Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Arbenowskee reče pred 13 urami:

 

ups.

 

 

kar direktno od microsofta sem naročil. xbox.at sem zamudil in sem dobil na xbox.pl

 

valda mi je ravno bojler spustil in se ne morem s tem igrat, bom potem odpiral štakle :(

 

 

Kak si narocil na xbox.{at,pl}? Kak posredovalni servis, ali si kar yolo vneso svoj naslov, sam zrihtal ups?

Povezava do prispevka
raveer reče pred 7 urami:

 

Kak si narocil na xbox.{at,pl}? Kak posredovalni servis, ali si kar yolo vneso svoj naslov, sam zrihtal ups?

 

vnesel svoj naslov. ravno o tem je pisal en mn3njalničar, da če se nekaj ponuja v EU, da mora biti na voljo po vseh državah EU ali nekaj podobnega. Zaenkrat velja za fizične stvari, menda se pripravlja tudi za digitalne. 

 

kakor sem videl so vsem v evropi poslal iz huba na nizozemskem.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 10 urami:

Sem bral na ita forumu da jih dosti vleče po 20 iger dol.

 

jaz še vedno vlečem dol igre. pomoje jih bom do konca naslednjega tedna :D

 

Slinch reče pred 9 urami:

Did Your Xbox Series X Screws Fall Out Too?

 

XboxSeriesX-Screw-Loose.jpeg

 

 

 

sem videl še en video kjer se kadi iz xboxa :D povsem možno da je res, nikol ne veš. ob taki masi se ziher zgodi kakšen fail kot je tole.

 

sem vesel da je moj neslišen, moram ga mal obremenit da vidim a dejansko dela lol :D

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 10 minutami:

 

jaz še vedno vlečem dol igre. pomoje jih bom do konca naslednjega tedna :D

 

 

sem videl še en video kjer se kadi iz xboxa :D povsem možno da je res, nikol ne veš. ob taki masi se ziher zgodi kakšen fail kot je tole.

 

sem vesel da je moj neslišen, moram ga mal obremenit da vidim a dejansko dela lol :D

 

Kakšn je kej download speed? Jaz sem bil ko sem imel X1X prov šokiran da je downloadalo sam od 30-60Mb/s imam pa 350Mb/s optiko. Na PS4Pro mi redno downloada na max hitrosti - dans zjutraj je 10GB patch od Genshin impact preneslo dol v 6 minutah.

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 minuto:

@Gatsu jaz žal nimam optike, tako da mi vleče max kar linija dovoljuje. Tisti ki imajo gigabit poročajo da je dl speed okol 800 Mb/s

 

Ja ma to ni povsod po svetu enako ker imaš pač regionalne Azure serverje. To da enmu rečmo v USA downloada 800Mb/s ne pomen da bo v Kokoški downloadalo s tako hitrostjo.

 

 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 uro:

 

vnesel svoj naslov. ravno o tem je pisal en mn3njalničar, da če se nekaj ponuja v EU, da mora biti na voljo po vseh državah EU ali nekaj podobnega. Zaenkrat velja za fizične stvari, menda se pripravlja tudi za digitalne. 

 

kakor sem videl so vsem v evropi poslal iz huba na nizozemskem.

 

Res je, fizicne goode morajo vsem v EU ponudit. To sem lahko tudi jaz kaj spisal. ;) Zato sem te vprasal, koliko so to prijazno naredili. Ker da zadostijo tocki, je dovolj da oni posljejo nekam v lastni drzavi in je na kupcu kako to spravi izven. Recimo prejsni mesec sem kupoval ene redke matel1:55 avtomobilcke, ki jih po normalnih cenah ponujala zgolj ena madzarska nalinijska trgovina. Modeli majo v T&S da govorijo zgolj madzarsko in da posiljajo samo na madzarske naslove, ampak lahko vsak v EU kupuje pri njih. ;) Zato moral zrihtat madzarskeg proxy kolega, kateri mi sprejel posiljko in mi jo posredoval naprej. Me veseli da MS tako elegantno napravi.

Povezava do prispevka

Ravno zato jaz day1 konzolo menjam ponavad tik pred iztekom garancije al pa ko pride prva konkretna revizija če je to prej. Raje izgubim tistih max 100€ zaradi menjave ko da mi gre v maloro vseskup. Sem se pa zelo kesal ko sem to storil z PS3, ker sem pogrešal BC na slimu :(

Povezava do prispevka
raveer reče pred 4 urami:

 

Res je, fizicne goode morajo vsem v EU ponudit. To sem lahko tudi jaz kaj spisal. ;) Zato sem te vprasal, koliko so to prijazno naredili. Ker da zadostijo tocki, je dovolj da oni posljejo nekam v lastni drzavi in je na kupcu kako to spravi izven. Recimo prejsni mesec sem kupoval ene redke matel1:55 avtomobilcke, ki jih po normalnih cenah ponujala zgolj ena madzarska nalinijska trgovina. Modeli majo v T&S da govorijo zgolj madzarsko in da posiljajo samo na madzarske naslove, ampak lahko vsak v EU kupuje pri njih. ;) Zato moral zrihtat madzarskeg proxy kolega, kateri mi sprejel posiljko in mi jo posredoval naprej. Me veseli da MS tako elegantno napravi.

 

Kot delivery address sem enostavno dal svoj naslov in upal na najboljše =) Glede na to da niso komplicirali ko so sprejeli naročilo sem predvideval da bo delovalo. In evo, je!

 

tokle dobiš igrc za prostor ki je na voljo na series S

 

Pvr0uwE.jpg

 

v bistvu sploh ni tolk slabo. razen če maš res slabo linijo :(

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...