Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 21 minutami:

Zato pa je firma zdaj tam kjer je.


Menjal in poskušal je že vsega boga. Od frizerskega salona, omenjene ročne suhe avtopralnice in do prodaje visokih gred za vrtove. Ampak ajde, človek vsaj poskuša naredit biznis in nekaj ustvarit. 
Edit: za frizerski salon vem, da ga njegova bivša še vedno fura. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 19. 7. 2023 at 10:59:

Ene stvari ji grejo ful ok, ene pa tko tko. Pri parkiranju se ji vidi da je insane high računski in prostorski IQ beast, jaz tako ne znam parkirat po 22 letih izpita. Resno, takega bočnega parkiranja še nisem videl u lajfu. Jo pa jebejo refleksi, kjer je pa uno mega tuna polž, pa nima filinga za ovinke čim gre nad 50 km/h, pa boji se prehitevat kolesarje, kar zna biti kar problem poleti v LJ :D Pač manj igrat Civ 6 in več Burnout 3 / Doom Eternal pa ne bo teh problemov, al neki.

 

Konec avgusta ima glavno, me zanima če ji rata v prvo

Dost dobra metoda je, da najprej oceniš, če greš z avtom mimo, če vidiš, da je dost placa paziš samo na levi bok, ker si takoj zraven, desni te sploh ne zanima, ker itak veš, da je zadost placa. Just trust the science. Jaz kao tako vozim že cel lajf, na desni je vedno več prostora, kot si mislimo, da je, sčasoma razviješ tudi filing za to.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 19. 7. 2023 at 10:47:

topic-related: moja draga se je končno spravila delat izpit za avto in ima seveda inštruktorja najbolj hardcore bosanca. Se ji skoz pizdi, da v Sloveniji ni mogoče najti lepo zapečenega jagenčka (ženska je sicer vegetarjanka od 18. leta haha). Tako da so zdaj momci vzeli zadevo v svoje roke in se zmenili z enim barom / gostilno pri Izpitnem centru , da direkt zraven vsak dan vrtijo jagenčka :D  In tko res, vsakič ko jo pridem iskat tja, so okrog random modelčki na ribiških stolčkih in jagenček na žaru :D 

 

Jest ne vem, kako je v LJ, ampak v Kranju če si zamisliš, da bi za vieknd starše povabil na jagnječjo pečenko, boš prej v trgovini dobil stegno brontozavra, k jagenjčka. Reso, sem hodil od mesarja do mesarja, do shoping centrov, k da bi kupoval ne vem kako eksotiko...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

 

Jest ne vem, kako je v LJ, ampak v Kranju če si zamisliš, da bi za vieknd starše povabil na jagnječjo pečenko, boš prej v trgovini dobil stegno brontozavra, k jagenjčka. Reso, sem hodil od mesarja do mesarja, do shoping centrov, k da bi kupoval ne vem kako eksotiko...

Ja čefurji se morate navadit da ste v sloveniji in ne na balkanu, tukaj jemo čevapčiče, burek in kebab.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Jagenjček ni bil nikoli del slovenske folklore. V naših koncih si ljudje občasno (še to precej redko) privoščijo na kakih piknikih, ko celega obrnejo na kolu, da pa bi kdo doma pekel pa je res zelo, zelo redko. Mesarji enostavno ne prodajo tega mesa in ga potem raje niti nimajo na zalogi. Jaz tudi nisem fan, raje kozleka potem mogoče.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Jagenjček ni bil nikoli del slovenske folklore. V naših koncih si ljudje občasno (še to precej redko) privoščijo na kakih piknikih, ko celega obrnejo na kolu,


Mi smo doma obračali samo enkrat v življenju in še to ob res posebni priložnosti (postavljali smo temelje za vikendico).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Jagnje? Nisi to pravil za odojka in dajal slike?


Ne, prav jagenjčka mislim. Takrat sem bil še res majhen (ni nobenih slik). Moji so začeli z gradnjo vikenda na Ptujski gori in so potem sami pekli.


Ker sem butasto napisal sem edital del o naročanju, ker sem pozabil napisati da tisto velja za odojka:


Drugače pa parkrat na leto naročimo pečenega in že razrezanega odojka. Tisto sem dajal slike.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

haha, dobra. Sem takoj za akcijo. Itak imam 5 minut do dvorane pa lahko pridem in povabim na pivce, fotografiranje in stisk roke. :)

+ Če bi se Sneti kaj muval tam okoli bi mu dal Prvobitnost v podpis. To mi je res srčna želja. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A ima še kdo podobne težave z Jazbino kot jaz? In sicer počasi začne revija kar razpadat… Mislim da odkar so zamenjali “tiskarno”. Se je zgodilo z Jazbino 12, zdaj isto z Jazbino 13… Vezava na sredini enostavno popusti in potem strani kar letijo ven…🤦🏻‍♂️

IMG_4468.jpeg

Povezava do prispevka

@Ethan: Nisem naročen na Jazbino, edino prvi letnik sem nabavil. Katera je zdaj aktualna tiskarna? 
Vprašam, ker dobro poznam kar precej slo tiskarn in sem pač radoveden.

Prve številke so recimo tiskali pri Eurografisu (šef tiskarne je v bistvu moj dober znanec). Za naprej pa ne vem. Je mogoče Schwarz?  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 10 minutami:

A ima še kdo podobne težave z Jazbino kot jaz? In sicer počasi začne revija kar razpadat… Mislim da odkar so zamenjali “tiskarno”. Se je zgodilo z Jazbino 12, zdaj isto z Jazbino 13… Vezava na sredini enostavno popusti in potem strani kar letijo ven…🤦🏻‍♂️

IMG_4468.jpeg

Kar piši jim, to morajo porihtat.

Povezava do prispevka
Hernir reče pred 9 minutami:

Majstr, kako to, da ne bereš Jazbine? Bil si največji fan Jokerja ever


Iskreno rečeno: čisto sem pozabil na to. Bom pa zdaj spet naročil. Tečno mi je bilo tudi, ker te fizične revije berem izključno z očali (na katera pa se ne morem navadit). 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

 

uno, k poznaš samo naknadno dodanega vplivneža :D

sploh nočem razmišljat po čemu so ostali znani - igranje Fortnite-a in Warzone-a? 

 

medtem ko za našega vplivneža pa vsaj vem, da je znan po temu, da mu je RDR2 ena najboljših iger ever pa je niti igral ni

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

sploh nočem razmišljat po čemu so ostali znani - igranje Fortnite-a in Warzone-a? 

 

medtem ko za našega vplivneža pa vsaj vem, da je znan po temu, da mu je RDR2 ena najboljših iger ever pa je niti igral ni

Predvsem se noben ni slikal s kitajsko dostavljalko hrane. Dobesedno nule

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...