Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Navedek

Ni sicer tako hudo ampak nekaj časa sem v vsaki bolečini videl dokaz da bom umrl. Pršu sem skoz to (brez tablet), nisem pa prišel skozi anksioznost. Ravno včeraj so me spet obiskali demoni. Ko sem se zvijal na kavču od bolečine ... ne več prepričan da bom umrl, ampak da mi je umreti (mogoče je to še huje? :.. ne več strah pred smrtjo, ampak pred dejstvom smrti?) . In da glede tega ne morem, ne znam narediti ničesar. Da ne glede na to kaj naredim - bo moje življenje prazno. 

 

Iz najhujše tesnobe je kot da se rojeva najbolj čist občutek življenja? 

 

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Hkrati mi je carsko to brat in mi gre na kurac, kot da se moji možgani ne morejo odločit kaj hočejo.

 

Drugače sem pogledat The VVitch včeraj, ob 1h zjutraj sem si ga fuknu not, z laptopom v pojstli v temni sobi hehe. Takoj minusi za neke jump scare (sicer dost soft, ampak vendarle) in copy paste strings muziko. Ok izdelek I guess, sicer me je motla igralka od Thomasin, ker sem jo navajen iz Queens gambita in nisem mogu zradirat iz glave te vloge, se mi zdi ji niti ni pasala ta vloga, nima obraza za to, ne vem. Škoda da ni več okvlt scen in satanizma, me je pa presenetlo da je v bistvu precej teološki film, oz. mogoče nehote. Predaja satanu in mesenim užitkom prinese rezultate takoj, namesto vztarjnih molitev k Bogu, kjer si prepuščen "čudna so pota Gospodova" sceni. Precej dobra zastavitev in ideja, ampak mi je žal da ni bolje izpeljano, pa ful ne maram histeričnih žensk, una mtka je bla res malo too much.

Povezava do prispevka

Jaz imam pri uporabnikih s takimi in podobnimi posti (jih je ene par na forumu) full mešane občutke. Od zelo žalostno do smešno. Vsekakor bi želel, da si vsi poiščejo pomoč in pridejo ven iz tega svojega loopa. Ampak, ko vidiš kako leta ileta vztrajno zabračajo vse dobronamerne nasvete... več res ne veš kaj bi. Takrat ponavadi preklopim v "ko te jebe" mode. Vem pa, da ni lahko. Vseeno ne razumem kako ne vidiš, da sam ne zmoreš, če je leta in leto isto in zavračaš vse nasvete.

 

Bil pa bi vesel, če bi vsi ti našli več sreče in zadovoljstva v lajfu.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

Jaz imam pri uporabnikih s takimi in podobnimi posti (jih je ene par na forumu) full mešane občutke. Od zelo žalostno do smešno. Vsekakor bi želel, da si vsi poiščejo pomoč in pridejo ven iz tega svojega loopa. Ampak, ko vidiš kako leta ileta vztrajno zabračajo vse dobronamerne nasvete... več res ne veš kaj bi. Takrat ponavadi preklopim v "ko te jebe" mode. Vem pa, da ni lahko. Vseeno ne razumem kako ne vidiš, da sam ne zmoreš, če je leta in leto isto in zavračaš vse nasvete.

to nikakor ni loop. to da se odpreš temu, da te bo enkrat konec in da to začenjaš razumet je pot do vse umetnosti in filozofije. 

 

ni enostavno, je pa tako kot je. 

Seveda ni enostavno in človek se mora odločiti. sam hodim po neki poti, ki je zelo blizu norosti, ni pa norost. 

 

probaj enkrat za vajo probat razumet kaj pomeni, da boš umrl in to misel držat par ur in ne pobegnit. 

 

 

 

Iz tesnobe pride to: 

 

Skozi sivo pajčevino sije dan. 
Člověk stopa po cesti raztrgan, bolan, člověk brezvoljen, v dno duše potrt, člověk, ki pričakuje smrt. 
 
Tam v tišini meglenih poljan 
umrl bo sredi žalostnih sanj, 
kakor luč bo pojemal, ugasnil 
in pred vsem svetom se bo skril. 

 

 

(ne mislim nikomur pametovat, samo če se me že omenja povem). živi in pusti živeti

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Ok, seveda imaš pravico živet po svoje. V tej inkarnaciji si vseeno 100:1 glede odnosa do so-forumašev.

 

lp

kar sem se navadil, kar mi je bilo prisiljeno sprejeti, je da folk nima istega pogleda na življenje. 

 

to se mogoče zdi čudno, ampak ker sem bil vedno obkrožen s sebi podobnimi ljudmi in ker ne vidim nobene vrednosti v vsakdanjem življenju, če ni to že neko preseganje ... sem želel vsem dati to možnost da razumejo. mislil sem, da se da odpreti glave. da imamo vsi ljudje isti cilj - svobodo. zato sem bil nasilen. zame je recimo lajf berbe bogoskrunstvo in z najedanjem sem mislil, da mu lahko pokažem pot, mislim sem da ga lahko rešim, ker je človek. 

 

nikoli nisem bil slab človek, razen ko me je izmučla. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 42 minutami:

Ostani nežaljiv in prosto podajaj svoj pogled na teme na nevsiljiv in kulturen način in sem prepričan, da ne boš imel težav na forumu. Bo pa se sigurno našel kdo, ki te bo izzival zaradi starih grehov. Takrat bi moral najti moč zignorirat in bo tudi tiste minilo veselje.

dobesedno je prišel v to temo in začel z

fauzo reče pred 1 uro:

 privoščljivi trgovček

 

fauzo reče pred 46 minutami:

 zame je recimo lajf berbe bogoskrunstvo in z najedanjem sem mislil, da mu lahko pokažem pot, mislim sem da ga lahko rešim, ker je človek.

 

dva krat v 5 postih je napisal, da še vedno misli, da ostali nismo ljudje, pa da rabimo reševanje

mislim da si ne bo na novo pridobil prijateljev

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 8 minutami:

dobesedno je prišel v to temo in začel z

 

 

dva krat v 5 postih je napisal, da še vedno misli, da ostali nismo ljudje, pa da rabimo reševanje

mislim da si ne bo na novo pridobil prijateljev

Hey, ko pravim lajf berbe bogoskrunstvo dobesedno govorim o moji poziciji - da bi bilo zame živeti tako greh. 

 

Kar se pa heretika tiče pa se podmuklo vtika v vsak moj post. Res ekstremno zlobna oseba, ni nobene potrebe. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...