Skoči na vsebino

[GOTG] GOTG


Gost Chenier_

Game of the Generation  

96 glasov

  1. 1. GOTG

    • Bloodborne (2015)
    • Civilization VI (2016)
    • Death Stranding (2019)
    • God of War (2018)
    • Horizon Zero Dawn (2017)
      0
    • The Last Guardian (2016)
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
    • Monster Hunter World (2017)
    • Red Dead Redemption 2 (2018)
    • Nier: Automata (2017)
    • Sekiro: Shadows Die Twice (2019)
    • The Last of Us Part II (2020)
    • Uncharted 4: A Thief's End (2016)
    • The Witcher 3: Wild Hunt (2015)


Priporočeni prispevki

Igranih 14/14

Končanih 13/14 (Zelde dejansko nisem obrnil)

 

Drgač pa same petarde in GOTY igre v izboru, res uno crem de la crem. Sam sem glasoval za Bloodborne, ki mi je najboljša igra vseh časov, ampak komot vidim vsaj še 4-5 naslovov, ki si tudi zaslužijo titulo.

 

Res epic SP generacija, upam, da bo z naslednjo podobno :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Huh, sn mislo da bom mel slabso statistiko, te pa mam 7/14 (ajde realno 6 ker TLOU2 se kuj nisem koncal), odtega celo eno platino...glede na to kak sn cajtom za gejmanje, sploh ni slabo...

 

obama_not_bad.jpg

 

drgace pa @Dejch nea se sekiraj, gotg je tocno tista, katero si ti zelis da je..pa lep lp

 

 

Povezava do prispevka

Men je bila osebno daleč najboljša Bloodborne, edina igra po 15ih letih, katero sem večkrat obrnil, skratka daleč najboljša.

 

Glasoval sem pa za witcherja 3. Enostavno je žanr, ki je že tako dosti popularen postavil stopničko višje in začinil s Slovanstvom, kateerrga nismo vajeni v igrah, vse o zaokrožil z obsežnostjo in drugačnim publisher pristopom, da sem moral biti objektiven in dat Witcherju glas.

Povezava do prispevka

atomic my man

 

s tem da sem jaz tudi vičerja večkrat (dvakrat - ampak to skupi z dlc-ji! :D) obrnil

 

od naštetih so me še pri Sekirotu in RDR 2 srbeli prsti pr ankici ampak celokupno sta mi Bloodborne in Witcher stopničko više

 

od naštetih pa drugače nisem še igral Civ 6,  Death Stranding in The Last of Us Part II 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 12 minutami:

Meni pa je zanimivo, da Horizon in Uncharted 4 še edina nimata glasov. Mislim, za Horizon štekam, Uncharted pa sem mislil, da bo imel kakšnega fana :D 

 

Jaz sem dal MHW en glas iz usmiljenja, ker je bil na nuli in ker, roko na srce, je to igra, ki mi je poleg Destiny, zadnjo generacijo požrla največ ur, MHW celo za smešno nizko ceno, sicer, če bi bil čisto objektiven, dal glas Zeldi ali Witherju3.

 

U4 je dobra igra, ampak nima nič, kar bi definiralo gneracijo, ok, lepa grafika, užitek igrat tisti prvo skozihod, sicer je pod črto dokaj generični ND špil. HZD podobno, res dobra igra, ampak da bi ji dal glas namesto ostalim gigantom... nak.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...