Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Nisem za eksperimente, ker mi tričetrt ni dobrih in pol nočem riskirat. Mi je večkrat blo žal in se mi je pol spahovalo po nekih čudnih okusih kot bilo dobro. Tak najraje vsekam varno varianto, ki mi paše tako za žejo kot za napit se ga. Sicer pa sem v zadnjem letu za 90% zmanjšal konzumacijo piva (ker bi se fental verjetno, če ne bi). Prej pa mi nekaj časa ni bil problem požlokat par gajb tedensko.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kako vam želodci to nesejo. Ne vem, a imam jaz malo sjeban želodec, ampak če overabusam pivo, hitro hrano i slične smeti (torej, v mejah normale je OK), hitro pade driskica na WC-ju XD. Res pa je, da imam malo nervozen želodec, tudi ko se stresiram, pade driska :D 

uredilo bitje Hernir
Povezava do prispevka

Ne razvaljivaj o ogabenm okusu. God tier okus... osvežilno grenko, gazirano... kaj češ boljšega za poletno vročino (ali kadarkoli med letom) :D

 

Kot pravim sem zmanjšal za 90%, letos samo ene par krat bil rahlo vsekan. Ampak mi pa še vedno paše kot vrag, ko si tu pa tam privoščim. Danes sem se dobil s kolegom, ki enemu drugemu kolegu čuvama psa, ker je on na morju in sem gladko z največjim užitkom vsekal 5 komadov v uri pa pol nekje... Zdaj pa par tednov pavze spet :( Sladkih pijač pa sploh ne pogrešam. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

kaj češ boljšega za poletno vročino (ali kadarkoli med letom)

limonado

 

Glede okusa seveda podajam svoje mnenje. Mnenje človeka z okusom. :^)

 

Pitje piva je izključno slaba razvada. Prej se losaš tega v življenju, bolje in dlje boš živel.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

limonado

 

Glede okusa seveda podajam svoje mnenje. Mnenje človeka z okusom.

 

Pitje piva je izključno slaba razvada. Prej se losaš tega v življenju, bolje in dlje boš živel.

 

Aja, limonado mam rad :D

 

Itak, o okusih se težko razpravlja.

 

Se kar strinjam, ampak žal :( Sem pa svoje že odpretiraval za ta lajf imo. Tu pa tam pa vseeno pade.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Nisem za eksperimente, ker mi tričetrt ni dobrih in pol nočem riskirat. Mi je večkrat blo žal in se mi je pol spahovalo po nekih čudnih okusih kot bilo dobro. 

Vitus nima nobenega čudnega okusa, je pač pir k ni tako grenek kot navadni lagerji in ima malo več alkohola. V Eleclercu imaš za 2eura eno flašo, se splača probat za tako ceno

Povezava do prispevka

Ma men je kr dobr, sam te Vicki so ponavadi sladke zadeve za znoret.

 

Ma Dante piva pa tko... Meni so itak prehmeljena, pa tko kot si napisal. Lahk boš dobil flaširano drisko ali pa popolnoma spodoben pir. Jest se kr izogibam slovenskim flaširanim pivom, sploh s takimi cenami, ki jih furajo. Za tak denar raje vzamem nekaj od Fullersa, pa sem ziher da bo dober pir. Nič posebnega, ampak so pa konsistentni, pa to da nimajo nekih ekstremnih okusov, je za novega pivca pomoje itak plus.

Povezava do prispevka

Pirćek:

 

Lager:

Tier 1 - mrzu pir, katerkoli

Tier 2 - frišen točen pir katerkoli

Tier 3 a.k.a. stigo regres - weihenstepaner navaden

 

Feget pivo IPA:

Tier 1 - Mali Grad

Tier 2 - Bevog

 

Kekit pivo:

Tier 1 - Union ISO Tonic

Tier 2 - Erdinger brezalkoholno

Povezava do prispevka

Jaz sem team kekit aka ves alkohol je ogaben. Edine res dobre alkoholne pijače so tiste, kjer se okus alkohola dovolj skrije.

