Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Kako ni to isto? :D Če ne počnejo tega, česar se ne sme počet, potem je to isto kakor da ustreza zakonodaji. Al kaj?

Počnejo to, kar ni nikjer konkretno zapisano, da ne smeš. Pa tud stvari ki so (če opravljaš 80 ali več procentov dela kot eno osebno so za enega samega naročnika te mora ta redno zaposlit etc) 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 minuto:

@lizz @atomic a je to Banja Vručica? Zdej so mi starši od moje vlekli otroke s sabo dol za en teden :D

jap

 

a si imel cist talar?

pet talarjev sem prelozila vsak obrok, da sem dobla enga prbliiiiiizn cistega

 

slafroki flekasti

"zbog željeza" je rekla receptorka

 

placas extra za neke super termalne bazene

pa tko prides v eno kamro z mal vecjo banjo, vso rjavo od zeljeza in stare mamce not valda

in zunanji special spa bazen in komarji nad stojeco vodo

 

mmmmm termalno

 

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka

A pa ta hotel je tako extra cheap za nočitev, ali čemu bi pol rinili tja? :D 

 

Drgač sem ravno pred kakšnim tednom na Twitterju ujel carsko debato. Spremljam te slovenske nacionaliste, cuz it's fun, in so se začeli pogovarjat, da se bodo z družinami preselili na jug, da pobegnejo LGBT agendi v vrtcih i sličnim vsebinam

 

Kaj je s temi nacionalisti isuse, kdaj so postali tako weak, da bodo pred dragqueen dancom v vrtcu pobegnili v jebeno Bosno :D (saj ne bodo, itak sam random twittajo, samo vseeno je smešno)

 

Isto se omenjata Rusija in Kitajska kot deželi, kamor se splača preselit, da pobegneš pred, pazi to, kulturnim marksizmom in komunizmom v Sloveniji. Legende

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 27 minutami:

A pa ta hotel je tako extra cheap za nočitev, ali čemu bi pol rinili tja? :D 

Cena za nočitev se spomnim, da je je bila kot nov prenovljen hotel Brdo pri Kranju. Se pravi za Bosno Ultra drago.

 

Mal sva mela road trip po Bosni in tam okol so moji starši rojeni in sva šla mal pogledat te kraje.

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 30 minutami:

@lizz Jaz nisem bil, otroci in pa ženini starši so pa precej nekritični in jim je bilo okej. Pri njenih je itak glavni kriterij za večino stvari to, da je poceni.

Ne vem če je poceni, evo če bi šel v ponedeljek na torek z ženo in tamalo. Ni zdej to Ženeva, sam ni pa poceni...

image.png.c97daf4cc1aaf1bc9fe0cfa95537ea66.png

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 minutami:

Mal sva mela road trip po Bosni in tam okol so moji starši rojeni in sva šla mal pogledat te kraje.

Midva sva tudi imela road trip po Bosni, čeprav nima noben od dol korenin. V bistvu mi je bil en best tripov, edino cesta od Sarajeva do Mostarja mi je bila brutalija, toliko prehitevanj na škarje še nisem jemal v lajfu. Mi je pa bilo fantastično zlasti kampirat, pač res vrhunski kampi (pri nas bi sicer imeli eno zvezdico, ampak dobro), precej nedotaknjena narava, nič razvaljivanja z nekimi fensi zadevami. Sva imela mini šotor za dve osebi, sam fuknila dol in spala. Pa res old school nabiranje strank. Se spomnim, da sva na nekem parkingu jedla sendvič in se pripelje en čiča na skuterju mimo in vpraša, če že veva, kje bova nocoj spala. Midva mu rečeva, da ne, ker pač nisva imela nič rezervirano in sva bila na improviziranje tripu, pa pravi, da naj prideva v njegov kamp, pa da naju zategne do Mostarja in pride iskat, če bova pila. Pa sva rekla okej yolo whatever, sva peljala za modelom na skuterju do njegovega kampa, urejenega pri nekem random gozdu ob Neretvi, ki mi je bil tako TOP 5 kamp v lajfu, cena pa 12 € ali nekaj takega na noč

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 58 minutami:

A pa ta hotel je tako extra cheap za nočitev, ali čemu bi pol rinili tja? :D 

 

