Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

lizz reče Pravkar:

napijes se ga s pocenim vinom

pleses neko cetvorko, kjer se lahko random zabijas v folk in ti ta ne zameri

vsi noste grde oranzne majce

in precednik se dere Gremo miska mala

 

pa ce to ni lajf

Pa piščalke, ne pozabit na piščalke.

Povezava do prispevka
lizz reče Pravkar:

napijes se ga s pocenim vinom

pleses neko cetvorko, kjer se lahko random zabijas v folk in ti ta ne zameri

vsi noste grde oranzne majce

in precednik se dere Gremo miska mala

 

pa ce to ni lajf


Ja, ti si še mlada očitno. Jaz sem tote Gameauguste plesal konec 80-ih in potem še ponavljal konec 90-ih. Brezveze, res. 

Povezava do prispevka

Ej prov kul je blo :D vaje kjer si se zajebaval in se ga sel nazgat s frendi po vajah, main event kjer si bil trd ko kurac ze sredi dneva, po plesu si imel instant litrico v rokah, poznal si vse okrog, nasle so se kake tamale v belih oprijetih hlacah, ki so ble po nakljucju vedno zravne ko se je spricalo z vodo... Res kul event :D

Povezava do prispevka
lizz reče pred 2 minutama:

ooooooooob bistrem potocku je mliiiiiin

Zdej si mi trigala PTSD ki se mi še vedno dogaja, ker je to ena izmed redkih pesmic ob kateri otrok pusti da ga previjem brez pretiranega jezenja da mora ležat 2 minuti na miru.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Ej prov kul je blo :D vaje kjer si se zajebaval in se ga sel nazgat s frendi po vajah, main event kjer si bil trd ko kurac ze sredi dneva, po plesu si imel instant litrico v rokah, poznal si vse okrog, nasle so se kake tamale v belih oprijetih hlacah, ki so ble po nakljucju vedno zravne ko se je spricalo z vodo... Res kul event :D

no evo

 

pr nas je bla kontra situacija sicer

vsi sosolci so se ga sli pred vajam napit

in zmer zamujal na vaje

moj soplesalc se posebno

 

na maturancu so, kot se spodobi, se sli ga ubutat v lokal cez cesto

ko je blo slikanje, smo jih mogle it babe v lokal iskat, ker se niso lih javljal na telefon

maturantska slika zgleda tko, da smo vse babe slabe volje

desci pa vsi nasmejani

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

 

Zakaj bi želel plesati bolje, če mi je ples muka? Pijača je vsaj olajšala muko,da sem se prisilil zaradi reda. 


Resnično ti je ples muka? Fascinantno se mi to zdi. Ker ob dobri glasbi, gredo noge kar same od sebe. Potem pa itak še s plesalko (magari random) in ni da ni. Zanimivo to. Ampak, kot vedno rečem: vsakomur svoje. 
edit: jaz sem recimo tudi pri skoraj 100 kg teže naredil drm-mrm na plesišču. Otvoritveni ples, potem malo v centru kroga, pa motiviranje plesalk (nenazadnje tudi plesalcev) itd. itd. Joj joj joj. Ples je nekaj najboljšega. In ko naletiš na random plesalko, s katero se ujameta v nulo, potem pa sploh ni kaj za rečt... :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

Resnično ti je ples muka? 

 

Ja res. Z največjo muko sem samo z ene 2 al 3 ženami od najboljših kolegov plesal poročni ples kao zaradi navade in reda. Sem pa 2 uri prej bil živčen, da kao moram to pretrpeti. 

 

Nekateri so od nekdaj imeli radi aktivnost ples, jaz pa sem od nekdaj dajal daleč večjo prednost aktivnosti sex. 

Povezava do prispevka

@tomazek: pa ti si neka velika izjema, vsaj glede na vse ljudi, ki jih poznam (predvsem v živo, ampak OK). Ajde, občasno imamo tudi kakšnega, ki bo rekel: "Joj, ne bom plesal..." in potem še iskreno prizna: "Nisem še dovolj spil." Ampak to so zelo redki primeri. Resnično je to: sto ludi sto čudi! :)  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...