Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Mam 99.9% podelan Wonder. Mam cisto vse narjeno razen kupljenih vseh 144 standeejev (tistih znakcov, ki jih postavljas online), ne vem ce se mi bo dalo ker bi za to rabu nagrindad res veliko vijolicnih kovancev. Onlina sicer nisem sprobal ker nimam narocnine ta moment.

 

Meni osebno top shit spil, ne vem kdaj sem nazadnje tako uzival v 2d mariu (mogoce nikoli). Wonder flowerji dodajo neko novo nepricakovano dimenzijo, in zdi se mi zelo impresivno, da ma vsak level neko svojo preobrazbo (ok, kaksna se ponovi, pa spet ni vsaka res dobra). Znacke so kul dodatek, ampak (razen parih) spet ne spremijo gameplayja neki ful. Rozice so mi legende, komu grejo verjetno na kurac ampak se mi zdi da niso nadlezne in majo kul izjave.

 

Tezavnost se mi je tudi zdela zadeta, sigurno bi pa reku, da je vecina spila pretezka za 5letnika (debata zgoraj (opomba: avtor nima lastnih otrok). Zadnji postgame level je kar tezek, ampak ne tolk kot kaksni res zafukani iz 3d mariev.

 

Najvecji minus so mi ble search party plate. To so levli, kjer isces skrite flowerje al neki, ampak so narejene tako debilno, da jih naredis samo ker hoces 100%. Mogoce je zabavno, ce igras v 4, ampak solo so pa krneki. Hvala bogu jih je samo ene par. Sicer je pa velik grizljajckastih plat, ki se koncentrirajo na posamezne badge, kar mi je bil kul aspekt.

 

Tako. Super spil, priporocam, po mesecu krize mi je spet pognal gejmersko kri po zilah.

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 1. 9. 2023 at 13:27:

Men pa iz vidika arta tole izgleda čisto porazno. Ta okorni 3d me ful odbija. Kičasto in leseno za popizdit.

Jemljem nazaj in si uradno dajem šamarčine.

Sem si ogledal prvih nekaj stopenj Kyle Bossmanovega streama in tole izgleda naravnost fenomenalno. Kjera inovativnost in domiselnost. A si ti nor? Muzika, animacije (ki so se mi v trailerjih zdele lesene in sterilne), pacing, karizmatičnost protagonistov in nasprotnikov, okolica, modra rožica gimmick, ki spremeni stopnje v nepričakovane dogodivščine. Pure fucking fun!

Nujno moram probat ali mi lepo teče z emulatorjem.

Posip s pepelom in slava igri. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

glede na to, da sem v sredo malo pobruhal monitor, ko sem videl, koliko imam ta mesec prispevkov in davkov, pa prebral sem da so še dodatno navili davek na dobiček, si lahko prepričan, da ne privoščim tej usrani državi niti centa. NITI CENTA.

 

kar nej se piratizira, pa še po konzole nej se hodi čez mejo, nej gre vse u kurac

 

 

 

oziroma tkole bomo naredili

 

 

 

TORRENT ZA SUPER MARIO WONDER JE TUKAJ:

http://itorrents.org/torrent/282E4E237E9BA8D53EE49838AE96BDE0A7070F4B.torrent

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

Zdaj naj mi pa še nekdo pove preden kupim Switch, katerega je za kupit pa kako je možno te igre igrati. A samo snameš torrent inštaliraiš in špilaš al je potrebo še kaj drugega?

V bistvu je še lažje (vsaj nazadnje, ko sem gledal je bilo tako). Na Switcha daš custom firmware, ki ti dovoli nalagati appe brez certifikatov. Nato gor naložiš piratski app, ki vsebuje nekakšno Nintendo trgovino z vsemi naslovi za Switcha/WiiU/3DS,... Tam izbereš igro, ki ti jo app downloada direkt iz uradnega Nintendo store reopsitory (smehi orehi, vem) in ti jo inštalira na notranji disk konzole ali eksterno kartico. Pol samo poženeš iz Switcha, kot da je uradna igra na konzoli.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

V bistvu je še lažje (vsaj nazadnje, ko sem gledal je bilo tako). Na Switcha daš custom firmware, ki ti dovoli nalagati appe brez certifikatov. Nato gor naložiš piratski app, ki vsebuje nekakšno Nintendo trgovino z vsemi naslovi za Switcha/WiiU/3DS,... Tam izbereš igro, ki ti jo app downloada direkt iz uradnega Nintendo store reopsitory (smehi orehi, vem) in ti jo inštalira na notranji disk konzole ali eksterno kartico. Pol samo poženeš iz Switcha, kot da je uradna igra na konzoli.

 

Super. Pa to velja tudi za OLED verzijo ali samo za določene modele?

Povezava do prispevka

Malo dvomim, da je tako. Kako leto nazaj je bila zadeva naslednja, če si imel Switch 1. generacije, do določene serijske številke, se ga je dalo shekati. Potem so ta exploit popravili in se več ni dalo. Že Switch V1. Potrm je prišel Switch V2 in kasneje OLED. Dvomim, da se da katero zadevo od novejših odkleniti. 

 

"Launch model Switches, as well as a handful of following models, are the only type of Switch that is vulnerable to custom firmware exploits." 

 

https://www.makeuseof.com/how-to-check-if-nintendo-switch-is-moddable/

 

U glavnem, ne bo šlo. Edino če kupiš N let staro, najbrž zgonjeno zadevo, za višjo ceno kot je novi OLED. Če želiš igrati" piratske" verzije iger na handheld konzoli potem je primerna zadeva Steam Deck. Kako Switch igre delajo je pa odvisno od emulatorja za Switch. Nekatere delajo boljše kot na Switchu (60 FPS), nekatere slabo oz. z artefakti, nekatere pa sploh ne.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
reaper reče pred 11 minutami:

Malo dvomim, da je tako. Kako leto nazaj je bila zadeva naslednja, če si imel Switch 1. generacije, do določene serijske številke, se ga je dalo shekati. Potem so ta exploit popravili in se več ni dalo. Že Switch V1. Potrm je prišel Switch V2 in kasneje OLED. Dvomim, da se da katero zadevo od novejših odkleniti. 

 

"Launch model Switches, as well as a handful of following models, are the only type of Switch that is vulnerable to custom firmware exploits." 

 

https://www.makeuseof.com/how-to-check-if-nintendo-switch-is-moddable/

 

U glavnem, ne bo šlo. Edino če kupiš N let staro, najbrž zgonjeno zadevo, za višjo ceno kot je novi OLED. Če želiš igrati" piratske" verzije iger na handheld konzoli potem je primerna zadeva Steam Deck. Kako Switch igre delajo je pa odvisno od emulatorja za Switch. Nekatere delajo boljše kot na Switchu (60 FPS), nekatere slabo oz. z artefakti, nekatere pa sploh ne.

 

Daj malo bolj razloži tole s Steam deck-om prosim. Se pravim potrebujem steam deck in bom lahko igral vse igre ki so na switchu. Pa se tole lahko poveže s televizijo. Je mogoče igre ki so za dva igrati, oziroma če se da igrati z drugim kontrolerjem. Switch sem primarno hotel kupiti zaradi otrok. Pa ker mem malo mikajo Mario igre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...