Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Prvi vtis pri tistem twitter pr pildku je bil, da se slepajo na poudarjanje playstationa in call of duty v istem stavku za vpliv na odlocevalce o zdruzitvi. Ces lej kako smo mi kul, switch bomo dali v druzbo s playstation in naso malenkostjo. Ta fotka potrdi moje sume.

 

Realno gledano, v teh desetih letih nimajo kaj za dat na switcha, se mobile port bo blem portat.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

pol se pa s takim slajdom delajo totalnega reveža in izključijo Nintendo iz njega :avadodo:

Sej je ameriški FTC lani tudi izključil Nintendo, da je s tem imel boljši argument proti mergerju.

 

Drugače je pa tudi NVIDIA dobla 10 letni deal, da bo COD na NVIDIA Geforce NOW streaming servicu v primeru, da gre merger skozi.

Povezava do prispevka

Ma ne sej logično da probajo vse da prepričajo regulatorje da spustijo deal skozi. Sam pizda regulatorji tud niso tko glupi da bi na takele fore nasedl. A&B je po vrednosti na nivoju celotnemu SIE in tak nakup pač logično dvigne obrv regulatorjev sploh če še prej kupiš Bethesdo, obljubljaš da bodo še naprej vse igre za vse platforme in potem takoj pri Starfieldu "obljubo" požreš. Zelo verjetno bo nakup dovoljen samo če iz njega izključijo CoD tako da tole se bo še vleklo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Najboljše od vsega mi je, da vsaka stran zagovarja kako ima konkurenca prednost,monopol. Kako bi bili potem oni bogi, diskriminirani, potolčeni, itd. Se mi vsi že skoraj smilijo... :) 

 

In potem pridejo sejmi (e3), Sony State of Play, Nintendo Direct, Microsoft Showcase...itd. In se začnejo vsi hvalit na dolgo in široko, kako samo na njihovi platformi imaš določeno prednost, igro, naročnino, mobilnost... Vsi so "leading in the market" na svojem področju, trg nikoli ni bil v boljšem stanju... Best revenue, best sells, best year, ni da ni....Miljoni,mijarde dobička.. :) 

 

In spet čez 15 minut pri sodnikih.... We are poor, they are the market leader, they have monopol... :) 

 

P.s. Po mojem ko so pogledali stanje v Europi za Xbox- Playstation, jim ni bilo nič jasno... Tistih 5% ki jih ima Xbox.... :nicjasno:  Kaj hoče Sony tle? Še tistih 5%. :ninja:

 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...