Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 1 uro:

Men je šel pred incidentom uizi na kurac, čeprav je bil zelo priljubljen uporabnik

 

Se mi zdi, da človek, ki cele dneve po forumu rambla, kakšne drogice meša, pač ni gladek in je nevaren za družbo, četudi je bil sicer "prijazen" in na forumu ZELO vljuden


 

zelo priljubljen uporabnik med weird uporabniki tipa Ao ja 🤣

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Men je šel pred incidentom uizi na kurac, čeprav je bil zelo priljubljen uporabnik

 

Se mi zdi, da človek, ki cele dneve po forumu rambla, kakšne drogice meša, pač ni gladek in je nevaren za družbo, četudi je bil sicer "prijazen" in na forumu ZELO vljuden

sej je bil tud na zdravljenju vmes kao, sam se ga ni glih prijel še takrat

sem se pa enkrat po incidentu še vidla z njim, iirc za potrebe prodaje rabljenega telefona, in takrat je bil videt in slišat normalen

pol je pa res padel z roba zemlje

 

Povezava do prispevka

Jaz sem šel pred incidentom enkrat z njim na kavo v Nebotičnik, sredi tedna opoldne model je bil na nekih drogah. Ko sva bla v dvigalu so ble neke bejbe zraven in tip jim začnr neki prbijat, ma to je bil tak cringe, da sem probal reševat kokr sm mogu situacijo, čisto zaradi sebe, ker sem dobijal second hand embarassment haha. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 5 urami:

Kokr jaz razumem, je koncept enakomernega silobrana nekompatibilen z logiko nasilja. To mi je kr hecno, da smo se lotili tako birokratsko secirat in analizirat nekaj tako kaotičnega.

 

Ne vem če si gledal Mr. Inbetween, ta serija se loti malo filozofsko razmišljat o nasilju. Ni scene na YT, da bi jo zalimal, ampak gre takole; tip je s pičko v avtu na parkingu in neka dva modela sta ga zaparkirala, nastane frka, začne se neki trobit in kazat geste. Tipa gresta ven iz avta proti njemu, vsak iz svoje strani avta, on gre hitro do prvega in ga razlema, drugi se pol neki usere in steče stran. Bejba mu zamori varianta da kaj je tako nasilen in on ji čisto mirno razloži logiko, da je moral ukrepat preden bi fight postal 2 v 1, pol bi blo prepozno in bi najebal in on in ona. Ok, valda ne moreš vedet, če bi res eskaliralo do fighta, ampak to je ta kaotičnost o kateri govorim. Ne moreš vedet in se fakin zavaruješ. Zlato pravila fighta je da kdor udari prvi ima prednost, če se počutiš ogroženega boš pač mogu udarit prvi, pa pol ti na sodišču "dokazuj", da si imel globoko v sebi občutek in strah, da boš dobil batine. 

 

In isto s tem olfa nožkom. Že to, da obstaja debata, ali bi tip najebal je absurdna. Če te dva modela nekje pričakata in ti odkrito grozita, bi morala v tistem trenutku postat homo sacer, adijo vse pravice.

Ta serija je carska.

 

Must watch.

Povezava do prispevka

:sorcerer:

Navedek

😍NEKAJ ČISTO POSEBNEGA! 🤩 Ob 20 let Računalniškega muzeja in 55 let Radio Študent 89,3 MHz bomo 8.5. ob približno 21:30 v etru RŠ na 📻 89,3 MHz ponovno slišali znane zvoke računalniških programov za ZX Spectrum - igro Kontrabant 2! (Žiga Turk, Matevž Kmet) 👉 https://www.racunalniski-muzej.si/event/lekcija-iz-rs-zgodovine-1-softverska-redakcija-radia-student/

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 urama:

Jaz sem šel pred incidentom enkrat z njim na kavo v Nebotičnik, sredi tedna opoldne model je bil na nekih drogah. Ko sva bla v dvigalu so ble neke bejbe zraven in tip jim začnr neki prbijat, ma to je bil tak cringe, da sem probal reševat kokr sm mogu situacijo, čisto zaradi sebe, ker sem dobijal second hand embarassment haha. 

Model ma tuki pr nas neko bliznjo zlahto al neki in zdej se ne spomnim al je on prodaju nek Gameboy z igricami al js al neki ali ga je celo podarjal, nimam pojma ker sem pozabil. No tko v glavnem se mi2 dobiva pa neki ovo ono debatirava in itak smo takrat kr dost pohal pa je beseda nekak nanesla da bo on prespal tuki in kaj bomo kej zvecer. Pa mu recem da gremo do enga fre da na vikend mal pohat pa xbox nabijat. Grem lohk poleg? Ja pejt ane bmk...well that didnt go so well. 

