Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

https://www.balancingmonkeygames.com/articles/one-year-later-one-month-later


Since our initial launch on EGS a year ago, so much work and anticipation led up to our Steam launch.
A couple of hours after the game went live, we surpassed the sales for our biggest ever day when we first launched on EGS last year.

 

podobno kot z hadesom kek

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 6 urami:

https://www.balancingmonkeygames.com/articles/one-year-later-one-month-later


Since our initial launch on EGS a year ago, so much work and anticipation led up to our Steam launch.
A couple of hours after the game went live, we surpassed the sales for our biggest ever day when we first launched on EGS last year.

 

podobno kot z hadesom kek

 

 

 

 

noooooooo RGS best stacuna za igrice, dobesedno resitelji gaming industrije, financirani s strani CCPja

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 17 minutami:

Ja sej vem da je kupu, sm mislu da je to nek mega ugodn deal k ma se shifter pa kao bolsi model, sam vidm, da ubistvu so vsi ti modeli enake smeti, pa da je ta shifter nek cheapunski.


Ja, shifter je zraven, ampak brez Prime naročnine bi me to stalo 281 + 8 poštnina. Volan pa je drugače enak. (Prime sem pa ravno prejšnji mesec skenslal, ker se mi enostavno ni izplačalo). 

edit: v bistvu volan sploh ni neka smet. Čisto odlično se da vozit, sploh pa za nas amaterje, ki recimo pol ure ali eno uro na dan malce vozakamo.
edit2: mene j**** edino postavitev in sedež ob standardni računalniški mizi. Tako da razmišljam, da bi našparal za nek namenski volanski setup. Ampak kolikor sem gledal so cene od ca. 300 € naprej. Tako, da bo to še malce počakalo :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 21 minutami:

prime ni panike, k lahk dobis free trial kadarkoli, pa ok tud če plačaš je plus 8 eur :D


Prime sem imel že free in nekaj časa tudi plačljiv. Pač, 8 € mesečno se mi je zazdelo brezveze, ker nisem skoraj nič uporabljal in sem pač skenslal :)  

Povezava do prispevka
Arey reče pred 25 minutami:

Sej ne vem ce mislim da si zmesan k tok neumnosti kupujes al pa sm ti fovs k jih jz ne :D


Itak, da sem malo zmešan, ampak € zapravljam izključno za stvari, ki me nekako veselijo. Fovš pa mi res ne rabiš bit, ker vsak mesec plačam 425 € prispevkov državi (ne glede na zaslužek), tako da moram res gledati na vsak cent (plus blokiran TRR). V bistvu dobro, da nisi na mojem položaju.  

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


Itak, da sem malo zmešan, ampak € zapravljam izključno za stvari, ki me nekako veselijo. Fovš pa mi res ne rabiš bit, ker vsak mesec plačam 425 € prispevkov državi (ne glede na zaslužek), tako da moram res gledati na vsak cent (plus blokiran TRR). V bistvu dobro, da nisi na mojem položaju.  

 

ma ja arey se heca, on je pun ko brod, lahk bi kupu un cockpit za 3500 k ga majo championi, pa bi mu še ostal da kup retail volan, pedala pa mnenjalnik.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 3 minutami:

ma ja sam pravm če je kej znižano ekstra 40 eur pač fukneš unih 8, neodvisno če boš uporabljal al ne.

 

jst tud nimam prima, sam pol k ga rabm je ponavad že free month na voljo.


A Free month se obnavlja? Ker jaz sem enkrat poskusil., pa mi je javilo kao, da ne gre. Mislim, 8 € bi takoj šlo dol.   ????

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 7 minutami:

 

ma ja arey se heca, on je pun ko brod, lahk bi kupu un cockpit za 3500 k ga majo championi, pa bi mu še ostal da kup retail volan, pedala pa mnenjalnik.

No ja ni ravno tko :D Res pa velikokat nacrtno ne kupim necesa, ne glede na to ce si lahko privoscim ali ne, ker nocem bit clovek ki ima polno sobo smeti ki so ga zabavale 2 tedna (ne da dacapo je, samo pravim cemu se izogibam). In pol sm vcasih fovs ljudem k jih boli kurac in ufurajo max lvl consumerism (again, ne namigujem na nikogar) in pac kupijo karkoli hocejo met me glede na to ce res rabijo ali ne. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...