Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 urami:

Ista zgodba 2 tedna nazaj, s tem da je moja jedla cokolado. Nismo rabli resevat ker je pol slo mimo nekak, ampak ni mogla normalno dihat. Predlagam ajde zdravniku. Ma neeee sej bo minilo. 3, 4 ure kasneje je res minilo :D

 

Ma tu bi dejasnko umrla v minuti al dveh... niti malo kisika ni dobivala je pol rekla in vmes je že buljila oči dokler ni šla hrana ven iz sapnika ob pritisku :wacko: Fak, grozen filing... v tistih par sekundah sem mel že v glavi scenarij kak mi bo v rokah izdihnila.

Povezava do prispevka

grozno, hvala Bogu res, da si bil zraven :(

 

moji materi se je par let nazaj isto zgodilo, samo z njenim takratnim partnerjem. Sta si naredila romantično večerjo in ob svečah jedla fižolovo juho (don't ask, kaj ti mora svirat v glavi, da ješ fižolovo juho za "romantično večerjo" lol). In partner zaradi pomankanja svetlobe ni videl, da je zajel ogromen lovorjev list na žlico in ga se mu je s pecljem zapičil direkt v grlo

 

afsA1C.jpg

 

In revež ni mogel niti pogoltniti niti izpljuniti. Uleti mama tko v solzah do mene, tko tok je tolkla po oknu da je skor šipo razbila, POMAGAJ VIKTOR SE BO ZADUŠIL, uno wtf. Pritečem v njeno hišo, tip res na vseh štirih, uno že čist modr v glavo, kri mu teže iz nosa po preprogi zaradi pritiska. FAK. Probam dedca neki stiskat, nič, sam še slabš. Čakamo rešilca da pride - na srečo so bli res hitri - in tko priteče zdravnik, vidi situacijo, in mu proba še on s tem ninja prijemom iztistniti ven list. Nič. Mu proba s prsti potegniti ven, nič. Model tko res še komaj pri zavesti. Potem so iz nekje potegnili neko gumijasto tubo in so mu tisto porivali v grlo, model se je gagal in dušil, mama je pa jokala zraven. In jim je potem nekako uspelo potisniti list dol v želodec.

 

Res brutalno, model bi umrl od lovorjevega lista v fižolovi juhi. Na romantični večerji s svečami :D 

  • Solzice 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 12 urami:

Pizda, danes sem mtki rešil življenje. Cel dan sem mel neke obveznosti in sem vmes šel k njej na kosilo, zelo zelo redko jema skupaj in tokrat je bila sreča. Začne med kosilom nekam čudno goltat in gre v sobo, ker verjetno ni hotela bljuniti pred mano... pa slišim s sobe neke čudne zvoke in grem gledat kaj je... pa cela zaripla, da ne more dihat. Me malo pograbi panika in se zderem "pljuni ven", pa kima z glavo, da ne more in opazim kako slabi. Jo pograbim od zadaj in ene 3 al 4x puna pritisnem... pa izpljune nekaj ven in slišim kako potegne sapo. Potem je pričela dihati in prišla k sebi. Ko sem šel, sem vprašal, če je ok in pravi da je ter se mi zahvali, da sem bil tu in pomagal.... Samo spusti tisto, da bi jo lahko manj stistnil, ker jo zdaj full rebra bolijo. Pizda me je razpizdila s to izjavo, kako naj pazim kako jo bom stisnil!

Rebra se zacelijo, možgani brez kisika pač ne. GJ!

Povezava do prispevka
Galko reče pred 33 minutami:

grozno, hvala Bogu res, da si bil zraven :(

 

moji materi se je par let nazaj isto zgodilo, samo z njenim takratnim partnerjem. Sta si naredila romantično večerjo in ob svečah jedla fižolovo juho (don't ask, kaj ti mora svirat v glavi, da ješ fižolovo juho za "romantično večerjo" lol). In partner zaradi pomankanja svetlobe ni videl, da je zajel ogromen lovorjev list na žlico in ga se mu je s pecljem zapičil direkt v grlo

 

afsA1C.jpg

 

In revež ni mogel niti pogoltniti niti izpljuniti. Uleti mama tko v solzah do mene, tko tok je tolkla po oknu da je skor šipo razbila, POMAGAJ VIKTOR SE BO ZADUŠIL, uno wtf. Pritečem v njeno hišo, tip res na vseh štirih, uno že čist modr v glavo, kri mu teže iz nosa po preprogi zaradi pritiska. FAK. Probam dedca neki stiskat, nič, sam še slabš. Čakamo rešilca da pride - na srečo so bli res hitri - in tko priteče zdravnik, vidi situacijo, in mu proba še on s tem ninja prijemom iztistniti ven list. Nič. Mu proba s prsti potegniti ven, nič. Model tko res še komaj pri zavesti. Potem so iz nekje potegnili neko gumijasto tubo in so mu tisto porivali v grlo, model se je gagal in dušil, mama je pa jokala zraven. In jim je potem nekako uspelo potisniti list dol v želodec.

