Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

TLOU2 je dobil 7/10 in dobesedno vse najbolj relavantne nagrade!!! Bravo ND, bravo sodniki in marš u 3pm vsi haterji.

 

 

Game of the Year The Last of Us Part 2
Best Game Direction The Last of Us Part 2
Best Narrative The Last of Us Part 2
Best Art Direction Ghost of Tsushima
Best Score and Music Final Fantasy VII Remake
Best Audio Design The Last of Us Part 2
Best Performance Laura Bailey as Abby
Games for Impact Tell Me Why
Best Ongoing Game No Man's Sky
Best Indie Game Hades
Best Mobile Game Among Us
Best Community Support Fall Guys
Best VR/AR Game Half-Life Alyx
Innovation in Accessibility The Last of Us Part 2
Best Action Game Hades
Best Action/Adventure Game The Last of Us Part 2
Best Role Playing Game Final Fantasy VII Remake
Best Fighting Game Mortal Kombat 11 Ultimate
Best Family Game Animal Crossing New Horizons
Best Sim/Strategy Game Microsoft Flight Simulator
Best Sports/Racing Game Tony Hawk's Pro Skater 1+2
Best Multiplayer Game Among Us
Content Creator of the Year Valkyrae
Best Debut Game Phasmophobia
Best eSports Athlete Showmaker
Best eSports Coach Zonic
Best eSports Event League Of Legends Worlds 2020
Best eSports Game League of Legends
Best eSports Host Sjokz
Best eSports Team G2 eSports
uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Innovation in Accessibility

Da imajo prilagodljive nastavitve in kontrole za osebe, ki so gluhe ali naglušne, slepe ali slabovidne in za osebe z omejenimi motoričnimi sposobnostmi.

Velik povdarek pri razvijanju igre so dali, da njihovo igro lahko igra res vsak in to jim je tudi uspelo. Zasluženo in vsaka jim čast.

 

https://www.playstation.com/sl-si/games/the-last-of-us-part-ii/accessibility/

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 22 minutami:

v smislu,da Supergiant Games kot mala ekipa indie developerjev naredijo špil vreden tudi Gotyja. Na drugi strani pa marsikateri z vrečo denarja brez podna pol toliko ne spacajo skupaj.

 

Pomoje se praska po glavi, kot bi se tudi jaz, ker bi moralo pisat ravno obratno. V bistvu so indiji tisti, ki so vecinoma goty quality in je bolj redkost, da AAA doseze ta quality.

 

Lp

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 15 minutami:

 

Pomoje se praska po glavi, kot bi se tudi jaz, ker bi moralo pisat ravno obratno. V bistvu so indiji tisti, ki so vecinoma goty quality in je bolj redkost, da AAA doseze ta quality.

 

Lp

Se popolnoma strinjam!

 

Dodal bi samo še pa kako dostopna je cena indie špilov in post-launch support je vedno izjemen pri njih.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
AMF reče pred 5 urami:

A so pokazali Elden Ring?

ta špil se počasi spreminja v novi Deep Down :P

 

sicer pa, če imajo Martina zravn in če malo pogledaš, koliko cajta tip rabi da spaca eno bukvo v primerjavi z ostalimi pisatelji iz dotičnega žanra ala Sanderson, bo tole ven prišlo na XXX (Xbox Xtreme X)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 29 minutami:

Res ne vem kak je lahko kdo hyped ob ogledu CGI trailerjev za Mass Effect in Dragon Age? Kar se mene tiče je Bioware izgubil vso svojo kredibilnost. Sem pa hyped za ME trilogy remaster. To pa kupim day1 razen če tist k to dela ne zajebe tko k Crysis remaster...

 

To so edine stvari ki jih pomoje zdej iz dreka vn potegnejo. Da igrajo na karto starejše publike, ki jih je opazila v obdobju DA:O, in ME1. Remaster igra na isto karto... Mislim pa da sem bral da je večina kadra šla in to ni več studio ki je izdal špile žaslužene za njihov vzpon.

Name recimo skoraj deluje, čepral inqusitiona nisem mogel prešpilat do konca, ker mi je bil preveč bloated sem ob najavi novega DA zastrigel z ušesi. Všeč mi je bila mitologija sveta, lore, osebnosti, naloge, DAO je bil v bistvu moj prvi večji RPG. Mi je pa jasno da ponovitve uspeha prvega ne bo. Nismo več ciljna publika JBG.

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 6 minutami:

ta špil se počasi spreminja v novi Deep Down :P

 

sicer pa, če imajo Martina zravn in če malo pogledaš, koliko cajta tip rabi da spaca eno bukvo v primerjavi z ostalimi pisatelji iz dotičnega žanra ala Sanderson, bo tole ven prišlo na XXX (Xbox Xtreme X)

 

Ma dobr sam vsi pozabljamo da je komaj lani prišel Sekiro ven in da je to prva openworld igra za fromsoft.

Povezava do prispevka

  

DrMiha reče pred 2 minutama:

ta špil se počasi spreminja v novi Deep Down :P

 

sicer pa, če imajo Martina zravn in če malo pogledaš, koliko cajta tip rabi da spaca eno bukvo v primerjavi z ostalimi pisatelji iz dotičnega žanra ala Sanderson, bo tole ven prišlo na XXX (Xbox Xtreme X)

 

pizda ej, zdej me pa res zanima če je za tak polžast tempo kriv Martin. Ker From ima načeloma kar epic tempo štancanja GOTY špilov, ni značilno za njih, da toliko časa nekaj pacajo.

 

Upam, da ga Miyazaki spremeni v bossa "Old Snail Martin", ki te napada s tolščo in prdci

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 urami:

Ker se mi ne da googlat: a so awardsi obdržali vsaj trohico relevantnosti in je TLOU 2 zmagal pri glavni nagradi? Ali so šli full SJW in je zmagal Ghost of Thushima? 

SJW?? What are you people on about? Vsak ve da mediji pac mislijo da smo gamerji neki homofobi in seksisti. Ker je bil takšen backlash za leaked story, za celoten game, so pač skoraj mogli dat TLOU2 nagrado jbg.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...