Drgač sem ravno pred kakšnim tednom na Twitterju ujel carsko debato. Spremljam te slovenske nacionaliste, cuz it's fun, in so se začeli pogovarjat, da se bodo z družinami preselili na jug, da pobegnejo LGBT agendi v vrtcih i sličnim vsebinam

 

Kaj je s temi nacionalisti isuse, kdaj so postali tako weak, da bodo pred dragqueen dancom v vrtcu pobegnili v jebeno Bosno :D (saj ne bodo, itak sam random twittajo, samo vseeno je smešno)

 

Isto se omenjata Rusija in Kitajska kot deželi, kamor se splača preselit, da pobegneš pred, pazi to, kulturnim marksizmom in komunizmom v Sloveniji. Legende

ziher sploh ne vidijo ironije v tem, da bi se kot ultra nacionalisti preselili v tujino

ne sam tujino, tujino z drugačno religijo :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Midva sva tudi imela road trip po Bosni, čeprav nima noben od dol korenin. V bistvu mi je bil en best tripov, edino cesta od Sarajeva do Mostarja mi je bila brutalija, toliko prehitevanj na škarje še nisem jemal v lajfu. Mi je pa bilo fantastično zlasti kampirat, pač res vrhunski kampi (pri nas bi sicer imeli eno zvezdico, ampak dobro), precej nedotaknjena narava, nič razvaljivanja z nekimi fensi zadevami. Sva imela mini šotor za dve osebi, sam fuknila dol in spala. Pa res old school nabiranje strank. Se spomnim, da sva na nekem parkingu jedla sendvič in se pripelje en čiča na skuterju mimo in vpraša, če že veva, kje bova nocoj spala. Midva mu rečeva, da ne, ker pač nisva imela nič rezervirano in sva bila na improviziranje tripu, pa pravi, da naj prideva v njegov kamp, pa da naju zategne do Mostarja in pride iskat, če bova pila. Pa sva rekla okej yolo whatever, sva peljala za modelom na skuterju do njegovega kampa, urejenega pri nekem random gozdu ob Neretvi, ki mi je bil tako TOP 5 kamp v lajfu, cena pa 12 € ali nekaj takega na noč

odkar divje kampiram ne vidim več poante v kampih, razen na hrvaški na primer, ker je strogo prepovedano. Ok če je dolg trip (2 tedna ali več)in neki časa ne najdemo vode ali tuša greva en dan v kamp. Po bosni sicer nisem še bil, bo pa treba enkrat it.

Povezava do prispevka

Ok malo ste mi povzročili anime fever, sem si pobral cel kup stvari, začel gledat GTO. Pa tko naj povem, da sem ravno začel nadaljevat magisterij v pedagoški smeri (filozofija) in ravno zadnje čase intenzivno delam na tem. Gledam GTO si rečem fak, kot da bi gledal samega sebe, prav uno vsaka nadaljnja stvar vedno bolj podobna meni, pol ko je model začel še predavat Sokrata sem reku samo "ok vesolje, a me jebeš". Evo model bi mogu še aikido trenirat namesto karateja in se klicat tko kot jaz, pa bi bli tam.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pedagoska filozofija magisterij to je sow moj kolega studirat :))) ko je imel za it drugic v komuno ker je s5 failal v lajfu, se je mogu odlocit al it v komuno al studirat filozofijo.. pol je naredu magisterij iz filozofije in zdaj dela kot osebni asistent na minimalcu in wolt ob priliki..

 

Tako da ja to je lih za jebat zirafa malo v glavo da si izobrazen in on ne :))) to je to

Povezava do prispevka

A se lahko zmenimo, da če nimam vstopa v igrovje, se me ne omenja? Mislim, da je to zelo fer prošnja. Je ok, pač nimam tu kaj velik pisat. Lahko bi se delal norca iz heretika par ur kakšne piše, ampak me to niti ne zanima. Samo ne me omenjat pa je. 

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 35 minutami:

Pedagoska filozofija magisterij to je sow moj kolega studirat :))) ko je imel za it drugic v komuno ker je s5 failal v lajfu, se je mogu odlocit al it v komuno al studirat filozofijo.. pol je naredu magisterij iz filozofije in zdaj dela kot osebni asistent na minimalcu in wolt ob priliki..

