Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

linuxx1337 reče pred 1 uro:

Kaj to mišljeno 9€ na leto ali do kdaj mate aktivno? Mene bi zanimala ta “familija”, imam sicer trenutno se do marca obično aktivno..a to lahko že vmes presedlam?

Jap. 9 eur letno * 8 oseb = 72 eur, kar pokrije razsirjeno narocnino. Jaz jo placujem konec septembra, tako da je bila ravnokar obnovljena in obnovljena bo dokler bo switch ziv oziroma se moja familija ne navelica switcha. :) Mislim da lahko vmes presedlas, not sure. Bi blo treba nintendo faqju prebrat. 

Povezava do prispevka
raveer reče pred 10 urami:

Jap. 9 eur letno * 8 oseb = 72 eur, kar pokrije razsirjeno narocnino. Jaz jo placujem konec septembra, tako da je bila ravnokar obnovljena in obnovljena bo dokler bo switch ziv oziroma se moja familija ne navelica switcha. :) Mislim da lahko vmes presedlas, not sure. Bi blo treba nintendo faqju prebrat. 

Odlično, sem za, me kar štej zraven. Te kontaktiram na ZS.

Povezava do prispevka

Prosim za pomoč in predloge pri sestavljanju Best of Switch kolekcije :) Na PS5 je čista suša, zato sem se odločil, da se malo bolj posvetim ženskinemu Switchu in igricam zanj.

 

Trenutno imam na Polici za Switcha:

- Zelda BOTW

- Mario Odyssey

- Mario XX Rabbids

- Yoshi's Crafted World

 

Plan imam prenesti celotno WiiU kolekcijo (razen Zelda WW HD in Yoshis Woolly World, ki jih ni :( )

- Mario Kart 8

- Rayman Legends

- Fast Racing Neo

- The Wonderful 101

- Captain Toad: Treasure Tracker

- Donkey Kong: Tropical Freeze

- Super Mario 3D world

- Bayonetta 2

 

Igral sem, pa mi niso bile dovolj dobre, Luigi Manson 2 in Mario Tennis Aces.

 

Kaj je bi mi predlagali za must-have single player Polica naslove, pa da igrice ni na PS5 ali PS4? Verjetno kakega Ori collection, Metroid Dread...? Kaj še? :) 

Povezava do prispevka

Astral Chain, sicer nisem nikoli zares špilal (čeprav imam doma), ampak 87 na meti PlatinumGames sounds good

 

Drugače pa meni je absoluten must Fire Emblem: Three Houses. 89 na meti, pa tudi elitna ocena 8/10 v Ćamir beležnici ni za odmislit

 

Tuki quotam dva svoja stara posta o igrački Three Houses:

Navedek

Razlogov, da Zahod (in mi z njim) gladko spregleda to igro, ni težko diagnosticirati. Zadeva je noro počasna in vsebuje približno tisoč različnih mehanik. Če bi se želel resnično poglobiti v vse, bi verjetno moral eno leto dedicirati samo tej igri. Na srečo pa je vse skupaj organizirano tako, da lahko preprosto raziskuješ mehanike in aktivnosti, ki so ti zanimive, ostale pa ignoriraš. Igra po svoje prav aktivno spodbuja, da se ne ukvarjaš z vso statistiko. Že samo nabiranje izkušenj/grindanje je povsem drugačno kot v drugih podobnih igrah, kjer grindanje temelji na bojevanju in questih. Tukaj je še ene pet drugih aktivnosti, ki ti bildajo lik: poučevanje, seminarji, kontrolne naloge itd. Igra se namreč dogaja v ogromnem samostanu, kjer igramo v vlogi bojevnika, ki prevzame poučevanje razreda otrok (na izbiro so trije razredi). Vibe močno spomni na Harry Potterja, tako da boste tisti, ki ste prebrali HP knjige, hitro razumeli koncept igre, poučevanja in celo dizajna samostana. Zgodba je fina, ogromno je Persona-lite srednješolske drame. Nekatere svoje študente lahko dejtamo in vsi imajo svoj karakter, tako da se precej navežeš na njih. Igram na težavnosti hard/classic, kjer liki ne oživijo nazaj, če kdo med bojem umre. Par ur v igro mi je ena študentka umrla in mi je bilo kar kislo, parkrat sem restartal boj, da bi preživeli vsi, pa ni šlo, kvečjemu mi jih je še več pomrlo. Zaradi tega, ker študentje dejansko umrejo for good, je v vzdušje zelo specifično. Po svoje vedro, ker pač lutajo gor in dol najstniki s svojimi dramami, po svoje pa tragično, ker ti liki lahko crknejo for good. Precej močna mehanika, tako da močno odsvetujem igranje na lažji težavnosti, kjer študentje ne morejo umret za stalno. Bojevanje je sicer ultra težko, samo za odtenek prepočasno. Pogrešam, da bi lahko premaknil vse enote naenkrat (morda lahko, samo ni se mi še dalo prebijat čez vse stotine tutorial screenov). Malo pomaga opcija auto-combata. Je pa nekako takole 40 % igre je combat, ostalo pa lutanje po šoli, opravljanje questov, homoromance, klepetanje s folkom in odkrivanje obširne ozadne zgodbe. Dosti Persona-like skratka, samo da je meni combat v Three Houses malo ljubši. Plus fino je, da je situacija obrnjena in igramo v vlogi profesorja, ne pa (spet) študenta.

