Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

Oink? Ne vem če se mi bo dalo, ker mi je prvih XY delov tako povprečnih... Bom pogledal če bo S02 kao ful cool in dobra :)

 

še malo bolj off topic, gledal sem trailer za serijo ZeroZeroZero in komaj čakam, da jo pogledam ko pridem domolj

To se ti sam zdi, ker nisi vidu Yennefer bath scene. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 31 minutami:

Verjetno tudi slednje ni enako kot je "pravoverni" witcher iz knjig, ma vseeno, pač sem imel določena pričakovanja.

seveda ni enako, gre za drugačen medij in logiko, pa za druge avtorje. Vendar pa so igre delali ljudje, ki so rasli z romani o Geraltu, ki jih ljubijo in spoštujejo. Netflix drugače planira svašta, risanke, spinoff z origin story o nastanku witcherjev itd. Seveda bo šlo za original content, ki s knjigami ne bo imel čisto nič skupnega.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 38 minutami:

To se ti sam zdi, ker nisi vidu Yennefer bath scene. :D

 

Za razliko od Atomica je bila pa ona meni absoluten highlight serije. Top 5 najlepših žensk kar sem jih videl u lajfu. Od kje da fak so pa nebeško bitje potegnil. Še ko je tipe spreminjala v deževnike sem imel napol trdega 

Povezava do prispevka

ne pričakovat preveč od next gen verzije, basically bodo vzeli nekaj modov, dali poleg še ray tracing i to je to

sej špil bo še vedno hudo zgledu, samo več kot boljše teksture in ray tracing niti ne pričakujem in zato tudi ne bodo vnaprej tega kazali

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 53 minutami:

ne pričakovat preveč od next gen verzije, basically bodo vzeli nekaj modov, dali poleg še ray tracing i to je to

sej špil bo še vedno hudo zgledu, samo več kot boljše teksture in ray tracing niti ne pričakujem in zato tudi ne bodo vnaprej tega kazali

 

Ej vse kar rabim je silky smooth 60fps, bolj odziven inventar in seveda hitrejše nalagalne čase pa grem še tretjo platino delat :) Vse kar bo več bo bonus sploh ker bo zastonj nadgradnja. 

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 13. 7. 2021 at 15:41:

Bo res raytracing notr? Bi bil presenecen, glede na starost spila. 

 

Glede na to kako skropucalo je bil cyberpunk 2077, se nekako hocejo odkupit z updatom witcherja. In ja, raytacing naj bi bil notri + še zastojn nov DLC

uredilo bitje Smuk
Tehnična napaka
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

bom tule vprašal, ker če kdo kaj ve je to mnenjalnik. Dolgo časa imam oglas za prodajo TW3 Kolektorske inačice. Takim stvarem cena ponavadi raste, tako, da sem potencialnim kupcem, ki so skušali nižati ceno enostavno rekel, da nisem zainteresiran in je bilo od prvega vala korone vse tiho. Kot pravim, se mi ne mudi, lahko je oglas tudi deset let gor zaradi mene.  Sedaj imam v tednu dni kar naenkrat štiri interesente (enega iz hrvaške). Se kaj posebnega dogaja v zvezi s fizično CE, če je kdo kaj slučajno zasledil? Ali gre za nove fene igre zaradi prednovoletnih popustov?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...