 

Tako da ja to je lih za jebat zirafa malo v glavo da si izobrazen in on ne :))) to je to

No jaz mam combo teologija/filozofija, plus nameravam opravit še izpit iz izbirnega predmeta na gimnaziji o filmu, tko da to me nabolj zanima. Pa zadnje čase sem imel dosti izkušenj z otroki iz OŠ, trenutno tudi delam kot prostovljec inštruktor za OŠ in mi kr gre, tko da ciljam gimnazija film, če bo kje open za filozofijo valda, sicer pa OŠ. Trenutno se ful išče v šolanju, po moje lah začnem delat preden magistriram,.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 5 minutami:

No jaz mam combo teologija/filozofija, plus nameravam opravit še izpit iz izbirnega predmeta na gimnaziji o filmu, tko da to me nabolj zanima. Pa zadnje čase sem imel dosti izkušenj z otroki iz OŠ, trenutno tudi delam kot prostovljec inštruktor za OŠ in mi kr gre, tko da ciljam gimnazija film, če bo kje open za filozofijo valda, sicer pa OŠ. Trenutno se ful išče v šolanju, po moje lah začnem delat preden magistriram,.

Ja sej lih neki takega je tudi on imel.. ne vem ce je bla lih teologija..ma neke semknarake za filme..ne vem.....

 

pol je delal tam v postojni v uni OŠ za specijalce in so ga neki pljuvali :)))) pol je enega skoraj prefukal in dobil odpoved

 

Zanimiv studij drugace, ko mi je govoril je bilo ful zanimivo

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Jaz imam pa ravno obratno informacije. Če so kje res dobre mastne plače za absolutno nič dela je to šolstvo. Dela so po 2 do 4 ure na dan, plače pa mastne ko prasci pred kolinami. Vsi učitelji potem furajo še neke side gige (wolt dostava, opisovanje igric, privat ure za neumne otroke), tako da si hitro na 4k mesečno pa še vedno ne delaš niti 8 ur na dan. Ne smemo pozabit celo poletje frej, pa krompirjeve počitnice, pa prvomajske pa božične. Fuck me, me kar boli šupak da ne delam v šolstvu.

Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

Jaz imam pa ravno obratno informacije. Če so kje res dobre mastne plače za absolutno nič dela je to šolstvo. Dela so po 2 do 4 ure na dan, plače pa mastne ko prasci pred kolinami. Vsi učitelji potem furajo še neke side gige (wolt dostava, opisovanje igric, privat ure za neumne otroke), tako da si hitro na 4k mesečno pa še vedno ne delaš niti 8 ur na dan. Ne smemo pozabit celo poletje frej, pa krompirjeve počitnice, pa prvomajske pa božične. Fuck me, me kar boli šupak da ne delam v šolstvu.

p/p je dober če že 30 let učiš športno pa nisi razrednik ja

ni pa to dejansko neko bogastvo, pač ok je če gledaš kolk dela si dal not

 

k sem bla zaposlena v gospodarstvu tko ene 2 leti sem si mal pogledala da bi šla učit kšn strokoven predmet na srednjo šolo in so bli pogoji dobesedno smešni za prvo leto ali dve

ni sile na svetu da grem za tolk mal keša tolk delat, se dodatno izobraževat, pa pogodba je sam za 10 mesecev prvo leto

Povezava do prispevka
Feget reče pred 43 minutami:

Jaz imam pa ravno obratno informacije. Če so kje res dobre mastne plače za absolutno nič dela je to šolstvo. Dela so po 2 do 4 ure na dan, plače pa mastne ko prasci pred kolinami. Vsi učitelji potem furajo še neke side gige (wolt dostava, opisovanje igric, privat ure za neumne otroke), tako da si hitro na 4k mesečno pa še vedno ne delaš niti 8 ur na dan. Ne smemo pozabit celo poletje frej, pa krompirjeve počitnice, pa prvomajske pa božične. Fuck me, me kar boli šupak da ne delam v šolstvu.

razn, da se morš ukvarjat s pubertetniki s preveč energije in umazanim jezikom, kar pa ni glih neki za domov pisat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...