kaj si mislijo neki ti trolčki :D In je zdej nek point of pride, da TLOU2 probajo pofukat na vsakem koraku, pač modelčka pa to ne vem zakaj ful boli in ker ga boli še bol pushajo to agendo.

 

Dejansko sm jst tud prestar, prvo sm se neki po mn3 zakavču s troli pol sm vidu, da je tega ubistvu ful in se je treba izogibat.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 minutami:

Mnenja fanboyev so just as relevant kot mnenja haterjev na zalost.

Priznam, da sem fanboy ND. Samo če nekdo naredi neko igro, ki mi ni kul, pač priznam, da mi ni kul, ne glede na to ali je to ND ali neka tretja firma.

Mislim, sej nimam delnic pri njih, da bi moral neki lagat.

Pa tudi un smajli tam na koncu ni bil dan po nesreči.

 

Te svoje 15 letniške izjave si lahko komot nekam vtakneš, Static.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Ta del razumem. Ne razumem pa, kaj naj bi bilo narobe oziroma zaljivo v tistem sporocilu. Kaj da fak, smajli s poljubckom kao tak bolj trolling smajli? Da bodo haterji spila jezni vsakic ko bos glasoval za TLOU 2? Mislim nocem verjeti da je kdo dejansko triggeran ali uzaljen od tega wtf??? 

TLOU2 ima dosti haterjev ki se pretvarjajo kot da je igra nek podn od podna samo zaradi nekih odločitev v zgodbi. Zdaj ali so karakterji napisani tako dobro kot v prvem delu? Ne ampak vseeno ni niti približno to slab špil. Zdaj tle v tem tweetu je kar vidno da provocira tiste ljudi. Ne pomaga ker je nemogoče imet dejanski pogovor. ND ne bo sprejel nobenega kriticizma tako kot tudi haterji ne bojo sprejeli da če nek špil ni an absolute masterpiece še ne pomeni da je igra popolnoma trash. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...