Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Navedek

I’s rich now, come to look at it. I owns mysef, en I’s wuth eight hund’d dollars. I wisht I had de money, I wouldn’ want no mo’.


Vidi šuške buraz, kolko para, a? I to je samo moje, 800 ojra bolan! Kad bi imeo dnarja, ne b rabo več, majke mi moje mile. 

Nekaj takega si predstavljam Čefur Jima. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 urami:

Vsi threadi so maksimalno debilni. Z veseljem bi prebral neko dobro arijsko "pro-white video games" debato, me prav zanima, kaj bi momci razpredali, sam na tem Stormfrontu pa res deluje, kot da se pogovarja trop opičnjakov. Če te modelčki mislijo, da so črnci neumni, pol imam slabe novice za njih :D

No, jaz sem šel brat. In tudi naletel na topic Elden Ring. Jap, veliko From fenov je tam. So pa močno poudarili, da ne spremljajo črnih stream kanalov, ker črnci izgledajo glupo, ko igrajo igrice. 

Aja, pa Assassins Creed Valhalla velja za pro white igro. Očitno te ljudi, poleg idiotizma, jebe zgodovina.

 

Kakorkoli, v družbi imamo enega prijatelja, ki se je mogoče izoliral zadnje leto, dve. Vedno je bil malo bolj za sebe. Kot vsaka družba, smo imeli zajebancije, sicer nikoli pretirane, ampak itak je vletela neka rasisticno vprašljiva pripomba.

No, ta kolega postaja mal divji. Še mi trije smo se sred pogovora ustavili in pogledali, res wtf komentarji. Tisto ko že greš čez mejo okusa, in si prepričan, ali vsaj sebe poskušaš prepričat v hudo neumnost, tipa, belci so bolj inteligentni, belci so to, belci so ono.

 

Ne vem, a skozi zajebancijo se človek radikalizira, ne loči ali ne vidi kje je meja, se ne zna ustavit in premislit, pizda mogoče je z mano nekaj narobe. Ni mi najbolj jasno. Videvam podobne pizdarije na forumu, in se mal sprašujem, a se folk zajebava, al so dejansko šli v 3pm.

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

Videvam podobne pizdarije na forumu, in se mal sprašujem, a se folk zajebava, al so dejansko šli v 3pm.

Ma ta pisna komunikacija je kurac, ker se izgubijo vse nianse, ki jih imamo pri govoru. Če kdo skuša biti ironičen, brez nobenih očitnih znakov, da gre za hec, lahko razumeš čisto narobe.

Imam tudi sam kdaj podobne težave. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ma ta pisna komunikacija je kurac, ker se izgubijo vse nianse, ki jih imamo pri govoru. Če kdo skuša biti ironičen brez nobenih očitnih znakov, da se heca, lahko razumeš čisto narobe.

Imam tudi sam kdaj podobne težave. :D

To jaz razumem, ampak ampak, če se nekaj ponavlja in ponavlja v nedogled, zacnem dvomit

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 minutami:

Aja, pa Assassins Creed Valhalla velja za pro white igro. Očitno te ljudi, poleg idiotizma, jebe zgodovina.


Jaz ne bi iskal pri nazi debilih logiko, konsistenco ali intelekt. Konec koncev je to folk, iz kerih vrst prihajajo slovanski naciji, kar je meni by far najboljša podzvrst retardov. Kao, saj so nas pravi naziji hoteli zbrisat, ampak ne NAS NAS, ampak une druge k so kot mi. Al neki. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 urami:

Ne vem, a skozi zajebancijo se človek radikalizira, ne loči ali ne vidi kje je meja, se ne zna ustavit in premislit, pizda mogoče je z mano nekaj narobe. Ni mi najbolj jasno. Videvam podobne pizdarije na forumu, in se mal sprašujem, a se folk zajebava, al so dejansko šli v 3pm.

 

Ko so Galileo Galilei in ostala astronomska kompanija tistih časov dokazali, da se Zemlja vrti okrog Sonca, so povzročili preplah ne zaradi sesutja dogme, ampak ker je to pomenilo, da Bog ni postavil Zemljo v središče vesolja in tako človek božanski sili najbrž ne pomeni ravno veliko. Obljube o posmrtnem življenju so padle pod vprašaj kot še nikoli v zgodovini. Z rasisti je podobno. Domišljajo si, da so del nečesa pomembnega, da niso samo ljudje, ampak da so posebni ljudje. V resnici smo vsi samo ljudje.

