Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@kid666

 

Ej kva jih stalka? Zdele grem eno dozo shroomijev skrkat, sam majkemi če jih stalka kkšn demon z jebaćkim čefurskim imenom ala Paimonić al pa Beelzebubić al pa Valaković bom šel gledat.

Če je pa na konc en bedn twist u smislu enih nedofukanih hillbilyjev k jim diši svinjina pol se mi pa ful ne splača. Pls help

 

The Ritual mi je bil dost kul, sam pičkumater mi je na koncu pasal en divjačinski golaž, jebo bambiju mater.

uredilo bitje Skunky Lee
Povezava do prispevka
Raz reče pred 33 minutami:

Na podobno foro kot The Ritual je tudi The Apostle, samo da imaš namesto skandinavskega poganstva eno sekto krščanskih fanatikov na izoliranem irskem otočku v začetku 20. stoletja. Meni je bil kar kul, ima pa zanimivo ful višje ocene kritikov kot gledalcev (ponavadi je pri večini mainstream horrorja ravno obratno).

 

Sem hotel zalimat trailer, pa se mi zdi, da v klasični maniri preveč spoila

 

hmmm tega filma pa ne najdem, pa bi ga rad pogledal mi deluje, da bi mi bil všeč.

 

EDIT: sm našel, sem gledal, mi je bil ql ja. :P

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Šit... nazadnje se je taka tehnična napaka zgodila pred 20.000 leti in zdaj spet pred par meseci!

 

"22. maja letos je Kontrola zračnega prometa Slovenije iz varnostnih razlogov za uro in pol zaprla zračni prostor nad Slovenijo. Prvič po osamosvojitvi. Razlog je bila tehnična napaka, ki naj bi se po zagotovilih proizvajalca zgodila enkrat na 20.000 let. Kako pa sicer skrbijo za varnost letal in potnikov"

Povezava do prispevka
elrado reče pred 8 minutami:

Pojma nimam kam naj napišem tole ampak mogoče ni tako sfaljeno :D.

Kolko se vam zdi leta 2023 vredna PS2 igra ICO.

Zgleda brezhibna (nimam več konzole na katerem bi sprobal) in nima prask.

 

Hvala za pomoč :)

 

Po zadnjih prodanih sodec navadna 20, LE 30.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 27 minutami:

Mike Flanagan ima tudi novo serijo na Netflixu - The Fall of the House of Usher (po istoimenski zgodbi Allana Edgarja Poa, ki je tudi prevedena v slovenščino)

 

Zaenkrat mi je mel dobre serije, bom pogledal, čeprav ne hvalijo neki te tazadnje

Ta serija je povprecna at best. Galko ti bo rekel, da je drek.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 52 minutami:

@Hernire to je ziher legit... kje najdeš te umetnike? Btw a se nisi ti prostovoljno odpovedal gnoju in v ta namen celo sedmi account odprl?

 

1352499188_Posnetekzaslona(54).thumb.jpg.92f4d6ddc75ec5be1b019f41cceebadc.jpg

Saj sem nekje v eni temi napisal, da sem si včeraj rekel, da grem malo polurkat na Gnoj. Danes sem že spet zaključil kariero :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Saj sem nekje v eni temi napisal, da sem si včeraj rekel, da grem malo polurkat na Gnoj. Danes sem že spet zaključil kariero :D

 

Sem kasneje opazil tudi tisti opis zakaj si prišel nazaj pogledat :) Presenečen sem nekoliko, da si pričakoval, da je kaj drugače. Ma saj vem, da realno nisi :D 

 

Jaz tudi ne sodelujem, berem pa. Še to bi moral nehat.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

eno sliko sem našel iz bessie memes fajla

Bom jutri iz arhiva potegnu/poiskal, da boš videl kaj je to bessie meme fajl... nimaš pojma kako je bilo, ko ni bilo interneta. Saj ni res pa je... 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...