Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2021]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 minutami:

@Gatsu prav otročji si... bog ne daj kaj rečt čez From buuuu :D
 

Niti nič nisem rekel čez njih, ampak da bi blo celo fino, da majo svojo temo. Da se ji mi, ki nam smrdijo lahko izognemo...

 

Zdaj pa hitro steči ženi v naročje pojokat kak nehče ne mara FS bucibu...

 

 

Tommazek, ni From Software slab.... a si ze igral Sekiro: Shadows die Twice?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

@Gatsu prav otročji si... bog ne daj kaj rečt čez From buuuu :D
 

Niti nič nisem rekel čez njih, ampak da bi blo celo fino, da majo svojo temo. Da se ji mi, ki nam smrdijo lahko izognemo...

 

Zdaj pa hitro steči ženi v naročje pojokat kak nehče ne mara FS bucibu...

 

Otročji si ti k se spet nekaj usajaš za brez veze ko ena limona zdej pa še jokaš ker si fasal minus lol. Če ti kej ne paše maš odjava zgoraj desno. Trenutno igram tema je namenjana debati o trenutno igranih igrah in ne vem za koji kurac se ravno ti nekaj pizdiš ki velikokrat pišeš offtopic vsepovprek in provociraš?

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Ce nekaj igram, bom tudi pisal o tem. Da nekoga moti druzenje na forumu in pogovor o igrah, res ne kapiram.

 

Ma bmk kje debatiraš. Ta tema pač nikoli ni bla za debate. Zadnja 2 meseca pa samo eno in isto v njej. Namenjena je, da vidimo kaj igrajo forumaši in mogoče drugi dobijo idejo za kaj igrat. Zdaj pa se tisti posti, ki jim je tema namenjena, med vašim debatiranjem izgubijo. Zasmetena je.

 

Za debato o igrah je Random chat o igrah tema, al pa sem dal predlog, da se odpre prav From Soft tema, ker bo sčasoma itak polna. Kaj je s tem predlogom narobe?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Otročji si ti k se spet nekaj usajaš za brez veze ko ena limona zdej pa še jokaš ker si fasal minus lol. Če ti kej ne paše maš odjava zgoraj desno. Trenutno igram tema je namenjana debati o trenutno igranih igrah in ne vem za koji kurac se ravno ti nekaj pizdiš ki velikokrat pišeš offtopic vsepovprek in provociraš?

 

Haha bmk za tvoj minus in mnenje... ti si se iritiral kot dojenček. In ne, ta tema ni bla za debate nikoli. Saj me je že 2 meseca nerviralo, ampak sem danes pač rekel. 2 meseca offtopica o pofukanem Mizakiju :) Kje sem jaz tak dolgo smetil z offtopicom? Ajd pokaži, če obtožiš nekoga ;)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Nisem. 45 minut Bloodbourne mam :D

 

Ne pravim, da je slab nikoli. Za moj okus pač ni, ker mi ni lušt crkavat en za drugim :)

 

 

Probaj, ne bo ti zal

KE RIT reče Pravkar:

Se umikam iz Trenutno igram tem. Mrš s takim negativizmom, resno.

 

Ne vekaj kot kaki vegan  no. Zber se

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ma saj vseeno, lepo sem želel predlagat, da bi blo fajn, če imate svojo temo pač.

 

Sem sem hodil vedno vsa leta (razen zadnja 2 meseca) brat kratko kaj kdo igra, zdaj pa tega praktično več ne najdem. Preveč sem zatežil, grem ven in pač več tu nem iskal te informacije... nadaljujte...

 

KE RIT reče pred 1 minuto:

Se umikam iz Trenutno igram tem. Mrš s takim negativizmom, resno.

Kot pravim...sem želel dat dobronameren predlog. Ne pa se kregat. Grem jaz ven, nadaljujte.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ma saj vseeno, lepo sem želel predlagat, da bi blo fajn, če imate svojo temo pač.

 

Sem sem hodil vedno vsa leta (razen zadnja 2 meseca) brat kratko kaj kdo igra, zdaj pa tega praktično več ne najdem. Preveč sem zatežil, grem ven in pač več tu nem iskal te informacije... nadaljujte...

Ne ne, ko te jebe zdaj. Ti kar ostani in imej svoj fun naprej.

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Dobro kaj zdaj.. vsak naj pise kar hoce, dokler se mu ne brise poste ali faše, minusov, bannov, opozoril, ipd.. 

 

Ne se zdej kregat neki tomazek je samo napisal mnenje, ko ga jebe in kerut ima s5 njegove justice, fight fire with fire, troll the trollers.. vzvisene moralisticne izpade

 

Koga boli kurac

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 4 minutami:

na kinguinu sem našel special edition bundle za manj kot 2€ za steam tako da komaj čakam da odigram ker special edicije nisem še nikoli.

 

Super, hvala ti. Bom jutri poiskal in kar kupil. Že kar dolgo nisem preigral in point & click mi fino paše prek laptopa na TV in rabim samo miško v postli :D

Povezava do prispevka

Lahko pridejo šerifi razjasnit pravila. Ali smo omejeni na en post o tem kaj špilamo, ali je dovoljen pogovor o tem, čim več regulacij, bo definitivno bolj zanimivo.

 

Sem pred kratkim začel tudi Resident Evil Revelations. Prijetno presenečen, zelo všečna igra, način podajanja zgodbe mi je tudi kar fajn, bo lep uvod preden pride Lady Dimitrescu.

Povezava do prispevka

Prvi val korone prinesel Hollow Knighta na PC (takrat 'samo' do okroglih 100%), drugi pa Switch in zopet nazaj v Dirthmouth. Ne vem zakaj, ampak ta špil je tolk dober, da se ne morem spravit resno igrat nič drugega medtem ko čakam na Silksong. Včeraj sem po 3 dneh drkanja (ko rečem tri dni, dejansko mislim tisto uro do uro in pol, kolk imam časa na dan) premagal Grimm Troupeja. Feels good! 94%. Gremo naprej! 

(kr zajebano bit star fotr s premalo časa in slabimi refleksi) 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jaz tudi podpiram ta koncept opis plus debata kot je vedno blo namenjeno.  Samo v primeru kot je ta, da se res naredi taka debata, ki traja že drugi mesec se sčasoma prestavi v svojo temo in se tam nadaljuje. Saj, če bi naprimer novembra ter decembra o Cyberrpunku tule pisali na veliko in ne v svoji temi bi prej ko slej isti odziv bil, da naj se nadaljuje v svoji temi.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Istvan reče pred 12 minutami:

Prvi val korone prinesel Hollow Knighta na PC (takrat 'samo' do okroglih 100%), drugi pa Switch in zopet nazaj v Dirthmouth. Ne vem zakaj, ampak ta špil je tolk dober, da se ne morem spravit resno igrat nič drugega medtem ko čakam na Silksong. Včeraj sem po 3 dneh drkanja (ko rečem tri dni, dejansko mislim tisto uro do uro in pol, kolk imam časa na dan) premagal Grimm Troupeja. Feels good! 94%. Gremo naprej! 

(kr zajebano bit star fotr s premalo časa in slabimi refleksi) 

Js sm dal zdej mal adacta HK, sem na nekje 106% mam pa se NGK, Trial of the Fool pa White Palace za zradirat pol grem pa v Black Egg vzet svojo moskost nazaj. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...