Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 4 mesece kasneje...
rage reče pred 32 minutami:

Tl;dr tema - če sem prav prebral pride do konca tega leta verzija za PS5 in mi je torej smiselno počakati na predelavo, če zadeve še nisem igral? To bo kaj za doplačat na predelano verzijo? Mislim, da sem nabavil rabljeno GOTY verzijo na dvdju.

 

Nič doplačil. CDPR ima vedno zastonj te nadgradnje in tudi ta so že na začetku povedali da bo tako.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
atomic reče pred 31 minutami:

dobra :)

 

škoda k je resnična :)

 

po moje sem eden redkih idiotov ki jim je štancanje remakov / remasterjev to generacijo dejansko ful kul :D :D Ker jih velika večina ni bila nikdar izdana za PS 4, hkrati je pa veš da bo super špil. 

 

Zarad mene lahko celo generacijo samo šopajo hude remake špilov iz PS1/PS2/PS3 ere pa bom happy & eat zi bugz

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

po moje sem eden redkih idiotov ki jim je štancanje remakov / remasterjev to generacijo dejansko ful kul :D :D Ker jih velika večina ni bila nikdar izdana za PS 4, hkrati je pa veš da bo super špil. 

 

Zarad mene lahko celo generacijo samo šopajo hude remake špilov iz PS1/PS2/PS3 ere pa bom happy & eat zi bugz

 

Ne, sj mam jest tud rad remake in remasterje. Zdej se je teh zadnjih 30ih letih, odkar obstaja taka 3D grafika nabralo res ogromno top kvalitetnih iger in sigurno sem jih ogromno izpustil, da bi gledal 640x480 mi ni ne... če pa pride remaster pa zakon.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

po moje sem eden redkih idiotov ki jim je štancanje remakov / remasterjev to generacijo dejansko ful kul :D :D Ker jih velika večina ni bila nikdar izdana za PS 4, hkrati je pa veš da bo super špil. 

 

Zarad mene lahko celo generacijo samo šopajo hude remake špilov iz PS1/PS2/PS3 ere pa bom happy & eat zi bugz

 

V bistvu jaz tudi, ker sem tisto ero kar večinoma ven izpustil, saj sem v času študija ipd... zelo malo (ali nič) igral. Bom večino z veseljem preigral.

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 7 minutami:

re-release špila, ki smo ga že igrali in folk aplavdira

 

si noben več ne želi igrat nečesa novga?

To je blo 7 let nazaj. Tolk je bil dober s temu Slovanskim vibom, da ga lahko komot še enkrat z lepšo grafiko in in fpsji. In upam, da se konj ne zatakne za 7cm visoko prepreko.

Povezava do prispevka
fric reče pred 12 minutami:

Noro dobra zgodba, dost boljša kot v dvojki na žalost špil utopi gnil kombat sistem.

 

Obstaja nek mod ki malo izboljša combat ampak ja še vedno je pravočasno klikanje za chain attacke, vseeno je bil pa men combat v enki čist ok. Sem pa igral igro šele ko je izšel EE ker prej so bili nalagalni časi dobesedno NEZNOSNI in tudi crashiralo je za popizdit.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Obstaja nek mod ki malo izboljša combat ampak ja še vedno je pravočasno klikanje za chain attacke, vseeno je bil pa men combat v enki čist ok. Sem pa igral igro šele ko je izšel EE ker prej so bili nalagalni časi dobesedno NEZNOSNI in tudi crashiralo je za popizdit.

Men je bil tudi OK, na trenutke celo zabaven.

Povezava do prispevka

Witcher 2 EE sem igral na Deathmarch na konzoli, najprej FUL užival, potem mi je pa ful dopizdilo nekje na na zadnji trejini, kok je špil "fake" kar se odprtosti in proste izbire tiče. Ful mi je šlo na kurac, da imaš 3 ogromne cone, ki si linearno sledijo druga za drugo, vsi kvesti so vezani samo na svojo cono, med conami se ne moreš prosto prehajati, ko po zgodbi napreduješ naprej se ti vse skupaj zapre. Tako omejevanje svobode me FUL moti, to mi je tudi glavna zamera pri Divinity OS 2. Ful cenim, da lahko obiskujem celotno mapo in da si questi sledijo po večih conah. Recimo stara Baldurja sta mi bila tudi zaradi tega totalen zakon, ful ti da špil dober občutek, da zares lahko delam kar hočem in da sem v moji pustolovščini, ne pa v neki skriptirani zadevi. Dobri open world FRPji a la Witcher 3, Elden Ring, Zelda BOTW so isto popolnoma odprti kar se tiče ne-zapiranja lokacij in questov.

 

Kako je pa Witcher 1 v teh ozirih, če se kdo še spomni?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...