 

Pirči je en tak čuden item, ki kul nevtralizira okus določene hrane, samo mora biti dovolj vanilla, da ne zagabi s svojim okusom. Vse kar ima ful alkohola ali ful nekih cvetlic in sadja in to je res odvratno.

 

En tak kul basic pivič mi je birra moretti, zato ga vsakič, ko sem čez mejo, pripeljem karton ali dva. Iz žensko če že pijeva pir, pijeva tole. Neka hipster dante spakedrala pa se lahko lepo fuknejo po štengah.

 

Novopečena piratka confirms :pirate:

 

sfjyoV8.jpg

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 8 urami:

Jaz bom zdajle naredil risky statement of the year, meni ga ful sede rooster pivo, sploh teli priokusi raznih malin so zdajle poleti pure sex.

 

https://rooster.si/

 

 

probaj od Reset Maliner

 

OMG KAK DOBRO

 

to pa Reservoir Dogs Crux sta mi gladko top slo "piva"

sam js sm itak mahnjen na sourje

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 2. 7. 2023 at 19:05:

Kako sem srečen, da nisem nikoli nasedel na najstarejši scam v zgodovini človeštva, imenovan pivo. :D

 

ke_kit reče Dne, 2. 7. 2023 at 20:48:

Men sploh ni stvar želodca. Samo ne razumem čemu bi kdorkoli, ki premore smaozavedanje dajal vase tisto grenko sranje. Če sem žejen, imam raje vodo. Če se hočem napit, nabavim nekaj česar ne rabim konzumirati v litrih in, ki nima ogabnega okusase raje zapušim.

Ne stari, zamujaš najjačo stvar. Za pit pivo ne smeš bit samo žejen, žeja je eden izmed pred pogojev za točeno kvalitetno pivo, ko ti sede ko svinja. Recimo danes sem po jobu šel malo odspat, pol na beach volley se spotit, razbacivat po pesku in zabijat noobe in na koncu se zmagoslavno fuknit v morje. Pol sem se z avtom peljal ob sončnem zahodu nazaj domov in ob razbijanju sepulture: beneath the remains žejen, kvalitetno utrujen, in hkrati poln življenja, se ustavu v hangarju in konzumiral dve zelo kvalitetni dozi točenega piva. Posledica: odžejanost, popolna umiritev živcev, mentalni reset, zen, nirvana, operating thetan, skratka kot da bi potegnu školjko po zajebani kenjaži. Lahko grem spat in jutri zagrist v nov dan. Hvala ti, pivo.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

@ke_kit Upam, da si ugotovil, da niso vsa piva grenka? Od trgovinskih ma največ laško, union na primer ima dosti manj, če gledaš še v tujino (al pa mikro brew) je lahko še manj.

Drugo, ne pit piva kot te je foter učil ala: kozarec postrani, počasi natočiš not = nič pene. Ko natočiš v kozarec mora bit 1 do 3 prste pene (odvisno od velikosti/višine kozarca).

Info, trust me bro. :)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Ma vse to kar si napisal bi lahko izvedu čisto isto, če bi namesto piva ufural neko drugo pijačo, ki ti je ful dobra.

Grenčina piva mi je enostavno krneki. Buzz od alkiča pa itak doda k doživetju.

Ma niso vsa grenka pa drugače je pivo. Manj alkohola ima in te bolj odžeja, ni sladko, tako bolj gosto je, ne vem, vse je nekako perfect.

Povezava do prispevka
Hernir reče Dne, 2. 7. 2023 at 20:42:

Kako vam želodci to nesejo. Ne vem, a imam jaz malo sjeban želodec, ampak če overabusam pivo, hitro hrano i slične smeti (torej, v mejah normale je OK), hitro pade driskica na WC-ju XD. Res pa je, da imam malo nervozen želodec, tudi ko se stresiram, pade driska :D 

to maš s črevesjem, ne želodcem

od želodca pol bruhaš in/ali imaš zgago, če maš ful smolo pa palpitacije srca in misliš da boš umrl

sicer sem kr ziher da se mi je to zadnje zgodil bolj zarad genov pa stresa, ampak pivo ziher ni glih pomagalo zraven

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...