Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 56 minutami:

Np zdržim, sam se mi ne da. Nisem nek pivec, ampak da bom šel ven pa pil le sokiće, to mi je tko malo, pedersko ne vem. Par whiskeyev za buzz, al pa dva deci belega mi je taman. Mi je pa občutek pijanosti prevec brezvezen da bi se mi dalo pit za zabavo. 

Meni je malo tragično, da je v Sloveniji nekomu (oz. verjetno večini) pedersko, če ne piješ. Če spiješ ene 3 pire, pa pelješ celo družino domov je to nekaj običajnega. 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 22 minutami:

Meni je malo tragično, da je v Sloveniji nekomu (oz. verjetno večini) pedersko, če ne piješ. Če spiješ ene 3 pire, pa pelješ celo družino domov je to nekaj običajnega. 


Dost socialna fora je, saj 90% časa sem na sokcih, med tednom ne pijem, pol za vikend ko gremo ven je pa tko, od sokićev se bom zasral, folk ti ne dovoli plačat runde ker “saj samo sokce piješ”, pol če se nazdravlja je skuz nekdo k sika glede nazdravljanja brez alkota (kera retardacija lol), pa vsake tolk mi zapaše alko buzz. Tko da ko rečem pedersko, bolj mislim da je annoying in da se izognem lowkey social pressure bullshita, kot da dissam nepitje. 
 

Itak gre pa ob takih večerih petka, kako bi pa blo če bi ga še proper sekal zraven. Glih še eno adiktivno navado rabim, kot da jih ni dost.

Povezava do prispevka

Kar točno potrjuje kar sem hotel povedati. Ni normalno, če slučajno ne piješ zaradi takih bedakov in mentalitete praktično celotnega naroda. Imamo naprimer žurko s sosedi, jaz imam čez en teden 60km ultra in pač ne bom zjebal 5 mescev treninga s tem, da se ga bom napil. No in je toliko teženja z alkoholom (sam en pirček, ma en viski pa lahko no, ...), da se ob 22h poberem, ker preprosto ni več vzdržno. Pa se imam drugače fino in bi verjetno še ostal. 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

 

shure reče pred 6 minutami:

Kar točno potrjuje kar sem hotel povedati. Ni normalno, če slučajno ne piješ zaradi takih bedakov in mentalitete praktično celotnega naroda. 


Ekstremno debilna mentaliteta, se strinjam. Edino brezpogojno sprejemljivo je, če si zdravljen alkoholik, pa še tedaj si “pussy k ne prenese”. Kot da je nacionalni šport biti sposoben “nest”, prav seljačko res. 

Povezava do prispevka

Ma useen mislim da se je to kr spremenil, jst sm velik po lokalih po raznih športih pa tko vsak drug sisa radler izotonik al pa kej druzga. Sej ne rečem, da ni še zmer tega odnosa, ampak folku dol visi, pol se pa tud navadjo ko trikrat ne spiješ pira.

 

Jst se tko in tko nism nikol sekiral kaj si kdo misl ne v eno ne v drugo stran :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

 


Ekstremno debilna mentaliteta, se strinjam. Edino brezpogojno sprejemljivo je, če si zdravljen alkoholik, pa še tedaj si “pussy k ne prenese”. Kot da je nacionalni šport biti sposoben “nest”, prav seljačko res. 

To je pa sodelavec rekel, da zdaj reče ob teženju, da je zdravljen alkoholik in ima običajno potem mir.:rofl:

Povezava do prispevka

Jest imam problem, ker ne vem kaj naj pijem? Soka ne pijem, k mi je odvratan. Limonada mi je dost pederska, pa vem da če bom med gužvo to naročil ali naravni sok recimo, da mi bo kelnar plunu not. Enostavno mi brezalkoholne pijače niso dobre. Tko da takrat, ko ne pijem ponavadi al pijem radensko ali pa coca-colo.

 

Tko da jest mislim, da se alkohol, tako kot se preveč tolerira, se po drugi strani preveč demonizira. Ob večerji komot spiješ dva kozarca vina, dva piva po šihtu s sodelavcem in ni varjante, da bi kršil kakršnikoli zakon ali karkoli drugega. Problem so/smo govedarji, k ne znamo rečt, dost je.

 

Hvala bogu opažam, da mlajše generacije ful ne pijejo, ko vozijo. To je res tko 100% persona non grata, medtem, ko 20 let nazaj je bilo to precej bolj spremljivo.

Povezava do prispevka

fantje, malo se brzdajte s temi izrazi, da vas ne bo obiskala ALPHABET MAFIA!

 

drgač pa fuck, malokaj sovražim bolj kot vožnjo pod vplivom alkohola in drugih psihoaktivnih substanc

priznam pa sicer, da sem 1 teden bil sam kriv slednjega ... sicer predpisanih s strani zdravnika, ali ipak

bil sem šele slaba 2 mesca na novem šihtu in nisem upal v bolniško (sicer potem sem vseeno šel, ker res ni šlo)

Povezava do prispevka
atomic reče pred 9 minutami:

Jest imam problem, ker ne vem kaj naj pijem? Soka ne pijem, k mi je odvratan. Limonada mi je dost pederska, pa vem da če bom med gužvo to naročil ali naravni sok recimo, da mi bo kelnar plunu not. Enostavno mi brezalkoholne pijače niso dobre.


