Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 40 minutami:

mislim še kr special olymics je tam not

 

maksi me sploh fascinira k očitno mu ni potegnilo ker kreten je izpadel :D

Jaz ne poznam teh ljudi, verjamem pa, da se vi med sabo poznate irl, vsaj nekateri. In me je zanimalo a so razni VGji in podobni, tudi taki konji izven forumskih debat

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 31 minutami:

Jaz ne poznam teh ljudi, verjamem pa, da se vi med sabo poznate irl, vsaj nekateri. In me je zanimalo a so razni VGji in podobni, tudi taki konji izven forumskih debat

Ma a ti resno verjameš, da je nek lik a la VonGriffin lahko normalen IRL? :DPač verjetno je isti retard minus sikanje, ker bi pač dobil po pički, če bi take nabijal v RL. Tukaj je vokalna zloba, v RL pa tiha zloba

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Dvomim da folk ful pozna VGja v živo, morda se motim. Maksi je pa itak bot

lej ubozca trese, ker se boji da mu bo Greta vzela tisto poldrugo desetletje staro graficno zaradi energetske potratnosti medtem ko si random povprecni femboyji na twitchu lahko vsak teden privoscijo novo 4090 RTX

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

A bi neki obični skrolli boy, ki ni profi kolesar, recimo uporabnik Galko, sploh znal voziti kej takega? :D Si predstvaljam, da nima glih navadnih komand tipa zvonec, bremze in 18 shimano prestav :D

 

Jaz bi se razbil že ker nima pedal in rabiš tiste čevlje :D Zvonec je za doplačilo. Če ti bo kdo ponujal poceni, da boš vedel od kje izvirajo :)

 

c6a10270780d37c0238ec6804e436029.jpeg.3e9361b15e32c39958c4b54ab972bac2.jpeg

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Spodaj napisano je bila zadnja objava na Partis Facebook strani preden so jo izbrisali. 

 

 

"Dragi uporabniki in uporabnice Partisa,

minilo je že teden dni odkar smo izvedeli pretresljivo novico, da nas je za vedno zapustil

alfa in omega Partisa, user #1, lastnik domene in glavni programer - antiloop. Ob tem osebje

izreka iskreno sožalje družini in bližnjim prijateljem.

Čeprav so nas ločili kilometri in državne meje, smo bili povezani v skrbi za največji

in najbolj priljubljen slovenski p2p portal in obenem skozi dolga leta tudi eno izmed

najbolj obiskanih spletnih strani v Sloveniji nasploh.

Dobro veste in ste opazili, da vse od požara v podatkovnem centru v Franciji pred dobrima dvema letoma,

kjer smo izgubili praktično vse, Partis ni več deloval optimalno. Nismo pa izgubili svoje volje

do dela in smo vam vseeno skušali priskrbeti dnevno sveže torrent vsebine, kar nam je v precejšnji meri

kljub preprekam in občasnim izpadom, uspevalo.

Nekoč pa se vsaka zgodba, skupaj z vzponi in padci, konča in kot kaže se bo tako zapečatila tudi

usoda portala Partis.si.

 

Ob tej priložnosti vas vabimo na naš discord kanal Partis-si ( https://discord.gg/dBg3AF2rJw ),

kjer vam bomo lahko poslali povabilo za torrent portale z našimi relisi in povezave do njih.

 

Hvala za vsa leta zvestobe in podpore, skupaj smo spisali krasno zgodbo, vam z našimi vsebinami

krajšali marsikatere dolgočasne dni in ure. Naša p2p pot še ni končana, še vedno bomo prisotni

za tiste, ki si želijo naših torrentov (več na discord kanalu) in slovenskih podnapisov

(podnapisi.net, titlovi.com, opensubtitles.org).

Sharing is caring and yes we care!

 

Spomini so kot iskre, ki pod pepelom tlijo,

a ko jih razgrneš, vedno znova zažarijo.

(J.W.Goethe)

 

Spisal: metalcamp (DrSi)"

Povezava do prispevka

Fuck me, ravnokar sem zvedel :( Pa še par dni nazaj sem bil gori in je vse lepo delalo... RiP Antiloop + Partis, pa iskrena hvala za vso zabavo skozi leta :cry: Še dobro, da sem si ob požaru zrihtal MojBlink, sam ne vem, če že lahko invajte talam (imho ne).

 

Slab dan za slovenske pirate.

 

Edit: Baje naj bi Antiloop bil aprila udeležen v hudi prometni nesreči, ampak je kazalo, da se bo izmazal... guess not :(

 

its-terrible-day-for-rain-its-not-rainin

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...