Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 3 minutami:

Jaz coil-whine pomoje nimam oz ga pač vent preglasi... upam da bodo kmalu na voljo ta tihi venti za kupit. Sej ni niti približno tko glasno ko PS4 in PS4 pro ampak vseen, glede na to da se obrati komaj kaj povečajo med igranjem DeS bi lahko imel res čist tiho konzolo.

Jaz pa ne cujem venta.. to neko brencenje v izi ce je tisina.. med igranjem pa se 1x na uro recimo vklopi al br pogon al ventilator na sreco samo za kaksnih 20 sekund

 

Sam stari moj jaz se spomnem ps4pro jet turbina ko se je slisala se cez slusalke pizda uno je blo ko fen res

 

To tle je milina

Malo smo razvajeni ker hocemo da je vse profi.. a roko na srce se nikoli ni bla nobena konzola perfektna.. ma niti pc

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Me3do reče Pravkar:

Tu je bolj ztu ker nisi nč igral :D

Sej verjamem, da to vpliva, sam ne bi rekel, da ravno nisem nič igral v teh dveh letih. Sam nisem nikoli pucal praha v notranjosti, pa je še vedno isto glasna kot day 1. Je pa res, da sem jaz kupil revizijo, ki naj bi bila mal tišja (Fifa 2019 bundle).

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

 Predvidevam, da si imel kasnejšo različico PRO-ja? Te prve, so bile pomojem vse bolj blizu f22. Je pa menjava termalne paste (v drugo) kar konkretno znižala zvok.

 

Lahko potrdim, po temu ko sem menjal pasto je sla glasnost na proju za 30-40% dol, sam je bla se vedno glasno af. PS5 je milina

Povezava do prispevka

men pa wifi serje :)

Pada povezava po 10 minutnem igranju dol. Igram destiny2 pa kar naenkrat contacting servers.

Grem pogledat v network in nism priklopljen. Dam iskanje WIFI ne najde nič. Dam na telefonu mobile hotspot in postavim 5 cm stran, ne najde nič.

 

naredim restart isto. Izklopim ext disk reset in wifi dela. Spet mrkne in dam še cedejko ven in restart in dela.

Dokler spet ne bo :)

 

ima kdo podobne težave z wifi?

Na kabel zaenkrat še ni možno dat

Povezava do prispevka

Jaz imam skos PS5 na kablu brez problema. Doslej mam res samo en crash Demon Souls pred prvo FW  posodobitvijo, pa za moje pojme preglasen ventilator. BR pogon imamo pa verjetno vsi tako glasen, da te mine furat retail špil... Ampak tud to se je frekvenca pogostosti zaganjanja imo zmanjšala. Bom ta vikend kr gor prklopu USB SSD disk pa prekopiral vse PS4 igre pa da vidmo če so še problemi s tem. (Corsair MX300 500GB-ex PS4 Pro disk v icybox 2.5 usb3 ohišju)

Povezava do prispevka
Nuclear_ reče pred 21 minutami:

men pa wifi serje :)

Pada povezava po 10 minutnem igranju dol. Igram destiny2 pa kar naenkrat contacting servers.

Grem pogledat v network in nism priklopljen. Dam iskanje WIFI ne najde nič. Dam na telefonu mobile hotspot in postavim 5 cm stran, ne najde nič.

 

naredim restart isto. Izklopim ext disk reset in wifi dela. Spet mrkne in dam še cedejko ven in restart in dela.

Dokler spet ne bo :)

 

ima kdo podobne težave z wifi?

Na kabel zaenkrat še ni možno dat

Tud js mam skoz ze na kablu, brez problema, tudi tiha je skor neslisna, razen BR. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...