Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 37 minutami:

Resno vprašanje, ni provokacija (za debato); kako se vam poleg vseh novih iger, ki redno prihajajo, da večkrat igrat tiste že preigrane?

Kje najdete še užitek, če že poznate vse?

Jaz sem recimo tak, da mi praktično nikoli ne dogaja neko stvar večkrat preigrat, niti tiste najbolj top naslove - isto velja za filme, serije, knjige, karkoli - enkrat skozi in move on.

No ajde, to govorim zdaj ko sem starejši - kot klinac sem lahko brez problema igral/gledal večkrat isto stvar - recimo kak Bloodsport se je zgulilo tudi videokaseto svoj čas. :D 

 

 

Jaz sem eden redkih tu, ki je redno igral multiplayer špile, kjer lahko laik reče, da itak samo eno isto počneš - Dota2, FIFA, lol, Warzone, PUBG, Mario Kart, Overwatch, CS:GO, ... lih kukr se vračaš v multiplayer špile, veš tudi kaj ti reeees paše pri singleplayer špilih. Kakšni so na listi že samo zaradi zgodbe.

 

Doom Eternal

Titanfall 2

Halo: Combat Evolved

Half Life 2

Portal 2

Witcher 3 (pa dvojko sem tud obrnu ene 5x)

BOTW
Bloodborne

To The Moon

 

Zna bit da bo Uncharted 4 tudi tam, bom vidu ko bom spet igral. It Takes Two se tud zdi take sorte špil.
 

Back in the day smo KOTOR skos nažigali, zdej mi ne sede več tok, ampak takrat je pa to bil vrh, lih pravi mix novega in Bioware type špila. Duke Nukem 3D smo skos obračal. Pač veš da se ti endorfini zvišajo, namest da se jebem v enem Ghostrunnerju, ki je zame na ploščku pretežak, grem raje Bloodborne in uživam.

 

Jaz komot lahko igram kake, kaj pa vem, 20 istih špilov, seveda izbranih po mojem okusu. Samo kaj ko skos prhajajo nove zadeve

Povezava do prispevka

So igre, ki se na vsake toliko časa odlično preigrajo tudi znova. In so igre, ki jim vrednost vnoviičnega igranja konkretno pade ali pa je celo ničelna. Tu je sicer tudi stvar okusa vsakega posameznika. Meni recimo se ni problem 1 x na leto vrniti na Monkey Island (in to tudi počnem že konkretno obdobje). V primeru Witcher 3: preigral sem ga že kar pred lepim časom in dejansko se mi bo ponovno igranje spet dopadlo (oz. me k igranju vleče že kar zdaj). Načeloma je drugi shozihod itak tudi lažji in si lahko bolj osredotočen na podrobnosti.

V glavnem: zame obstajajo številne igre, ki jih lahko komot preigram ponovno, sploh če vmes mine nekaj časa.

 

edit: velik point ima seveda zgodba, kot je nad mano omenil kolega Weraziel. Recimo, To the Moon (zame čisti primer odlične zgodbe) in tnx za opomnik glede vnovičnega igranja! 

 

Po drugi strani pa imaš tudi "brezkončne" igre a'la fliper, pa kakšne dirkačine in športne itd. Tam se pač podirajo rekordi. ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Mnja, čist odvisno od posameznika. Men so Rockstar špili hudi za enkrat preigrat, to je pa to. Vice City in Max Payne 3 sem še največkrat preigral, ko sem šel drugič čez San Andreas mi je bil gladko najslabši 3D GTA

 

Isto Bioware špili so pri meni izgubili čar, celo tiste k sm prej veliko igral. Mass Effect 2 mi je 9/10 špil pa me ne vleče spet igrat.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Jaz komot lahko igram kake, kaj pa vem, 20 istih špilov, seveda izbranih po mojem okusu. Samo kaj ko skos prhajajo nove zadeve

 

Sej to je recimo pri meni - uno že če pomislim za trenutek, da bi mogoče kaj še enkrat obrnil, takoj tudi pomislim na vse kar še nisem - in vedno zmaga tisto kar še nisem, a tega je res dosti. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 20 minutami:

Kako ti lahko dandanes hitro zmanjka dobrih iger? :D

 

Ja, tudi sam ne vem :) Povej mi za ene 800-1000 ur dobrih iger na letni ravni v pretklem letu recimo (2021)? Pa ne športnih, ker ne igram in MP tudi ne.