 

Res brutalno, model bi umrl od lovorjevega lista v fižolovi juhi. Na romantični večerji s svečami :D 

 

Opis dogodka je kar žalosten in skoraj tragičen. Ampak slika lovorja zraven pa je dosti carska :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 37 minutami:

grozno, hvala Bogu res, da si bil zraven :(

 

moji materi se je par let nazaj isto zgodilo, samo z njenim takratnim partnerjem. Sta si naredila romantično večerjo in ob svečah jedla fižolovo juho (don't ask, kaj ti mora svirat v glavi, da ješ fižolovo juho za "romantično večerjo" lol). In partner zaradi pomankanja svetlobe ni videl, da je zajel ogromen lovorjev list na žlico in ga se mu je s pecljem zapičil direkt v grlo

 

afsA1C.jpg

 

In revež ni mogel niti pogoltniti niti izpljuniti. Uleti mama tko v solzah do mene, tko tok je tolkla po oknu da je skor šipo razbila, POMAGAJ VIKTOR SE BO ZADUŠIL, uno wtf. Pritečem v njeno hišo, tip res na vseh štirih, uno že čist modr v glavo, kri mu teže iz nosa po preprogi zaradi pritiska. FAK. Probam dedca neki stiskat, nič, sam še slabš. Čakamo rešilca da pride - na srečo so bli res hitri - in tko priteče zdravnik, vidi situacijo, in mu proba še on s tem ninja prijemom iztistniti ven list. Nič. Mu proba s prsti potegniti ven, nič. Model tko res še komaj pri zavesti. Potem so iz nekje potegnili neko gumijasto tubo in so mu tisto porivali v grlo, model se je gagal in dušil, mama je pa jokala zraven. In jim je potem nekako uspelo potisniti list dol v želodec.

 

Res brutalno, model bi umrl od lovorjevega lista v fižolovi juhi. Na romantični večerji s svečami :D 

Lovorjev list NEVER AGAIN :wacko:

Povezava do prispevka

Me je pa to spomnilo na tisti čas, ko sem ležal v bolnici in so mi mogli pred operacijo še odstranit 2 modrostna zoba (ker je bil sum, da je glih to bil vir okužbe).  Valda sem po tem posegu bil na "mehki dieti".

Kaj je blo to jače, kot "standardna" bolnišniča prehrana. Za zajtrk mlečni riž/gres namest FUCKING POSEBNE Z VRTNINAMI in zravn vseh trehj obrokov tudi sladoled :wub:

 

Sej realno kosila so bila slabša (edin izognu si se ričetu nonstop), zajtrk in večerja pa neprimerljivo boljša.

Ampak mi potem po enem tednu niso več pustili ostati na tem režimu, je blo treba it nazaj. 

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Fak zgleda še kar disgusting, ampak kaj ko je dobra ko svija

 

A to maš polovico študentske, študentska je s čevapom gor, polovico pa neki z jajcom? 

 

Jaz sem ponavadi klasiko brez gobic z dvojnim sirom

 

Zlatorog z dodatnim jajcem. Edini sem celo maznil :D Kolega pa vsaki dobre pol... Mmmm mastno, fino, mljack. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 10 minutami:

A te čevape ješ tko zraven kot kumarco s prsti, al jih režeš z nožem? Kaj pa če ješ na kose, kako se pol fakin lotiš čevapa? To bi mene čist zmedlo, logistična nočna mora.

Režeš jih

 

To je njihova najbolj priljubljena pica (brez jajce)

 

Meni drgač ti čevapi na njihovi pici niso preveč dobri, zato sem klasiko naročeval (z dvojnim sirom)

Povezava do prispevka

Ma ne vem. Ne glede na to kako so mi dobre vse prisotne sestavine, mi ne grejo nikakor skupaj ena z drugo.

Čevapi imajo premočan okus in prekrijejo okus topljenega sira in pelatov, ki so esenca vsake pizze.

 

Za moje pojme gredo blagi okusi lepo skupaj (mozzarella, pelati, šunka, gobe, etc), močni (meso na žaru, ajvar, čebula, etc.) pa le z bolj nevtralnimi (kruh, zelenjava, priloge, etc.), ki jih kvečjemu omilijo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 minutami:

DaCapo ne ve da mamo na forumu mladinskega svetovnega podprvaka v namiznem tenisu iz leta 2009 ;) 

Ma DaCapo ne more hodit po stopnicah pa za par ur obleži v grmovju, ker se ne more dvignit na noge

 

Ne deluje mi kot nekdo, ki bi lahko zelo dobro igral namizni tenis, pa brez zamere :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...