Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 13 minutami:

Ma, če Witcher 3 ni ena najboljših iger vseh časov  ..  Bože mili, po ne vem koliko letih spet igram in čisto vse se na polno poklopi. Hecno. In škoda, da ne bomo nikoli dočakali štirice. 

Zakaj ne bi dočakali štirice, če so jo lih 14 dni nazaj napovedali :lol:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Eh, če smo res natančni: jaz bolj ali manj spremljam zgodbo, like in obvezno vse možne stranske misije. Predvsem pa dialoge, vmesne sekvence, čtivo, ki ga najdem... Ali pa samo jaham nekam v tri krasne. Za bojevanje mi je dejansko vseeno. Veščar Geralt je itak največji mamojebec in pred njim poklekne še tako strašen nestvor. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 4 urami:

Meni je napoved rimejka Witcher 1 top novica, saj ga nikoli nisem preigral. Še Dragon Age: Origins prosim :D

Kr preigrej, ker remake-a zih ne bo. Plus Bioware ne zna več špilov delat, ker ni več istih ljudi na glavnih pozicijah, tok zajebanga RPGja pa tud nimajo jajc narest.

 

Še dobr, da Bioware ne delajo Baldur's Gate 3, kok slabo bi to blo zdej

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 8 urami:

Sej DA:O sem preigral, mi je eden top5 špilov. Se je pa kar grdo postaral, zato bi sedel kakšen remake

Zanimivo, men je DA:o še vedno dost v redu po izgledu, igra se pa itak fajn. Si siguren, da ni kakih modov za izboljšavo tekstur in efektov?

 

Ni šans, da dobimo remake, sploh pa da bi bil to isti špil. Dragon Age 3 se že počut, kot da sploh ni ista serija špilov, zato pomoje po vseh teh letih mora zih bit kaka boljša opcija kukr čakanje na remake

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 27. 10. 2022 at 17:01:

Saj malce sem pretiraval, ker v bistvu mi je edina preferenca, da pretežno berem knjige v realističnem slogu, časovno obdobje mi niti ni posebej pomembno. Letos sem prebral ogromno sodobne proze (recimo 2018+, ampak skoraj večina 2020+) in sem bil šokiran, kako ogromen povratek k pisanju o ruralnem okolju se dogaja. Tam nekje post-2000 so bila res mesta the thing: življenje in težave mladih/starejših v mestih, zdaj pa s full force orjemo po podeželju. Par najuglednejših nacionalnih evropskih nagrad v zadnjih letih so pobirali ljudje, ki so pisali o nekih podeželjskih skupnostih leta 2020 ffs. Ampak tako dost gnilo podeželje scena, recimo sem bral The Discomfort of Evening, ki dobro nakaže ta trend: družina na podeželju, ki se ukvarja z živinorejo. Starejši sin se utopi, nakar mlajša sestra pade v obdobje depresije, si v popek nabija risalni žebljiček in zadržuje blato, preživeli sin je obseden z neko mejno seksualnostjo, starši odtujeni in nezainterisirani, vmes valda opisi kolin 2022, umirjajoče živine itd. Ne resno, če bo trend šel tako naprej, bodo ta leta v književnosti znana kot vrnitev realizma na podeželje.

 

Res mi je realistična snov >>> fantasy, SCI-FI in ostalo. Sem pa v bistvu dosti izjema na tem forumu, ker se mi zdi, da prav vsi šopajo fantasy na polno :D.

 

Aja naturalizem mi je seveda wery nice, would read Zola again. Sem lani bral Germinal, ki spremlja življenje rudarjev. Spoiler: teško je. 

model napiše opis najbolj depresivnega plota na svetu in se takoj zraven čudi, da nas večična bere fantasy

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
tomazek reče pred 2 minutama:

Fak! 30€ pa jim najverjetneje res ne bom dal razen, če bo res nora suša in ne bom imel kaj igrat. Za tak star spil, ki sem ga že 2x itak preigral, ne dam več kot 10€.

W3 GOTY je praktično na vsaki seljački razprodaji 10€. Tako, da počakaj dober teden.

Povezava do prispevka
fric reče pred 5 minutami:

W3 GOTY je praktično na vsaki seljački razprodaji 10€. Tako, da počakaj dober teden.

 

Ja, saj vem. Amoak mogoče je zdaj namenoma ne bodo vključili v te razprodaje, ker pride ta patch in bojo probali izkoristiti fane, ki bodo kupili v vsakem primeru. 

 

Po drugi strani... Večina fanov jo verjetno itak že ima :D Jaz imam komplet žal samo na PC. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Navedek

CD Projekt S.A. is a Polish video game developer, publisher and distributor based in Warsaw, founded in May 1994 by Marcin  Iwiński and Michał Kiciński.

 

Navedek

The Kaczynski surname is thought to be derived from the Polish root word "kacz," which means "to overturn."

 
Navedek

Polish (Iwiński): habitational name for someone from Iwiny in Masovian Voivodeship a place called from Iwa a nickname meaning ‘sallow’.

Safe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...