Model se je na tem vikendu zapalil za njegovo zensko in ji dobesedno cel vecer utrujal da mi je blo res uno bad k sm ga navabu, se dobr da je frend tko dost stoicno to vzel. Seveda mi je pol se cel mesec posiljal smsje ce lohk kontakt od te zenske da se je cist zajlubil in se na fejsu ji je mnde moril. 

No pol ga nism vec nikol vidu nit slisu o njem do tega incidenta

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 10 urami:

Evo, lih se moram nekam peljat, cajta lih za en hip hop album poslušat

 

Kaj se priporoča, post-2015 (ko sem nehal spremljat sceno), NO TRAP NO RAP GOD SHIT

 

Samo en album pls, da si prižgem v avtu in v miru odposlušam 

 

haha en album :D

 

Pač ni kot da je zdej rap=trap (sicer men je ok trap oz karkoli je ta post trap k se zdej fura), maš ogromn boombapa, gay shita, itd.

 

JPEGMAFIA & Danny Brown - SCARING THE HOES (teh maš še ful, če ti bo to všeč je cel kolektiv...)
billy woods - Aethiopes (isti shit, počekiri še Maps)
Denzel Curry - Melt My Eyez See Your Future
Black Thought & Danger Mouse - Cheat Codes
Aesop Rock – Spirit World Field Guide (isto še ful)
God Don’t Make Mistakes - Conway the Machine
Injury Reserve - By The Time I Get To Phoenix
Freddie Gibbs x Alchemist - Alfredo (počekiri tud Pinata)
RA The Rugged Man - All my heroes are dead (še zmer hud k svina)
Kendrick - DAMN. pa Big Stepper
Pusha T - Daytona
A Tribe Called Quest, We Got It From Here, Thank You For Your Service (30 years later :D)
Masta Ace and Marco Polo, A Breukelen Story
Westside Gunn - Supreme Blientele
The Roots - Undun
Raekwon - The Wild
Mac Miller - Swimming
Chance the Rapper - Coloring Book (primerno gay)
Big Boi - Dangerous Lies
Run the Jewels - 3 pa 4 (pa valda tud ostali, pa Killer Mike - R.A.P Music)
Vince Staples - Summertime 06

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 10 urami:

haha en album :D

 

Pač ni kot da je zdej rap=trap (sicer men je ok trap oz karkoli je ta post trap k se zdej fura), maš ogromn boombapa, gay shita, itd.

 

JPEGMAFIA & Danny Brown - SCARING THE HOES (teh maš še ful, če ti bo to všeč je cel kolektiv...)
billy woods - Aethiopes (isti shit, počekiri še Maps)
Denzel Curry - Melt My Eyez See Your Future
Black Thought & Danger Mouse - Cheat Codes
Aesop Rock – Spirit World Field Guide (isto še ful)
God Don’t Make Mistakes - Conway the Machine
Injury Reserve - By The Time I Get To Phoenix
Freddie Gibbs x Alchemist - Alfredo (počekiri tud Pinata)
RA The Rugged Man - All my heroes are dead (še zmer hud k svina)
Kendrick - DAMN. pa Big Stepper
Pusha T - Daytona
A Tribe Called Quest, We Got It From Here, Thank You For Your Service (30 years later :D)
Masta Ace and Marco Polo, A Breukelen Story
Westside Gunn - Supreme Blientele
The Roots - Undun
Raekwon - The Wild
Mac Miller - Swimming
Chance the Rapper - Coloring Book (primerno gay)
Big Boi - Dangerous Lies
Run the Jewels - 3 pa 4 (pa valda tud ostali, pa Killer Mike - R.A.P Music)
Vince Staples - Summertime 06

Dobro, da nisem včeri videl tega, preden sem šel v avto, ker ne bi mel pojma, kaj zbrat :D. Tnx za listo, komot robe za dva meseca 

 

Sem poslušal Werin predlog, fin album ene 8/10, ampak avto experience je itak slabši, tako da če bom poslušal še v miru, bo mogoče še jače

 

Na poti nazaj sem si zavrtel General Woo - Pad sistema, ker mi je bil neki časa best ex-YU rap album. Še vedno je hud. Kar nobenega solo albuma ni imel od Pada dalje :(

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...