 

Navedek

Fire Emblem: Three Houses pa ga vedno bolj nakazuje. Trideset ur into the game je prišlo do konkretnega spina zgodbe in mehanik. Mislim da je to kar lepo 8/10 igra in zraven Death Strandinga moja najljubša big budget (?) igra v 2019 (opomba: Resi 2 ni zraven, ker je vendarle remake, Sekirota pa še nisem preigral). Zgodba je res fantastična, ko se razvije. Sicer ima vse možne klišeje fantazijskih povesti od Tolkiena naprej, vendar je lepo obogatena z japonsko mistiko in določenimi anime/manga tropi. Najbolj všeč mi je, da igra zelo funkcionalno vkomponira časovni preskok, ki je sicer precej pogost v mainstream filmih (zadnji Avengersi, Star Wars), ni pa tako pogost v igrah. Igra je do time skipa pravzaprav simulacija Harry Potterja iz perspektive profesorja: velik del igre je lutanje po akademiji v samostanu, ki je ravno dovolj velika in prostorna, da vsak prostor zaživi, kolikor se zaživeti v tej mid-tier PS2 grafiki leta 2019 pač da, ogromno je pogovarjanja z dijaki, razporejanja učnih ur, dajanja nasvetov in raznih obstranskih aktivnosti ala lovljenje rib v samostanskem jezeru. Ko pride do time skipa, se okolje povsem spremeni. Akademija v določenih delih zgodbe povsem razpade (pomembno je izpostaviti, da se zgodba po time skipu loči na štiri časovne linije glede na naše odločitve in dialoge poprej) in drugi del igre je naravnan strogo vojaško. Vmes je ogromno standardne gimnazijske anime mistike, ki sicer ni tako zanimiva, ampak so odnosi med liki proper zastavljeni in vsak ima svoj unikaten karakter. Iskreno sem šele po dvajsetih urah odkril, kako lahko v meniju sprožiš dodatne dialoge in bondanje med liki haha. Kakorkoli. Tudi fighting sistem je res dober (priporočam igranje na classic mode v težavnosti hard). Skratka all in all odlična zadeva, škoda edinole za PS2 grafiko, Switch vseeno zmore dosti več.

 

Meni v bistvu najboljša igra na Switchu, ki je res 100 % Switch ekskluziva in ni nek WiiU/whatever hibridni naslov :D 

Povezava do prispevka

Hehe ja Luigi Mansion 3 sem igral, itaqqq. Takrat mi ni potegnil, dosti generičen in nenavdahnjen mi je bil, je pa res da sem ga igral z žensko, ki je mega slaba v 3D špilih in sem pol cajta gledal, kako ne zna iti skozi vrata. Glede na to da so mi tovrstni AA mini špilčki od Nintenda ful všeč (oba yoshija, captain toad, Donkey Kong TF itd) mu bom vsekakor dal še eno šanso. Pa tokrat ga bom sam igral :D

 

MH: Rise tudi izgleda zelo zanimivo, na to sem pa čist pozabil

Povezava do prispevka

Danes probala s tamalo novega swithca OLED, ker switcha nikoli nisem imel sem bil precej navdušen ne glede na "slabo" resolucijo.

