Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

darksaga reče pred 4 urami:

Glavni quest je bil ok. Stranski pa ne tako zelo (ne vsi, ampak kar nekaj). Večina bolj postranskih so bli kar nekaj in so delovali kot mašilo, ki žal kvari celo igro. Ta problem sem zaznal pri večini 'open world' iger, ki v želji po podaljšanju igranja nafilajo queste not bolj ali manj samo zato, da so tam. Zdaj če se držiš glavnega questa pol je ok, če pa probaš končat še vse ostalo pol se začne vlečt kot jara kača in questi sami ne vlečejo dovolj.

 

 

To je preprosto narobe :D

Edino, kar je od kvestov zanič in mašilo v vičerju, so vprašajčki. Pa še to ubistvu niti niso kvesti, ampak bolj opravki al neki. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pa ni se mi dalo googlat, ampak kolikor vem bi to moralo biti kaznivo dejanje. Živali ne smeš ubiti brez, da jo prej omamiš (v klavnicah elektrika ipd.). Tako da res ne razumem kako je to lahko naredil javno z živo živaljo. Pa tudi celega članka nisem mel namena brati, mogoče piše kje kaj. Kretensko totalno.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kaj je s tole pipiko narobe? Jaz tega ne razumem pa da se jebeš.

 

 

Ffs kaj bo ko začne lurkat renegade opcije v ME2.

 

ab8.jpg

 

Na koncu ME3 se bo odločila za nadaljevanje cikla.

 

tomazek reče pred 3 urami:

 

Tale debil ni slovenski državljan, kar pomeni da ga SOVA lahko usmrti, če prav razumem slovensko zakonodajo.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Pa ni se mi dalo googlat, ampak kolikor vem bi to moralo biti kaznivo dejanje. Živali ne smeš ubiti brez, da jo prej omamiš (v klavnicah elektrika ipd.). Tako da res ne razumem kako je to lahko naredil javno z živo živaljo. Pa tudi celega članka nisem mel namena brati, mogoče piše kje kaj. Kretensko totalno.

Meni pa je nenavadno, koliko ljudi se zgraža nad pojedenim netopirčkom. Vsi piščanci in prašiči, ki so v radikalno premajhnih prostorih vzgojeni samo in izključno z namenom, da bodo dali meso za človeka, ki so za zabavo na pikniku prebodeni skozi goltanec, so vam gotovo hvaležni, da ga SJW-jate za neomamljenega netopirja :). Isto je bilo z Majo Smrekar in njenim "dojenjem psa", naenkrat polno bojevanja za pravice podojenega psa, medtem ko dobesedno razmnožujemo bitja samo z namenom zakola, jim odmerjamo premalo življenjskega prostora in so ponekod v naravnost grozljivih razmerah. Mi je performens tega modela carski? Ne, ni mi. Ampak v njegovem dejanju ne vidim nič kaj tako radikalno bolj groznega kot v svojih dejanjih, ko si kupim maso dobesedno zmlete živali za na roštilj. On se vsaj ne spreneveda, vsem na očeh je čvaknil živega netopirja, boli te kurac, medtem ko mi kupujemo zmlete živali v plastični embalaži z datumom uporabe in smo kao ful bolj prijazni, zato ker naš prašič je bil omamljen, to da je bil tudi vzgojen dobesedno samo za zakol v najbrž ne ravno top razmerah, pa nas ne gane. Moj point skratka: jaz se ne bi upal napadat modelčka, ker je pojedel živega netopirja, ker se mi moja konzumacija živali skozi predelano meso pač ne zdi tako bistveno bolj humana, da bi si upal whiteknightat. 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 9 minutami:

Meni pa je nenavadno, koliko ljudi se zgraža nad pojedenim netopirčkom. Vsi piščanci in prašiči, ki so v radikalno premajhnih prostorih vzgojeni samo in izključno z namenom, da bodo dali meso za človeka, ki so za zabavo na pikniku prebodeni skozi goltanec, so vam gotovo hvaležni, da ga SJW-jate za neomamljenega netopirja :). Isto je bilo z Majo Smrekar in njenim "dojenjem psa", naenkrat polno bojevanja za pravice podojenega psa, medtem ko dobesedno razmnožujemo bitja samo z namenom zakola, jim odmerjamo premalo življenjskega prostora in so ponekod v naravnost grozljivih razmerah. Mi je performens tega modela carski? Ne, ni mi. Ampak v njegovem dejanju ne vidim nič kaj tako radikalno bolj groznega kot v svojih dejanjih, ko si kupim maso dobesedno zmlete živali za na roštilj. On se vsaj ne spreneveda, vsem na očeh je čvaknil živega netopirja, boli te kurac, medtem ko mi kupujemo zmlete živali v plastični embalaži z datumom uporabe in smo kao ful bolj prijazni, zato ker naš prašič je bil omamljen, to da je bil tudi vzgojen dobesedno samo za zakol v najbrž ne ravno top razmerah, pa nas ne gane. Moj point skratka: jaz se ne bi upal napadat modelčka, ker je pojedel živega netopirja, ker se mi moja konzumacija živali skozi predelano meso pač ne zdi tako bistveno bolj humana, da bi si upal whiteknightat. 