 

Tudi backloga nimam za nazaj, ker sem tiste igre, ki me zanimajo... že večkrat obrnil. Takoj igram sedaj Elden Ring v drugo. Pri ostalih pa res mora večinoma preteči več kot leto dni (dve, tri).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 urami:

Resno vprašanje, ni provokacija (za debato); kako se vam poleg vseh novih iger, ki redno prihajajo, da večkrat igrat tiste že preigrane?

Kje najdete še užitek, če že poznate vse?

Jaz sem recimo tak, da mi praktično nikoli ne dogaja neko stvar večkrat preigrat, niti tiste najbolj top naslove - isto velja za filme, serije, knjige, karkoli - enkrat skozi in move on.

No ajde, to govorim zdaj ko sem starejši - kot klinac sem lahko brez problema igral/gledal večkrat isto stvar - recimo kak Bloodsport se je zgulilo tudi videokaseto svoj čas. :D

Ma določene igre ponujajo precej variacije. Recimo pri Witcherju lahko furaš različne tipe orožij (light, medium, heavy armor) in level upaš različne skille. Pa tam je tudi ful razvejana zgodba, ker tvoje odločitve vplivajo na potek in različne konce.

Men se sicer po navdi tudi ne da po večkrat igrat katerekoli igre, razen če ponuja res noro dober in addictive gameplay (praktično vse od FromSoft).

To je podobno, kot če bi tebe nekdo vprašal kako se ti da v GT7 po 100krat furat isto progo, ki ti je ful všeč.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

 

Ja, tudi sam ne vem :) Povej mi za ene 800-1000 ur dobrih iger na letni ravni v pretklem letu recimo (2021)? Pa ne športnih, ker ne igram in MP tudi ne.

 

Tudi backloga nimam za nazaj, ker sem tiste igre, ki me zanimajo... že večkrat obrnil. Takoj igram sedaj Elden Ring v drugo. Pri ostalih pa res mora večinoma preteči več kot leto dni (dve, tri).

Mnja, evo, če ne igraš multiplayer komponent špilov, pol lah zgrešiš dost zabavnih stvari. Ajd, štekam, vam ne sede multiplayer igre igrat, ampak kak 1vs1 v Bloodbornu pa ne bi sprobal? Toplo priporočam, meni je pune fun

Povezava do prispevka

Drgač pa evo primer enga špila k se mi ne da večkrat preigrat, kljub temu da mu priznavam kvaliteto - Hitman (ta nov). Sej je carsko k maš dejansko res velik na voljo, samo jaz bom enkrat obrnu vsako misijo pa zbrisal, ker se mi preprosto ne da oz. backlog čaka. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Mnja, evo, če ne igraš multiplayer komponent špilov, pol lah zgrešiš dost zabavnih stvari. Ajd, štekam, vam ne sede multiplayer igre igrat, ampak kak 1vs1 v Bloodbornu pa ne bi sprobal? Toplo priporočam, meni je pune fun

 

Ma, me vem. Verjamem, da zna biti kul. Če bi že igral, potem bi s kakim irl frendom. Z neznancem me sploh niti malo ne vleče. Večina frendov pa igra čist druge igre ali pa sploh nič več. Vse sem počistil in imam na PS+ listi menda samo bigboss-a in žive duše ne :D CoD WW2 sva z enim frendom nazadnje malo še nabijala skupaj, potem pa sem čist opustil MP. 

Povezava do prispevka

Jbg, pač imaš tak modus operandi glede igranja iger. Priporočam ti, da mal pregledaš Metacritic pa skušaš najti nekaj kar še nikoli nisi igral, pomoje zih lah najdš kej vrhunskega - Hades? Yakuza 0? Hotline Miami? Ni No Kuni? Spiderman?

