Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

300, nemška edicija, PC. Odprto enkrat, prvič in zadnjič, da sem kontroliral stanje, ker mi je CE od dvojke prišla s počenim Geraltovim kipcem. Kot večini online kupcev, nakar je CDPR vsem, ki so pokazali fotografijo okvare poslal nadomestni kipec in wolf medaljon povrhu.

bustedbust.jpg

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Interesting shit. Če ne bodo rushali kot s CP77 in bodo dejansko do jaja izkoristili UE5, bi znal bit to dober mainstream showcase pogona in hopefully dober shpil. Sicer glede na to, da je Netflix normaliziral govno pod IPjem Witcherja, ne bom preveč optimističen niti za CDPR in njihove kravatarje.

Povezava do prispevka

Danes na twitterju so napisali, da niso napovedali witcherja 4. Tko da chill :D je pa vsaj neki, da witcher bo 😍

 

What we have NOT announced today:
- A game called The Witcher 4.
- A game exclusive to one storefront.
It was our initial confirmation of a new saga in The Witcher franchise. Right now, we are not discussing any specifics in terms or story, characters, mechanics, or plot details.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Again, dejmo upoštevat da je ful enih kul ljudi zapustil CDPR in da je vprašanje a bodo drugi ljudje sposobni nardit špil, k bo dost na nivoju.

 

Pa da ne bodo spet neki prbijal, da ful folka ni dokončalo W3 in bo zato krajša zgodba, sam da lah pofilajo svet z večinoma bednimi encounterji kot v CP77. Kaj je fora čakat 5+ let na špil, če je dejansko kul contenta samo za 15 ur

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Again, dejmo upoštevat da je ful enih kul ljudi zapustil CDPR in da je vprašanje a bodo drugi ljudje sposobni nardit špil, k bo dost na nivoju.

 

Pa da ne bodo spet neki prbijal, da ful folka ni dokončalo W3 in bo zato krajša zgodba, sam da lah pofilajo svet z večinoma bednimi encounterji kot v CP77. Kaj je fora čakat 5+ let na špil, če je dejansko kul contenta samo za 15 ur

 

Jaz bi pa raje imel pol krajše igre, kot je standard dandanes - bi lahko preigral več, plačal manj, ne bi nas rabili posiljevat z mikrotransakcijami ipd. zato da pokrijejo stroške razvoja, imeli bi manj razvlečene zgodbe,... - same pozitivne stvari imo.

Povezava do prispevka

+1

 

ampak Witcher 3 je ena od zelo ZELO redkih igric, ki je bila odlična skoz in skoz, kljub temu, da je bil samo vanilla špil dolg tam 100 ur :D  Ajde par monster hunt missionov je bil res uno pure copy/paste filler, ma skoraj vsak pravi stranski quest ti je pobril kocine po jajcih, da glavne rdeče niti sploh ne omenjam.

 

Zelo zelo težko se bo komu še kdaj tako poklopil AAA story-heavy open-world FRP kot se je Witcher 3 :( 

Povezava do prispevka

Witcher 3 jim je čist lepo ratal, še drugi add on Blood&Wine je komot 40+ ur kvalitetnega igranja. No sej ni važno, kratki ali dolgi špili, dejstvo je, da nimamo pojma če so dostojno nadomestili legende, ki so zapustile studio in kaj je glavni plan za ta Witcher špil. Kot je rekel Vuč, šele čez kake pet let bomo sploh lah zares začeli to debato. The bar is set high, bi rekli Yankeeji. 

Đabe imet big open world če bo samo main quest kul, ostalo pa dolgčas.

Povezava do prispevka

Samo hočem, da se ljudje mal pomirijo. Za Bioware tud nismo pričakoval tak grd padec in se še niso pobrali. Pa ni bil samo EA razlog, da so špili ratali slabši, dost carskega folka je zapustil studio.

 

Bojim se, da bodo CDPR postali novi Bioware, samo da nimajo velikega zlobca EA za sabo, ampak so kar sami od sebe velke pizde.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 urami:

Danes na twitterju so napisali, da niso napovedali witcherja 4. Tko da chill :D je pa vsaj neki, da witcher bo 😍

 

What we have NOT announced today:
- A game called The Witcher 4.
- A game exclusive to one storefront.
It was our initial confirmation of a new saga in The Witcher franchise. Right now, we are not discussing any specifics in terms or story, characters, mechanics, or plot details.

Se pravi lahko pričakujemo, da bo naslov Witcher 2077.

Povezava do prispevka

Pač Witcher 3 ima ogromno težav, ampak je cel projekt tako močan, da je mojstrovina in imam v glavi res samo prijetne filinge, ko se spomnim na igranje. Ena A, faking mojstrovina res

 

Saj Bloodborne in BOTW, ki ju omenja Weraziel, sta podobna. Ne rabimo si zakrivat oči, oba sta flawed na polno, ampak celostno sta mojstrovini

Povezava do prispevka

Resno vprašanje, ni provokacija (za debato); kako se vam poleg vseh novih iger, ki redno prihajajo, da večkrat igrat tiste že preigrane?

Kje najdete še užitek, če že poznate vse?

Jaz sem recimo tak, da mi praktično nikoli ne dogaja neko stvar večkrat preigrat, niti tiste najbolj top naslove - isto velja za filme, serije, knjige, karkoli - enkrat skozi in move on.

No ajde, to govorim zdaj ko sem starejši - kot klinac sem lahko brez problema igral/gledal večkrat isto stvar - recimo kak Bloodsport se je zgulilo tudi videokaseto svoj čas. :D 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...