Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 urama:

Haha vi ste fuknjeni

 

Zdah se mi zdi da se neki spomnem, da so pravli, da je Toyota azijska mečka.

 

Ne samo bit na 7 mestu za vsemi unimi znamkami, pred mečko, bmw, McD in Disney.. svaka cast od zdaj naprej bom gledal Toyote na cesti z drugimi ocmi

Po moje ne delajo ta profit z avti. Prej bi reku, da s kakimi tankerji, gradbeništvom, etc.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Čas bo pokazal a je krivec v GDKju al so enostavno šli v rawpower in niso pomislil na bottlenecke. Al je clo res tist k je en PC HW youtuber reku da je plata za XSX enaka tisti za v Azure serverje in da ima zato konkretn overhead ki ga ne morejo izkoristit za igre. 

 

Vsekakor tega pa res verjetno nihče ni pričakoval kot kažejo prvi vzporedni testi.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 minuto:

Praktično vse delajo bolje na PS5 ;)  Od indie do AAA naslovov. In to očitno ni neka izjema saj zajema igre od vseh velikih kot so Ubisoft, Capcom, Activision,.....

 

DF pravjo da je to zarad GDK ki je konkretno drugačen od prejšnjega XDKja, pa še pozno so ga dobil.  Je pa hecno ker so Xbox influencerji tako veselo razširili novico da ima RE ViLLage probleme na PS5 :rofl: 

 

 

Povezava do prispevka

Glede na to da grafična 3070 stane ravno toliko kot mega beast xbox series x in patetični drekec ps5, me res zanima kako bodo nove konzole grafično konkurenčne novim beast pcjem. Doba, ko je nova konzola prišla na trg in odtrgala rit PCjašem je očitno res minila. Prejšnja generacija je bila strojno res žalostna, ta je na začetku obetala, samo na PC sceni zdaj prihajajo res brutalne zadeve.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

Glede na to da grafična 3070 stane ravno toliko kot mega beast xbox series x in patetični drekec ps5, me res zanima kako bodo nove konzole grafično konkurenčne novim beast pcjem. Doba, ko je nova konzola prišla na trg in odtrgala rit PCjašem je očitno res minila. Prejšnja generacija je bila strojno res žalostna, ta je na začetku obetala, samo na PC sceni zdaj prihajajo res brutalne zadeve.

To je bil samo PS2 in xbox 360.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...