Skoči na vsebino

[random]Novoletne resolucije glede gaminga v letu 2024


Dejch

Priporočeni prispevki

Sepravi tukaj lahko napišete vaše resolucije glede gaminga za prihodnje leto. Sepravi nič splošnih stvari, ampak samo glede igranja iger. Sepravi kaj boste naredili, kaj nočte naredit pa boste, in kaj bi radi, pa verjetno ne boste. 

Naj začnem prvi, dal bom tri primere za vsako stvar, to lahko naredi vsak pa potem tudi kaj doda, magar v drugem postu. 

 

1. Kaj bom naredil

- končal bom končno STALKERja (to mam v steam knjižnici že pomoje 10 let in v letu 2024 jo bom končal)

 

2. Kaj nočm naredit pa verjetno bom

- kupil spet kakšno igrco na razprodaji pa jo nikoli igral oz. igral par minut

 

3. Kaj bi rad, pa verjetno ne bom naredil

- končal Bloodbourne, ker se mi ne bo dal drkat z bossi in po centimetrih pomikat po mapi (a špil mi zgleda bomba)

 

Za to troje sem 99% da bo tako, tist pol procenta je sam zato, ker je STALKER dolg špil, pa ker sm mel z zadnjimi tremi kompi vedno neki, da so crknal pri takih dolgih igrah (Skyrim, New Vegas...) je tko možnost, da je pač nam končal, če bom mel kakšno tako smolo, pol procenta je pa za Bloodbourne, da je neki možnosti vseen tko kokr pri RDR2 k mi je po 2 letih naenkrat zasedel bolj kokr kajmak in čevapi pa ga zdaj igram 8h skupaj. :P

 

Vem, da ni tipična resolucija, ker tam se vedno piše kaj boš naredil, ampak sem malo spremenil, ker bodimo realni redko kdo vse resolucije izpolne, je pa dost takih, ki imajo še tiste dve postavki v igri, ki se ponavad tega zavedajo, da zna bit tko, ko pišejo resolucijo. 

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

jaz nimam nekih resolucij

drugace resolucije niso neke zelje

ampak kaj namerasavas narediti

 

in ne nameravam narediti nic

imam neke zelje, da izide cimprej elden ring dlc ipd

pa kaksne druge hude igrice, pa da bi imel voljo do gaminga kot vcasih, ceprav po drugi starni boilje ne

 

ampak da bi imel prev resolucije glede gaminga??? glede tega res nimam nacrtov

mogoce da kupim ps5 pro, da sem gta 6 ready, ce izide konec leta 

 

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Dne, 25. 12. 2023 at 18:27:

Nimam posebnih želja. Da bi imel bolj konstantno voljo do igranja, ne pa obdobja, ko me sploh nič ne veleče kljub temu, da bi imel čas za igranje... potem pa sem dosaden sam sebi in vsem okrog.

Evo tole! Mene to jebe že zadnje pol leta, morda še več. Tolko dobrih iger za igrat, pa me vmes, ko kero igram kar naenkrat mine....:no: ........ na koncu pa potem naredim najslabše  in si podaljšam wow za mesec dni in igram classic kot debil...:rofl:

Povezava do prispevka

Jaz bi se rad znebil občutka, da sem špil pustil nedokončan oz. polovičarsko zaužit, če sem ga le na hitro preigral, po možnosti v daljših časovnih razmakih (vmes pozabiš, za kaj se gre v štoriji), z izpuščenimi stranskimi kvesti/opravili in z malo narejenimi achievementi oz. brez platine.

 

Ker sem v tem oziru malo avtista oz. imam gaming OCD (v siceršnjem življenju pa ne), se potem pogosto kar izogibam gromozanskih špilov z veliko količino nenujnih misij in ostalega stranskega šodra, ker se časovno čisto izgubim in pustim ful ur v takih zadevah, namesto da bi vmes preigral dve zanimivi krajši igri...

 

Na ta način potem preigram precej manj naslovov, kot bi jih sicer.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 urama:

Jaz bi se rad znebil občutka, da sem špil pustil nedokončan oz. polovičarsko zaužit, če sem ga le na hitro preigral, po možnosti v daljših časovnih razmakih (vmes pozabiš, za kaj se gre v štoriji), z izpuščenimi stranskimi kvesti/opravili in z malo narejenimi achievementi oz. brez platine.

