Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Ce mene vprasas bojo najprej vn dali novo zeldo, pol pa cez pol leta/eno leto posodobili switch z neko glupostjo (aka longer battery life in nova barva joyconov). Al pa dali vn nov, zmogljivejsi switch. Ampak ni sanse da bojo to nardil hkrati ker nima nobenega financnega smisla, najprej bojo prodali zeldo vsem moznim switch ownerjem, cez pol leta jim bojo pa prodali se nov switch. 

Povezava do prispevka

Nintendo Switch has now sold 114.33 million units!

 

Top 10 Best Selling Switch Games:

  • Mario Kart 8 Deluxe - 48.41M
  • Animal Crossing: New Horizons - 40.17M
  • Super Smash Bros. Ultimate - 29.53M
  • Breath of the Wild - 27.79M
  • Pokemon Sword/Shield - 25.37M
  • Super Mario Odyssey - 24.40M
  • Super Mario Party - 18.35M
  • Pokémon Brilliant Diamond / Pokémon Shining Pearl - 14.92M
  • Ring Fit Adventure - 14.87M
  • Pokémon Let’s Go - 14.81M

Recent Releases: (as of Sept 30, 2022):

  • Splatoon 3 - 7.90M (Špil izšel 8. september 2022)
  • Xenoblade Chronicles 3 - 1.72M
  • Pokemon Legends:  Arceus - 13.91M
  • Mario Party Superstars - 8.07M
  • Nintendo Switch Sports - 5.27M (Best selling Kirby game)
  • Mario Strikers: Battle League Football - 2.17M
uredilo bitje Tijuana
Pri recent releases dodal zraven
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

a je to kdo spremljal? Je bila kaka indy bomba najava ali bolj Luigijeva driska po štumfih

 

Nic posebnega. Par obetavnih stvari, za katere smo ze vedli (Inscryption k ga Ćamir hajpa, Sports Story), par kjut stvari ki bi jih sprobal bolj zaradi podobe (Dordogne, Blanc), to je pa to kar se mene tice. Nic sapojemajocega.

Povezava do prispevka

Inscryption je v moji beležki 8/10, ja. Sicer daleč od tega, da bi mi bilo vse v igrici fšeč (znači ni vredna 9 ali 10), ampak v tem, kar naredi, je zelo dobra, polna twistanja (mislim, tekom igrice se 3x dobesedno spremeni grafična podoba :D) in evil feelov. Ne vem pa, kako jo bodo v celoti implementirali na konjzolo, ker kolikor vem si do dela zgodbe prišel tako, da si searchal po install mapi od igrice. Res pa je, da se s tem nisem ukvarjal, odigral sem ingame stuff in zaključil

Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče pred 6 urami:

Razmisljam da bi se malo nagradil, Monster Hunter Rise ja ali ne? 

 

Meni je kar fin, ampak ti mora pasat tak stil igre. 

 

 

 

Jaz sem zdej bolj all in v BOTW in neizmerno uživam v igri z switchem. Imam že cca 50 ur notri z vso mapo odkrito pa vsemi divine beasti unlockanimi :) 

 

Switch oz. handheld mi je res majka, ker instantno lahko igraš kjerkoli in ti ni potrebno commitat.

Aja pa kupil sem si Mario rabbits stars of hope pa me še ni tako potegnil kot BOTW. Bom počakal, da obrnem slednjo pred naskokom. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...