Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Mene so ravno klical iz ZD, v četrtek mam prvo dozo cepljenja. Zdej ne vem, a naj skenslam wifi repeater na mimovrste a prvo nardim test pa vrnem, če bo dobr signal tud brez?

jelly af

v kakšni rizični skupini si

razen če si ga moral komu potegnit da si to dobil, pol bi mela ime pa naslov k to komot zrihtam

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 43 minutami:

jelly af

v kakšni rizični skupini si

razen če si ga moral komu potegnit da si to dobil, pol bi mela ime pa naslov k to komot zrihtam

Sladkorno imam, sem pa klical in se dal na listo precej hitro. Dobim AstraZeneca, so mi rekl, da lahko tudi rečem, da bom čakal na Pfizer, samo je prirotetno zdaj za 80+, ki še niso vsi cepljeni in ga bom verjeteno čakal par mescov. Tako da očitno precej ljudi na listi komplicira.

 

Galko reče pred 44 minutami:

Ja med starejše občane a ne, sej vidiš kok zna bit tečen na momente :D

 

Pezde :D

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 minutami:

Sladkorno imam, sem pa klical in se dal na listo precej hitro. Dobim AstraZeneca, so mi rekl, da lahko tudi rečem, da bom čakal na Pfizer, samo je prirotetno zdaj za 80+, ki še niso vsi cepljeni in ga bom verjeteno čakal par mescov. Tako da očitno precej ljudi na listi komplicira.

 

 

Pezde :D

dost carsko, iz tega k sem brala na rtvslo je izgledal da kdorkoli razen starejših ne bo na vrsti še ziher 1 mesec

mislim moja babica ima 84 let pa je prišla na vrsto konec prejšnjega tedna :D

Povezava do prispevka

Drgač jaz itak ne vidim smisla, zakaj sploh ful updejtat ta forum

 

Gor smo sami dinozavri, ki se že 15 let družimo na teh straneh in si pišem neke neumnosti :D 

 

Okej ajde, ko je bil PS5 release, je bilo nekaj novih uporabnikov, ampak so že vsi odšli

 

Pač pustiš forum kot je in roka. Prihraniš čast, denar in voljo

 

Razen če bi ne-updejtan lepega dne nehal delovat, pol pa štekam

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 6 urami:

Mene so ravno klical iz ZD, v četrtek mam prvo dozo cepljenja. Zdej ne vem, a naj skenslam wifi repeater na mimovrste a prvo nardim test pa vrnem, če bo dobr signal tud brez?

Kr pejt, čim prej, men po drugi dozi vleče 6 črtic na 5G!

Pol so mi pa še prejšni teden dal free dozo proti klopnemu meninekiitisu :avadodo:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...