Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 2 urama:

@Ethan: Nisem naročen na Jazbino, edino prvi letnik sem nabavil. Katera je zdaj aktualna tiskarna? 
Vprašam, ker dobro poznam kar precej slo tiskarn in sem pač radoveden.

Prve številke so recimo tiskali pri Eurografisu (šef tiskarne je v bistvu moj dober znanec). Za naprej pa ne vem. Je mogoče Schwarz?  

 

Mislim da Grafika Soča iz Nove Gorice…

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 6 urami:

A ima še kdo podobne težave z Jazbino kot jaz? In sicer počasi začne revija kar razpadat… Mislim da odkar so zamenjali “tiskarno”. Se je zgodilo z Jazbino 12, zdaj isto z Jazbino 13… Vezava na sredini enostavno popusti in potem strani kar letijo ven…🤦🏻‍♂️

jap, meni je že 11 razpadla (13 še nisem odprla k jo šparam za na morje)

kr gadno sam glede na to da jih redko še odprem po enem branju mi ni glih konec sveta

Povezava do prispevka

Danes pripravljam najboljše švedske mesne kroglice (Köttbullar) ever. Meso sem začinil in pripravil že zjutraj, zdaj moram samo naredit še lepe kroglice in res dober pire krompir. Brusnična omaka pa je itak že pripravljena.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

@tomazek: zakaj? Saj pa brusnice kupiš res kvalitetne in to je to. Največ dela in ljubezni gre v pripravo mesa. 

 

Saj smo nekoč že debatirali o tem. Meni z mesom ne gre nič sladkega. Ne maram ameriških barbecue omak, ker so sladke, rebrca za mene samo pečena s soljo, poprom ipd., ne teh ameriških perutničk, nobenega suhega sadja v mesu. Torej je meni meso + karkoli sladkega = o-fuj :sick:

 

Zato v restavracijah sploh ne jem teh večhodnih menujev, ker je v praktično vsakem hodu vsaj ena stvar, ki mi vse skup pokvari. Sem kmetavzar (čeprav blokovski) in jem najraje take zadeve, ki so jih kuhale že naše babice :D Ajde, plus stejki seveda in morske zadeve, ki jih babice glih niso pripravljale.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

 

Saj smo nekoč že debatirali o tem. Meni z mesom ne gre nič sladkega. Ne maram ameriških barbecue omak, ker so sladke, rebrca za mene samo pečena s soljo, poprom ipd., ne teh ameriških perutničk, nobenega suhega sadja v mesu. Torej je meni meso + karkoli sladkega = o-fuj :sick:

 

Zato v restavracijah sploh ne jem teh večhodnih menujev, ker je v praktično vsakem hodu vsaj ena stvar, ki mi vse skup pokvari. Sem kmetavzar (čeprav blokovski) in jem najraje take zadeve, ki so jih kuhale že naše babice :D Ajde, plus stejki seveda in morske zadeve, ki jih babice glih niso pripravljale.


Z mesom gre sladko, ampak seveda v mejah normale, Tudi jaz ne maram nekih ameriških barbecue omak, čeprav kanček medu pa mi res ustreza. Čisto odvisno je od priprave.
Poleg tega jaz govorim o nečem drugem: švedske mesne kroglice. Če ti ne paše si ne rabiš dodat brusnic. Ampak verjemi in to se podpišem igrem stavit, da bi ti moje kroglice več kot ustrezale in jih verjetno ne bi nikoli mogel pozabit. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 6 urami:

Kater docking station? Vse ti zrihtam

 

Rabim docking station, ki je dovolj dober. Ampak ne vem kateri je dovolj dober. V Jagru imajo docking station Xwave za 60 eur. V eni drugi manjši trgovini je docking station Baseus za 109 eur. V Big Bangu docking station Port Connect stane 89 eur.

 

Baseus

61wi2Q429+L.jpg

 

Maclean ima vohune v firmi Baseus in so jih kopirali.

71hNZiQkyYL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

 

Sandberg pa vohuni pri Macleanu

0_136-23-new-new.png

 

Power Connect

901913-docking-stations-42622902468772.p

 

Tistega v Jagru ne najdem na netu od Xwave. Ampak prodajalka ima zelo dobro rit. Ne vem ali naj kupim v Jagru.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 43 minutami:

Daj fotko, ko boš fertik. 


Kugle zaenkrat zgledajo tako:
kugle.thumb.jpg.2bd48c65b3276dbc3921dcbb7dc0936e.jpg

Zdaj jih je treba samo še spečt. Pa dober pire krompir zmešat in postrečt.  Brusnice so itak opcija, ampak v bistvu je ravno to finta. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Si pa res naporen, ko skušaš nekoga prepričati, da bi mu moralo biti dobro tisto kar mu je ogabno in mu ne paše isusek isusek :D Sem prepričan, da so tudi jedi, ki jih ti ne maraš in dvomim, da ti kdo 15x ponovi kako bi ti moralo biti nujno všeč :) Zaradi mene si stisni vem s krofa marelično marmelado gor. Saj je isto sranje sladko in sadje kot brusnice. 

 

Račko sem ti dal, ker si se potrudil za sliko. Čeprav ti je nisem nameraval dati, ko sem prebral zadnji stavek. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Si pa res naporen, ko skušaš nekoga prepričati, da bi mu moralo biti dobro tisto kar mu je ogabno in mu ne paše isusek isusek :D Sem prepričan, da so tudi jedi, ki jih ti ne maraš in dvomim, da ti kdo 15x ponovi kako bi ti moralo biti nujno všeč :) Zaradi mene si stisni vem s krofa marelično marmelado gor. Saj je isto sranje sladko in sadje kot brusnice. 

 

Račko sem ti dal, ker si se potrudil za sliko. Čeprav ti je nisem nameraval dati, ko sem prebral zadnji stavek. 

 

Pomoje bi ti bil Armored Core všeč! 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...