 

Pa če imaš Ps Plus, si fukni dol Ghost of Tsushima: Legends. Ne igraš proti drugimi, ampak Z drugimi in je kar challenging.

Povezava do prispevka

Saj nimam suše zdaj :D Dejansko pa bi moral najti še nekaj zraven ja, ker vsake tolko pridem do problema, da ne vem kaj igrati. Mam zgleda res nek čuden "ritem in okus". Ma probal sem vsega in svasta pa mi nič ne sede skoraj. Ni no kuni ziher niti sprobal ne bi, ker se mi zvrti, ko vidim slike. Final Fantasy pobrisal prvi dan, Yakuzo pobrisal prvi dan, Persono 5 pobrisal po 10 minitah... Celo igre, ki so mi nekoč sedle, mi ne več. Psychonauts 2 zdržal 2-3 ure preden pobrisal....

 

To te PS+ in free igre. Kupovati itak ne bi upal nekaj na blef, če vnaprej sumim, da mi ne bo sedlo. 

 

Teško je :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 urami:

 Ni no kuni ziher niti sprobal ne bi, ker se mi zvrti, ko vidim slike. Final Fantasy pobrisal prvi dan, Yakuzo pobrisal prvi dan, Persono 5 pobrisal po 10 minitah... Celo igre, ki so mi nekoč sedle, mi ne več. Psychonauts 2 zdržal 2-3 ure preden pobrisal....

 

Lahko tako spucat backlog :D

Jaz bi pa to vse igral, samo ne vem kdaj. :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

:D To ni bil backlog, ampak iskanje nečesa kar mi bo všeč. To je tisto o čemer sem govoril - ko zmanjka. Tebi verjamem, da ne zmanjka, ki malo igraš.

 

Ma časovno niti ne igram spet tako malo - samo ki jaz tudi porabim 3x več časa za obrnit, kot vi, ker vedno odkrivam vse. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Ma časovno niti ne igram spet tako malo - samo ki jaz tudi porabim 3x več časa za obrnit, kot vi, ker vedno odkrivam vse. :D

 

Ne bo šlo stari :) Tudi jaz odkrivam vse. Samo imam v Elden RIng recimo kar krepko čez 150 ur. Kolko jih imaš ti v HZD, ki je dlje zunaj? Jaz igram vsak dan celo nekaj v plačanem času - hell yeah :D (ok, to je trenutna zadeva, ki hvala bogu ne bo trajala).

 

Sem pa rushal čez Days Gone 2. To so redke. Sedaj sem videl že par patchev in je ziher bolje. Škoda, da day 1 ni blo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Ne bo šlo stari :) Tudi jaz odkrivam vse. Samo imam v Elden RIng recimo kar krepko čez 150 ur. Kolko jih imaš ti v HZD, ki je dlje zunaj? Jaz igram vsak dan celo nekaj v plačanem času - hell yeah :D (ok, to je trenutna zadeva, ki hvala bogu ne bo trajala).

 

Sem pa rushal čez Days Gone 2. To so redke. Sedaj sem videl že par patchev in je ziher bolje. Škoda, da day 1 ni blo.

 

Itak da igrate več - samo pravim da jaz še to kar igram, porabim za isto igro ful več časa kot vi - mogoče ti misliš da odkrivaš vse, ker nisi še videl mene. :D

 

Days Gone 2? :D

 

Povezava do prispevka

Mah platine itak niso noben pokazatelj kdo zares masterya igre in tudi dost enih trophyev zahteva grind, vsak špil pa ne rabiš grindat da normalno obrneš. Če lahko pri Horizon 2 dobiš platino z safescummingom (boo!) v enem skozihodu se to ne more primerjat z špili, kjer je treba večkrat skozi, da vse doživiš - npr. Gothic 2, KOTOR, Witcher 2, ...

 

Modeli raje nabirajo platine kakor da uživajo v izkušnjah IMO

 

Ok, zdej sem pa že res tečen s tem, samo mi res najeda :D

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...