živali vzgojijo in ubijejo po pravilih, ki so hopefully relativno milostna do njih, in njihova telesa se hopefully čim bolj temeljito uporabijo za hrano in obleko (ne bom šla v to, kaj se dejansko dogaja, samo cilji)

tale netopir je pa umrl precej grozljive smrti zato, da je nekdo naredil point, kar mi je v primerjavi nesmiselno

po možnosti še ni bil one-of performans, ampak to večkrat počne

uredilo bitje Fuksija
  • Račka +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Mislim ya itak da ne podpiram tovrstnih dejanj in si ne želim, da gremo evolucijsko nazaj v paleolitik in žremo živali na tak način, ampak odzivi na tega modelčka so mi vseeno pretirani oziroma una scena "vsi smo brez greha, zato mečemo kamne vanj". V življenju sem sicer videl samo eno masovno živalsko farmo, pa še to v gimnaziji, zdaj se pomoje že bolj ceni humano ravnanje v teh večjih firmah. Sam tistim piščancem se pač realno ni godilo bistveno boljše kot šišmišu v modelčkovem gobcu. Jebiga. 

Povezava do prispevka
Zamorc reče pred 3 minutami:

ce je neki slabo, to se ne pomen, da je neki druzga, kar je realno gledano se bolj slabo, opravicljivo.

Also, dober primer what about shitpoasta, chenir

Se strinjam. Sam da je meni pojest enega netopirja manj slabo kot furat imperij na podlagi izkoriščanja živali. 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 uro:

...

Glej brez veze itak ne boma nikakor skup prišla. Nikoli nisem bil proti kulturi recimo, pa so me marsikateri "umetniki" prepričali, da sem jo postavil skoraj na dno. Verjami da nisem edini, ki je tako pričel razmišljati in si misliti, da je v primeru rezov v državno blagajno prvo treba odrezati velik del pogače kulturi. In to samo zaradi teh tako zvanih sodobnih umetnikov, performerjev... najebejo pa na koncu vsi.

 

Pa ne opravičevat enega dejanja z drugimi. Tisto kar mi delamo v klavnicah nikakor ni fajn, ampak je pa legalno. A če talibani nekemu odrežejo glavo, je opravičljivo da mi kakemu tu in tam tudi? Saj na koncu koncev bi jih mi manj kot oni.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 Tisto kar mi delamo v klavnicah nikakor ni fajn, ampak je pa legalno. A če talibani nekemu odrežejo glavo, je opravičljivo da mi kakemu tu in tam tudi? 

glede na tvoj zapis je vse odvisno od tega, kar je "uradno" legalno

 

torej je treba samo en stavek dopisat v zakonodaji in bomo lahko veselo rezali glave :D

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Glej brez veze itak ne boma nikakor skup prišla. Nikoli nisem bil proti kulturi recimo, pa so me marsikateri "umetniki" prepričali, da sem jo postavil skoraj na dno. Verjami da nisem edini, ki je tako pričel razmišljati in si misliti, da je v primeru rezov v državno blagajno prvo treba odrezati velik del pogače kulturi. In to samo zaradi teh tako zvanih sodobnih umetnikov, performerjev... najebejo pa na koncu vsi.

Kakšnih performerjev, koliko pa jih poznaš? Razen teh klasičnih forumskih a la ženska, ki je dojila psa? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ej res nimam pojma, je par krat blo po TV pa sploh ne vem kdo je bil naš, kdo tujec... ker me sploh nezanima in takoj preklopim, ko vidim kaj takega. Niti za menit se mi ni o tem.

Torej ne veš + te ne zanima + takoj preklopiš drugam + niti pogovarjal se ne bi o tem

 

Ampak v primeru rezov pa bi najprej rezal kulturi :D 

 

Top državljan, sedi pet 

Povezava do prispevka

saj se ve, da je kultura cokla vsake družbe, ki jo je treba čim prej odrezati, da ne porablja naših dragocenih financ

 

zamisli si, kje bi lahko bili, če ne bi bilo lenuhov, ki so, namesto da bi delali, začeli slikati bedne slikce na jamske stene ... ali pa folka, ki je začel z nekimi piktogrami in hierogligi

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...