 

Sva pa malo igrala Maria Odyssey-ja pa se mi zdi kar malo težek špil za 6 letnega otroka, jutri probava še pikmina 3 (dobil pri petrolu za 30€), iščem pa tudi mario kart 8 delux ter še kaj otroškega.

 

Namen switcha mi je bil predvsem za igre super mario, ker sem pred ogromno leti imel še tisti nintedno na kasete, ne vem več kako se imenuje bil pa je kar konkreten kos škatle, grafika pa kvadrat na kvadrat :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 urami:

Prosim za pomoč in predloge pri sestavljanju Best of Switch kolekcije :) Na PS5 je čista suša, zato sem se odločil, da se malo bolj posvetim ženskinemu Switchu in igricam zanj.

 

Trenutno imam na Polici za Switcha:

- Zelda BOTW

- Mario Odyssey

- Mario XX Rabbids

- Yoshi's Crafted World

 

Plan imam prenesti celotno WiiU kolekcijo (razen Zelda WW HD in Yoshis Woolly World, ki jih ni :( )

- Mario Kart 8

- Rayman Legends

- Fast Racing Neo

- The Wonderful 101

- Captain Toad: Treasure Tracker

- Donkey Kong: Tropical Freeze

- Super Mario 3D world

- Bayonetta 2

 

Igral sem, pa mi niso bile dovolj dobre, Luigi Manson 2 in Mario Tennis Aces.

 

Kaj je bi mi predlagali za must-have single player Polica naslove, pa da igrice ni na PS5 ali PS4? Verjetno kakega Ori collection, Metroid Dread...? Kaj še? :) 

Jaz ti vsekakor priporočam Orija, meni je bil špil vrhunski. :)

Povezava do prispevka

Enka je bila tudi meni odlična, ja. 

 

Trenutni seznam je

 

- Zelda BOTW

- Mario Odyssey

- Mario XX Rabbids

- Yoshi's Crafted World Plan

- Mario Kart 8

- Rayman Legends

- Fast Racing Neo

- The Wonderful 101

- Captain Toad: Treasure Tracker

- Donkey Kong: Tropical Freeze

- Super Mario 3D world

- Bayonetta 2

- Monster Hunter: Rise

- Fire Emblem: Three Houses

- Ori: The Collection

- Metroid Dread

 

Pismo, bolje za mojo sladko belo ritko da bo Black Friday lepo založen :D 

 

 

Tijuana reče pred 16 urami:

Maš pa tudi Hyrule Warriors: Age of Calamity. BOTW alternative timeline in musuo stil špila. Vendar bi opozoril, da špil ima na momente res težave s frameratom in Koei Tecmo zaenkrat ni pofixal zadev v vsaj boljše stanje.

 

uhhh, muso špil sem enkrat in edinkrat igral še na PS2, pač en del od dinasty warriorsov... emmmm, je bilo dovolj, hvala :D 

Povezava do prispevka
tuerk reče pred 19 minutami:

Kje boš pa nabavil?

 

Ej nimam pojma. Pred brexitom sem gledal na base, simplygames, amazon uk in podobno. Pa že to je bilo zadnja 2-3 leta ful malo ponudbe. Kva bo pa letos pa nimam pojma, se bojim da bo doublecheese z extra kislo-kislo omakico :D ampak upanje omre zadnje...

 

Povezava do prispevka
fric reče pred 37 minutami:

A ring fit ima kdo?

Kakšna je ta zadeva proper al neki gimmick ala wii fit pa ostali nastavki?

 

Mam jest. Zadnje case ne spilam kaj dosti, ampak med korono, ko nismo smeli spilat fuzbala, sem pa kar precej spilal.

 

Meni je fina stvar. Ne bos ratal bomba, je pa precej zgodb na netu kako je folk shujsal. Meni je blo super za takrat, ko bolj nisem hodil iz fleta, lahko kar fajn zasvicas. Rabil sem eno igrificirano telovadbo, ce ne bi blo zmaja za prefukat se ne bi spravil telovadit, tko da props ring fitu :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...