Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2024]


Priporočeni prispevki

koncal inside. pred leti sem igral limbo in sem imel tega se na to-play listi, pa sem se malce pozno spravil zraven. vizualno mi zgleda super s top atmosfero. puzli niso neki tezki in se nikjer nisem zataknil, po dolzini pa ravno prav da ni zacenjalo najedat. definitivno me je bolj pritegnilo kot little nightmares

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Jaz pa igram Rime, ki jo je par smetanastih fegetov cist zdissalo, pa se je zato nikoli nisem lotil. No, igrica je (vsaj zaenkrat) zelo kul, res lepa, vzdusna in z zelo fino glasbeno podlago. Res da je namenjena bolj takim, ki so frisni v igricah, samo je dovolj kompetentno sestavljena, da ni sitna. Po nekaj zelo okornih in se malce surovih indijih (cloudpunk, lake, chants of sennar, thomas was alone, hoa) mi tole kar lepo pase. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 urami:

Jaz pa igram Rime, ki jo je par smetanastih fegetov cist zdissalo, pa se je zato nikoli nisem lotil. No, igrica je (vsaj zaenkrat) zelo kul, res lepa, vzdusna in z zelo fino glasbeno podlago. Res da je namenjena bolj takim, ki so frisni v igricah, samo je dovolj kompetentno sestavljena, da ni sitna. Po nekaj zelo okornih in se malce surovih indijih (cloudpunk, lake, chants of sennar, thomas was alone, hoa) mi tole kar lepo pase. 

 

 

Bedni puzli, zgodba, tud vizualno zatežena, plus kljub relativni kratkosti se zarad duhamornosti vleče. Nisem glih fen Journey, sam proti Rime je pa remak delo.

 

Da ne bom sam pluvu: res top world design (kako se leveli prelivajo en v druzga), zvok in vzdušje vse super, sam ni jim ratal vseh teh levelov osmislit, vsaj filozofsko, če že ne igralno.

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Čez vikend širil demokracijo v Helldiversih 2, zdej je celo igrabilno in se da logirat.


Inštaliral Elder Ring zarad DLC hypa in da malo popedenam lik s kerim bom šel dlcjat. Zdej sistematsko čistim dungeone kere sem spustil, preiskujem deželo pedenj po pedenj in mi je kul, da sem v vseh skozihodih uspel spustit tu pa tam kakšno zadevo. Cel fakin dungeon v Limgravu nisem nikoli našel, pa še edini k je verjetno povezan z DLCjem lol.

 

Pa malo Street Fighter 6 sem pokal, nek nov lik pride zdej enkrat, pa da malo brushupam.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zaključil Syberia: The World Before

Ni pa da bi šel delat platino, ker pač moraš od začetka in se ne da izbirat poglavja, ker ene trofeje so tolk mim, da če ne bereš skozihoda je pač ne narediš...

npr.

Navedek

Old acquaintances
Try to call a number from one of the previous games at the Academy of Music.

 

pač ene tri sem spustil :huh:

 

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Syberia 1 je itak klasika in dvojka super nadaljevanje, dočim trojka mi je bila pa bolj ali manj bedna. Ta "štirica" The World Before je dejansko res dober naslednik v seriji. Upam, da bomo nekoč dočakali petko (in z njo neke vrste zaključek serije). 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 23 minutami:

Ja, znajo bit zate tudi ostale njegove igre zanimive

Amerzone (1999)

Paradise (2006)

Sinking Island (2007)

 

 

Na hitro pogledal pa misli, da piše Sinking city, na skoraj PTSD dobil.

 

On-topic: Čez vikend sem delil demokracijo po galaksiji.

No pain, no freedom.:mafija:

Povezava do prispevka

Moj maček ne jebe 5 posto kaj se dogaja na ekranu.. varjanta da fuck gledas to stupid human raje me čohaj in zacne skakat okoli rok po tipkovnici

 

Zadnjic sem jih neki triggeral z nekim lazerckom, naprej so padle na foro in ga lovile, samo pol so hitro skopcale, da ni to to in da je krneka glupa human carovnija, ki se je ne da pojest, fuck that 

uredilo bitje BigBoss82
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

IMG_20240208_224159_296.thumb.jpg.0a41dd8c9de2e32a1f4bc687ece9b6fb.jpgIMG_20240208_224159_382.thumb.jpg.6394d9181011811ac81e3460a0a5f637.jpgIMG_20240208_224159_351.thumb.jpg.28fef66011aeaa3b93c6a73171ce3572.jpg20240206_194742.thumb.jpg.0488e7d3c9f011e18c650be030f1aa7b.jpg

Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

 

Koliko pa maš teh mačk? Kaj si "cat lady"?

2 mackona

 

Ma ne oz ja zdaj sem postal.. prej nisem bil za macke, bolj za pse.. sam pol mi jih je bivsa podvala in ona je sla macke ostale :)

 

Samo ni mi zal, lih obratno.. so sekar legendice od maconov :)

 

 

uredilo bitje BigBoss82
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...