 

Ker sem v tem oziru malo avtista oz. imam gaming OCD (v siceršnjem življenju pa ne), se potem pogosto kar izogibam gromozanskih špilov z veliko količino nenujnih misij in ostalega stranskega šodra, ker se časovno čisto izgubim in pustim ful ur v takih zadevah, namesto da bi vmes preigral dve zanimivi krajši igri...

 

Na ta način potem preigram precej manj naslovov, kot bi jih sicer.

Veš kaj pa mene recimo zlo iritira. Npr. RDR2, preigral sem 40 ur, naredil res en kp stvari, ki so lahk rečeš tud posebne, ampak trofeje pa ne dobiš. Recimo 11% vseh trofej imam a naredil sem en kup stvari. Ful me živcira da pr enih igrah so trofeje, ne vem npr. daj 6 headshotov v 10 sekundah  brez dead eyea (to sm se zmislu). In pol mam občutek kot, da kao nism nč igral. Zanimivo mi je pa zato, ker me dejansko trofeje neki ne ganejo, ne lovim platine praktično nikjer, in tud ne zbiram ful trofej, sicer mi je fun k kera popne, to je pa to. Sam me pa moti, da v teh ogromnih igrah, je pri enih ful smotan za kaj dobiš trofejo, in zakaj ne. Pač recmo men bi blo hudo, da na random odkriješ big foot okostje, pa fašeš trofejo, sam ni blo ne. :P

 

sry za offtopic

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Hah da te to tok iritira pa neb nikol mislu. Men so trofeje kr ql, nism obseden z njimi, edin mot me k ker špil preigraš res na orto, maš pa pol ne vem 20% trofej zato, ker nis igral kart, domin, skočil trikrat čez svizca, pa prelaufu čez 10 luž v 20 sekundah. Ker take trofeje pač nimajo z izkušnjo igre praktično nič.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 41 minutami:

Veš kaj pa mene recimo zlo iritira. Npr. RDR2, preigral sem 40 ur, naredil res en kp stvari, ki so lahk rečeš tud posebne, ampak trofeje pa ne dobiš. Recimo 11% vseh trofej imam a naredil sem en kup stvari. Ful me živcira da pr enih igrah so trofeje, ne vem npr. daj 6 headshotov v 10 sekundah  brez dead eyea (to sm se zmislu). In pol mam občutek kot, da kao nism nč igral. Zanimivo mi je pa zato, ker me dejansko trofeje neki ne ganejo, ne lovim platine praktično nikjer, in tud ne zbiram ful trofej, sicer mi je fun k kera popne, to je pa to. Sam me pa moti, da v teh ogromnih igrah, je pri enih ful smotan za kaj dobiš trofejo, in zakaj ne. Pač recmo men bi blo hudo, da na random odkriješ big foot okostje, pa fašeš trofejo, sam ni blo ne. :P

 

sry za offtopic

Pa sej tko je boljše, da ne igraš za trofeje ampak odkrivaš stvari organsko, ker ti je fajn igrati

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Nimam resolucij sam bi bil vseeno ful vesel ce se mi bo dalo vec spilat igrice kot lani. Ker mi je fajn igrat sam preden se spravim mam vedno kaksno drugo stvar ki ko raje pocnem :D

Če počneš stvari, ki jih raje, potem ni panike, a ne

 

Slaba bi bila, če bi počel neke bedne stvari a la scrollal brezciljno po družabnih omrežjih, gnoju itd., pa bi v resnici raje igral igrice, sam se ti ne bi dalo, ker je pač zahtevneje igrat gračko kot scrollat gnoj

 

To bi bila bala

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 28 minutami:

Če počneš stvari, ki jih raje, potem ni panike, a ne

 

Slaba bi bila, če bi počel neke bedne stvari a la scrollal brezciljno po družabnih omrežjih, gnoju itd., pa bi v resnici raje igral igrice, sam se ti ne bi dalo, ker je pač zahtevneje igrat gračko kot scrollat gnoj

 

To bi bila bala

Ma sure, sam ko se enkrat spravim igrat mi je fajn - sam spravit se mi redko da :D Sicer pa se strinjam.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...