Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 9 urami:

 

Zakaj bi želel plesati bolje, če mi je ples muka? Pijača je vsaj olajšala muko,da sem se prisilil zaradi reda. 

Realno jaz nikoli nism znal plesat/se učil plesat, samo ko je pravi mood in prava družba je stat nekje v kotu bolj muka kukr plesat

 

Vsakič ko se gre z bivšimi sodelavkami ven pridm domov prešvican :)

Povezava do prispevka

A je kdo od vas replayal GTA 4 zadnje cajte? Včeri sem bral en kul antropološki članek o muski v GTA seriji pa me je mal nahypalo, da bi šel štirko skozi, ker mi je bila skos res top. A je vredno mal igračkanja? Kaj pa DLC-ja z bikerji pa gay Tonyjem, tega nisem nikoli igral, a je worth it. 

Povezava do prispevka

A bi kdo za 5 eurov vzel Infinite Undiscovery, NTSC verzija, ki dela le na odklenjenem xbox360 oz. regija konzole mora biti US? brez priročnika :D Pa ob strani je mal strgan ovitek..... 5 eurov, da si pokrijem stroške poštnine, če pa pridete v LJ na bavarcu enkrat mimo, pa tudi zastonj :).....

Povezava do prispevka
Galko reče pred 30 minutami:

 

+1. Prosim za pojasnilo forumskega poznavalca visoke umetnosti Slincha, da pojasni, kako lahko 3 leta stara plata doseže ceno 1.000 €.

 

Tudi meni ni jasno, žal mi je samo, da nisem nabavil več kosov :D

 

Drugač razlogov je imo kar nekaj, med njimi so vsaj trije razlogi COVID.

 

- COVID #1: ogromni backlogi v fabrikah plat, na ponatis se čaka ene 10 mesecev. Najbolj prodajana plata zadnjih par desetletij, RAM od Daft Punk - v obtoku je nekaj deset mio izvodov, se je po breakupu v začetku leta prodajala po 150€, ker jih je pač zmanjkalo in se folku ni dalo čakat do konc leta na ponatis.

- COVID #2: folk je doma, manj življenjskih stroškov, dolgcajt, shopping z naslanjača eksponentno raste

- COVID #3: folk (sploh amerikanosi) dobi random free keš v sklopu ukrepov, pol pa easy splurgajo

 

Pomaga tudi da je te verzije plate "samo" 5k kosov in da je TayTay verjetno najbolj popularno ime v glasbi zadnjih, kaj pa vem, deset let? Bi rekel da tudi zato, ker je huda plata, samo se za podoben keš prodaja reputation, ki pa je kar bolj trash :D

 

bLQDODm.png

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 4 urami:

A je kdo od vas replayal GTA 4 zadnje cajte? Včeri sem bral en kul antropološki članek o muski v GTA seriji pa me je mal nahypalo, da bi šel štirko skozi, ker mi je bila skos res top. A je vredno mal igračkanja? Kaj pa DLC-ja z bikerji pa gay Tonyjem, tega nisem nikoli igral, a je worth it. 

 

Ti nisi preživljal študentskih let v nyc house sceni tam 2000-2007, zato Tonyja ne boš razumel. Jaz recimo sem imel priložnost prisostvovati klubskemu preobratu iz Armand van Helden, Shapeshifters ipd. na electro house, zato vem o čem govori ta DLC za GTA4 in ga lahko ocenim z 93%.

 

The Ballad of gay Tony DLC je mišljen za ožjo skupino ljudi in namen sploh ni bila prodaja, ampak zahvala avtorjev tistim, ki glasbo dejansko razumemo.

 

Špil je praktično narejen za cirka 100 ljudi na tem planetu. Scott Storch recimo, jaz, Jeff Mills, Carl Cox.

Povezava do prispevka

Btw, imamo tukaj slučajno kakšna mnenja o novih Win 11, ki so jih danes uradno predstavili? ;) 
Najboiljša platforma za gaming, bojda (auto HDR, pa nek direct storage za hitrejše poganjanje iger). To sem si jaz najbolj zapomnil. Drugače pa mi je bilo precej dolgočasno. Zamerim predvsem, da niso pokazali "novi" Control Panel / Settings, ker to kar imamo sedaj v 10-tki je prava muka.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 30 minutami:

Zgleda kot da so od KDEja skopirali Plasmo pa tudi ne vem kaksen sociopat mora clovek biti, da uporablja privzeto svetlo barvno shemo. Pa tudi ne vem kateremu idiotu se je zdelo super, da se ti start menu odpre na sredini.

 

en klik in je nazaj na levi strani

 

men drugac zgleda lepo, samo kurwe niso pokazal novega explorerja s tabi

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 2 minutama:

 

en klik in je nazaj na levi strani

ok kul potem

DaCapo reče pred 36 minutami:

Zamerim predvsem, da niso pokazali "novi" Control Panel / Settings, ker to kar imamo sedaj v 10-tki je prava muka.

https://ntdotdev.wordpress.com/2021/02/06/state-of-the-windows-how-many-layers-of-ui-inconsistencies-are-in-windows-10/

Povezava do prispevka

Joj, kako je meni tečno delati te prehode iz enih Winsov na druge... Še najlažje mi je bilo direkt iz 7-ke na 10-tko in priznam tudi, da mi 10-tka od vseh do sedaj (od 95 naprej) povzroča še najmanj težav. Oz.praktično nobenih težav. Nimam pa pojma, kako bo z 11-tko, razen tega, da bomo verjetno itak vsi, slej kot prej inštalirali.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Kaj niso že pred leti pravili, da več ne bo novih Windows... Ampak samo nadgradnje obstoječih? Kaj to bo za kupit ali bo avtomatična nadgradnja? 


Jap, to sem tudi jaz imel v glavi. Da bo samo še Windows (10). Res me zanima, kako bo z nadgradnjo pri obstoječih uporabnikih. Npr. jaz imam 4 licenčne Win10 na štirih PC-jih trenutno inštalirane.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

A na konferenci, ki si gledal niso nič povedali kako je z obstoječimi uporabniki Windows 10?

Nope. Ali pa sem spregledal. Sicer pa bodo itak dali free upgrade v določenem obdobju, to sem 100%.  :) 

Drugače pa... pravkar sem našel odličen komad za najin ples:

 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...