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 23 urami:


Jaz ne bi iskal pri nazi debilih logiko, konsistenco ali intelekt. Konec koncev je to folk, iz kerih vrst prihajajo slovanski naciji, kar je meni by far najboljša podzvrst retardov. Kao, saj so nas pravi naziji hoteli zbrisat, ampak ne NAS NAS, ampak une druge k so kot mi. Al neki. 

Ja hotli so zbrisat kulturne marksiste, izdajalce svojega naroda in rase, da bi s ta pravimi skupaj ustanovili svobodno novo evropo, prosto plutokratsko-židovske-boljševistične naveze.

Povezava do prispevka

Eno je nazi, drugo rasizem

 

To da se imas za pomebnega tudi ni rasizem..

 

To da imas neko raso za bolj inteligentno v povprecju tudi ni rasizem, poglej zide naprimer... 

 

Rasizem je, da imas nekoga za manjvrednega na podlagi rase. Kot da bi imel invalida za manj vrednega al pa cigana evo...

 

Mi imamo vsi radi cigane je tako?

Samo ki pac jebiga malo kradejo pac.

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Ma sej noben ne hejta invalide.. mislim noben..... pac zelo redko

 

Sam pizda ne bom govoril za druge sam pri meni je tako... meni se zelo smilijo in ne morem jim rect ne ce me kaj vprasajo, sploh ker je tudi moj brat invalid in imam nek kompleks do njih ipd...

 

...sam pizda..ce mi kiri spizdi zensko al job al kej tako, dobro glupi primeri ampak se razume.. mi pride takok iz podzavesti kaj bo ta invalid, ki ne more niti hodit al normalno razmisljat.. pac da je manj vreden

 

Sej vecina jih spoatuje in se mu smilijo, sam pomoje se nam smolijo lih ker jih imamo za nelaj manj, cene manj vredne vsaj manj sposobne..ok je razlika ampak lih to jim gre na kurac, da se nam smilijo zaradi tega

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 9 minutami:

To obstaja al kaj? Jaz ne poznam človeka, ki bi hejtal invalide. No, po drugi strani pa tudi ne poznam koga, ki bi rad mel cigote. 

To ker nisi odraščal v kraju z večjim centrom za osebe s posebnimi potrebami :D. Za hejterje je proper invalid v redu, dokler je v sosednji vasi na zaprtem oddelku. "V naši vasi res ne more bit, smo sicer ful vključujoči, ampak premajhna skupnost za naredit nov dom za invalide, jih bo ja več kot nas." In podobne izjave hehe. Valda pa to ni primerljiv hejt kot do cigičev, slednji je neprimerljivo bolj intenziven. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

To ker nisi odraščal v kraju z večjim centrom za osebe s posebnimi potrebami :D. Za hejterje je proper invalid v redu, dokler je v sosednji vasi na zaprtem oddelku. "V naši vasi res ne more bit, smo sicer ful vključujoči, ampak premajhna skupnost za naredit nov dom za invalide, jih bo ja več kot nas." In podobne izjave hehe. Valda pa to ni primerljiv hejt kot do cigičev, slednji je neprimerljivo bolj intenziven. 

Ja al pa bogi bogi invalid treba jih integrirat... dokler kej ne napali al zajebe, pol pozabijo, da je invalid in takoj zakaj ga ne zaprejo nekam dalec stran, ni tle mesto za invalide ipd :)

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 38 minutami:

To ker nisi odraščal v kraju z večjim centrom za osebe s posebnimi potrebami :D. Za hejterje je proper invalid v redu, dokler je v sosednji vasi na zaprtem oddelku. "V naši vasi res ne more bit, smo sicer ful vključujoči, ampak premajhna skupnost za naredit nov dom za invalide, jih bo ja več kot nas." In podobne izjave hehe. Valda pa to ni primerljiv hejt kot do cigičev, slednji je neprimerljivo bolj intenziven. 

 

Tko k zdej ti protesti proti azilnim domovom v kombinaciji z idejo SDS, da bi se to lahko vsaka občina odločila DA/NE

Sej ne, da v SLO nimamo ene občine, ki bi bla za.  No, vsaj vsak drugi jih pa itak pošilja v LJ.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...