Skoči na vsebino

PS5 known bugs


dzaver

Priporočeni prispevki

KE RIT reče Dne, 24. 12. 2020 at 14:33:

@GatsuRavnokar naredil cockring hack in zadeva je NE-SLIŠNA. Povsem je odpravilo coil whine. :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Pa še Big Brain moment sem imel ravnokar. Inštaliral si bom PSN verzijo BB in kupu digital verzijo DLCja, da mi ne bo BluRay brnel ob igranju.

Upam, da so sejvi kompatibilni z mojo UK retail verzijo. Sam tudi če niso, BMK, bom pa še enkrat platiniral. Itak bom to mojstrovino preigraval tja do PS6-7. :D

 

EDIT: Sweet, gre za isto verzijo. Sam fak, DLC je 20EUR. Zdaj sem igro kupil že dvakrat retail, pa je obakrat bila cenejša od tega (tudi GOTY verzija lol). Ma dobro, itak si zaslužijo. :D

 

Zakon! Kje v Obiju najdem te gumice? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 urami:

Lazje je ugasnit

Ne vem al trollaš al ne, sam je dobesedno isto, s tem da imaš pol background updates. Definitivno velik plus.

  

bitsurugi reče pred 1 uro:

Jaz sem imel ps4pro vsa leta v rest mode in je bilo super. Ampak PS5 se še ne upam dat v rest mode, glede na tista strašila o tem, kako ti lahko to brickne konzolo. Sploh ne vem, če so to odpravili ali ne, a kdo ve? Tako da raje potrpim tistih nekaj minut, ko downloada, kot da bi mi šla konzola. 

Aja, na to sem pozabil. Jaz še nisem imel nobenih problemov s PS5 bugi. Net mam preko kabla, rest mode skozi, PS4 na PS5 transfer sem naredil prek kabla, itd. Zero issues.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jaz se tudi ne upam dat v rest mode.. ceprav pocasi me zacenja bolit k in bom dal.. 

 

Sam ne vem mogoce OCD al koj kurac, sam da imam konzolo v resr mode teden dni se mi tudi zdi bala.. mislim, sej so druge naprave ki ziher porabijo precej vec elektrike, sam da mi gori tam nonstop lucka od ps5 mi ni no..

 

In pol itak ce ga mas ugasnjenega en teden pases updejte.. vrjetno je to sam zdaj na zacetku in se bodo umirili, sam ja.. to updejtajo skoraj bolj ko cyberpunk.. ce pa imas CoD si ga najebal na hard

Povezava do prispevka

Ma kaksen servis.. stvarna napaka.. naj ti posljejo novega.. mislim poslji kamor si kupil, opisi natancno kaj je problem, da se ne bodo zgubljali in zahtevaj novega al kes

 

Jaz pri teh originalnih nisem se imel tega problema, pri nekih pro kontrolerjih pa ja. se zgodi, sej nobej joystick ni popoln, lahko pride to tega tudi s casom.. ampak pri nekaterih se bolj pozna tudi ko so novi in je precej nadlezno in ja ni sprejemljivo sploh ce je v garanciji oz toliko bolj ce je v roku 6 mesecev od nakupa da pade pod stvarno napako in lahko sam zahtevas kako ti kompenzirajo, novo, kes, popravilo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pri nekaterih igrah lahko nastimas dead zone za joystick drift.. sam to je redko.. druge igre imajo ze same po defoultu vecji dead zone oz niso toliko obcutljive.. sam pri vecini igee si prepuscen nakljucju

 

Jaz sem sel v internet explorer na ps4 in tam se je lepo vidlo.. ce sem malo pipnu joystick v eno smer je pol slo kar samo do roba zaslona.. to je blo to.m lahko izmerljivo.. napisal sem jim in so zamenjali

 

Nima smisla da trpis in upas za vsako igrop osebej da te ne bo motlo

Povezava do prispevka

Kot sem rekel najprej sploh nisem opazil, preigral sem Days Gone in je občasno nekam vlekolo in sem mislil, da je zbugana igra. Nakar začnem igrati God of war in ista zgodba. Vprašam malega, ki je probal že več iger in pravi, da je povsod enako.

Zdaj, ko vem da nekaj ni ok pa me je začelo tako motit, da prav ne morem igrat:blink: 

Povezava do prispevka

Ja

Sej lahko ni tako hudo, lahko pa je precej hudo.. pa tut s casom se poslabsa po mojih izkusnjah

 

Sam kaksen krat sam drzis prst na joystiku uno res minimalna sila in se ze premakne in drsi kamor nebi smelo.. dovolj je rahel kontakt, ceprav se joystick prakticno sploh ne premakne

 

Al pa v kaksni igri pustis joystik pri miru in kar trza v eno smer dokler ga ne taknes

 

Anyway ce je joystick nov, da je pod garancijo oz stvarno napako ni razloga da nebi menjal, ker zna bit precej motece tut ce se da igrat.. ker pol se lahko poslabsa oz v kaksni drugi igri, ki ima drugacne dinamike te bo lahko precej motlo

 

Sej pomoje ne bojo komplicirali, sam ce bodo boljse, da jim opisws napako na nekem primeru v sistemu samem, da bodo takoj vidli da ni toto in pol napises, se da v tej pa tej igri se ne da dobro igrat in ne deluje tako kot je namenjeno

 

Se spomnem, da sem igral divison 2 in me je precej motlo.. pol sm si povecal dead zone in je blo neki casa okej.. sam pol se je poslabsalo in sm mogu s5 povisar dead zone pol sm si reku fuck this

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 20 urami:

Jaz sem imel ps4pro vsa leta v rest mode in je bilo super. Ampak PS5 se še ne upam dat v rest mode, glede na tista strašila o tem, kako ti lahko to brickne konzolo. Sploh ne vem, če so to odpravili ali ne, a kdo ve? Tako da raje potrpim tistih nekaj minut, ko downloada, kot da bi mi šla konzola. 

 

rest mode so fixal zelo kmalu po ameriškem izidu, mogoče celo v prvem tednu našega izida. prav tako se to ni dogajal v vseh igrah, mislim da je bil miles morales problem. 

Povezava do prispevka

Ves čas v rest mode, na kablu, nič težav /knock on wood

Mi je pa danes na kratko mrknil oradni daljinec, zajamra, da naj ga na novo uparim, a se je po parih sekundah spet začel odzivat

 

also, kako za vraga do spotify-ja? Pisal na support, canned anwser, imam uk account, regija SI, search aplikacije sploh ne najde/pokaže, v online štacuni za foro prešaltal regijo v UK, in app le pokaže, a je download knof siv in javi, da ni supporta za SI regijo?! Na petici takisto, knof oradnega daljinca javi, da tega ni za SI regijo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...