Jaz zato deci juica deci vode, al pa poleti 2 deci soka deci vode. Ni ful prevec cukra, pa okusno mi je. Ampak to doda še en layer kmečkosti, in sicer zasedeš mizo, pol pa pijuckaš po deci soka ko največji siromak. Klošarsko v pm lol.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Drugač pa fantje zdej imamo 40 dnevni no alcohol challange. Kdor zdrži, dobi za fukat od te bejbe. Imo se splača, k bejba res obvlada.

40 dni lol

odvisno kolk mi bo šlo dojit verjetno kr ene 2 leti ne bom kej pila :D

vidim najbolj da mi je tolk pa tolk udarilo na družabnost, prej se naveličam folka

včasih mi gre na kurac k je edina ne-sladka stvar na ceniku čaj (brezalko pir mi ful težko pade na želodec in ga bolj redko izberem)

 

Mutombo reče pred 2 urama:

ko smo ze pri uberju in kako je uničil lokalne taksiste. lahko rečem samo hvala k ker so si dobesedno sami krivi. od raznih nategov turistov za računanje 15e z avtobusne do tromostovja itd...2017 sem bil v Sloveniji in sem za vsako pot rabil račun na kartico zaradi povračila stroškov. ma ni šans brate, najprej težko dobit tako možnost nato pa še uspeh da se prikaže.

 

tako da sam sem team uber pa to le in samo zaradi nategunskih taksistov.

kaj to si se usedal v same neoznačene taksije pred postajo

v 10+ letih k sem se ziher 2x na teden peljala s taksijem po Ljubljani me je 1x en probal nategnit k mu ni delal printer za račune k sem šla na letališče (na srečo smo pol drugač uredil povrnitev stroškov)

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

Jest imam problem, ker ne vem kaj naj pijem? Soka ne pijem, k mi je odvratan. Limonada mi je dost pederska, pa vem da če bom med gužvo to naročil ali naravni sok recimo, da mi bo kelnar plunu not. Enostavno mi brezalkoholne pijače niso dobre. Tko da takrat, ko ne pijem ponavadi al pijem radensko ali pa coca-colo.

 

 

pij kiselu vodu pa radler ali brezalkoholno pivo, če ti voda ne sede. jz pijem drgač najraj čaj. brez medu, brez cukra brez limone. top zadeva. sam ne vem, če je glih ql da ti jz svetujem, ker pač biu težka budala 6 let. sam lej, hočm pa dobr.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
atomic reče pred 17 minutami:

Folk se priklaplja na računalnik s pomočjo neuralinka, a da bi nardil kak soliden brezalkoholen mainstream pir, ne to pa ne...

men jih je kr precej vsaj ok, pač ni istega okusa kot prav pir, je pa še vedno čist fajn

sam pač neki se mi je spremenila interna kemija in mi zdej nabijajo kislino v tri krasne :(

Povezava do prispevka

hoppy lager 0.0 je dejansko kr ok, če so ti kul mal bol hmeljeni pirčki. Sicer je mal prazen, ma se da spit. Sm si kr naredu zalogo, ko so bli v leclercu po 40 centov, zdej pa čakajo v hladilniku na boljše čase... Plus skor povsod ga majo. Laško 0.0 po drugi strani je pa ogabn.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Pitje sam doma brez družbe je znak problemov, ne pa druga opcija od dveh, ki jih imamo na izbiro.

govoril sem za brez alkohola pijače. drgač pa takrat sem sam doma pil, sam kaj je pa drgač, če se ga greš nacejat s folkom? isti je končni rezultat. pijan si, delaš neumnosti in nasledn dan maš mačka. to da folk govori, da če se ga sam nacejaš, da si na neki slabšem kokr folk k se ga družbeno nažge je mim.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

govoril sem za brez alkohola pijače. drgač pa takrat sem sam doma pil, sam kaj je pa drgač, če se ga greš nacejat s folkom? isti je končni rezultat. pijan si, delaš neumnosti in nasledn dan maš mačka. to da folk govori, da če se ga sam nacejaš, da si na neki slabšem kokr folk k se ga družbeno nažge je mim.

 

Ogromna razlika je. Če piješ sam doma, je že zadnja stopnja alkoholizma, ker telo potrebuje. S pitjem v družbi je drug razlog. Medtem, ko telesu škoduje oboje isto ob predpostavki, da je v istih količinah. Ampak ponavadi dosti več spijejo tisti, ki pijejo tudi doma. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Ogromna razlika je. Če piješ sam doma, je že zadnja stopnja alkoholizma, ker telo potrebuje. S pitjem v družbi je drug razlog. Medtem, ko telesu škoduje oboje isto ob predpostavki, da je v istih količinah. Ampak ponavadi dosti več spijejo tisti, ki pijejo tudi doma. 

jz ga v družbi nisem nikol tok pil. mel sm težko črnino pa sm začel pit takrat. kokr sm reku najslabša odločitev sam razlike ni. kaj je drgač če se ga ubiješ mortale v družbi al pa sam? isti je končni rezultat. pijan si k debil, delaš neumnosti in maš mačka nasledn dan. ko si pijan si pijan, nima veze kako.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...