Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 8 minutami:

@shure 

 

medium well ampak vseeno je mel lep sear

 

To sem že mislil pred časom vprašat. Kak za vraga dobite na mesu iz air fryera lep searing? Meni so piščančja prsa pečena skozi in se že začnejo sušit, pa so še vedno od zunaj bleda. Če bi jih želel zapeči, bi bila čist suha kot guma. Cca. 15 minut so fertik (ali še prej) in v tem času se res ne zapečejo.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

@DaCapoZgoraj sem napisal res površno. Tisto o samoumevnih rečeh sem mislil na splošno, ne za to, da ti neki ni jasno.

 

Primer tega kako izpadeš meni.

Recimo folk stoji na dežju in ti pudariš, da dežuje, čeprav se čisto vsi zavedajo tega. To ti počneš tukaj ful pogosto za nebroj tematik in mislim, da je to tisto kar me najbolj moti pri tebi. Izpadeš mi kot vaški bebček in to mi gre strašno na kurac, ker te imam drugače v res dobri luči (zato dostikrat reagiram tako vzkipljivo - rad bi, da si nehaš delat brukice).

 

Mi je pa na tej točki tudi jasno, da se ne boš nikoli spremenil in sem jaz še večji bebec, da me neki takega sploh moti.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 minuto:

Men je pa bolj DaCapo fora da vsi govorijo kako dežuje on pa kako je tudi ko je bil v vojski enkrat dezevalo in je delal sklece pod streho.

To je tudi res, samo vse te anekdote se vedno začnejo na najbolj plitek možen način s povsem praznimi frazami.

Povezava do prispevka

Pač to je k s froci maš dva tabora: "Puste ga je še otrok, ne ve kaj dela" "Treba ga je korigirat, da se bo nauču, pa ne bo debil".

 

Jst sm tud Team 2 :D  Sam useen govorimo o 50 letnem moškem, mal mi je kripi da o njegovem življenju vem več, kot o lajfu najboljšega kolega.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 31 minutami:

Nisem tako neumen, da ne bi razumel, da se sprenevedaš.

Nihče te noče tukaj, ti pa kljub temu siliš sem.

Si res v taki stiski, da ti je kvarjenje zabave drugim sprejemljivo početje?

 

brez zamere

sam čist vedno se najde en (pa a je to igrovje, telovadba, metnoge, bela tehnika al včasih gnoj)

ki mu odgovarja in feeda dalje

 

na koncu smo vedno pri unih izjavah, ja pa kaj ga ne date na ignore

ne pomaga, glih zato, ker ga vedno nekdo futra

tokrat ti, sigurno sem pa mnogokrat to bil tudi jaz :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

brez zamere

sam čist vedno se najde en (pa a je to igrovje, telovadba, metnoge, bela tehnika al včasih gnoj)

ki mu odgovarja in feeda dalje

 

na koncu smo vedno pri unih izjavah, ja pa kaj ga ne date na ignore

ne pomaga, glih zato, ker ga vedno nekdo futra

tokrat ti, sigurno sem pa mnogokrat to bil tudi jaz :D

 

Kle se pa ne strinjam, če se mu dovoli je sposoben tud če ga noben ne "feeda" sproducirat strani in strani dreka, ki jih noben ne bere ubijejo pa kakršnokoli debato. Pač to je k plevel, nimaš kej gojit tud če je komu lep.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 minutami:

@ke_kit Ma saj vem, ampak težko pridem iz svoje kože :) . Bom poskusil boljše. 

Bojim se, da če se boš dejansko lotil nekega spreminjanja obnašanja, bomo zraven izgubil nepredvidljivost, ki velikokrat pripelje do smešnih situacij. Sej po eni strani te imam rad, ravno zato ker si tak kot si. Problem nastane ko sem cranky in se spomnim, da si še starejši prdec od mene in se mi razblini ta ideja DaCapo prikupnosti. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

@ke_kit: brez skrbi, ne bom se komplet obrnil na glavo. Bom pa malo bolj trezno pisal. (beri: ne samo nekaj v danem afektu ali pa zgolj zaradi zajebancije; btw. kot "starega" prdca me očitno tudi spomin nekaj zafrkava in bom moral čekirat tudi to področje; jebat ga :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@ke_kit: brez skrbi, ne bom se komplet obrnil na glavo. Bom pa malo bolj trezno pisal. (beri: ne samo nekaj v danem afektu ali pa zgolj zaradi zajebancije; btw. "starega" prdca očitno tudi spomin nekaj zafrkava in bom moral čekirat tudi to področje)

 

saj smo ti ze rekli ampak si ocitno pozabu :D

Povezava do prispevka

Dvom ali ne, tako je bilo pač uradno zmerjeno. Dejansko sploh ni nemogoče, ko si enkrat res v tem.
Že v vojski sem jih sicer naredil 120 v minuti, ampak takrat sem bil šele na začetku treninga.

Zdaj? Ne vem, če jih 30 naredim v eni rundi. Roke sicer komot zdržijo, ampak me kardio matra. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Dvom ali ne, tako je bilo pač uradno zmerjeno. Dejansko sploh ni nemogoče, ko si enkrat res v tem.
Že v vojski sem jih sicer naredil 120 v minuti, ampak takrat sem bil šele na začetku treninga.

 

ocitno je glede na to:

The World Record of “MAXIMUM PUSH-UPS IN ONE MINUTE” is achieved by Vikas Kumar from Delhi, India on 9th November 2019. He did 94 push-ups in just 60 seconds. Vikas broke his own record of 66 pushups in 60 seconds and has set a new world record.

 

se pravi si samo za 130 sklec pred njim

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Dvom ali ne, tako je bilo pač uradno zmerjeno. Dejansko sploh ni nemogoče, ko si enkrat res v tem.
Že v vojski sem jih sicer naredil 120 v minuti, ampak takrat sem bil šele na začetku treninga.

3 sklece in pol na sekundo je nemogoče nardit, če govorimo o pravilnih. Pravilnega skleca po moje v lajfu nisi naredu tko kot večina ljudi ne. To si malo samo v komolcih upogibal.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...